- Reklama -

Krvavá Sally zabila manžela na Valentýna: Jak to teď má se svými dětmi?

Nejnovější dokumentární film Krvavá Sally zanechal v divácích mnoho nezodpovězených otázek. Kde je Sally McNeillová právě teď? A co se stalo s jejími dětmi?

- Reklama -

Poutavý třídílný dokument Krvavá Sally obsahuje podrobné rozhovory se Sally a jejími dvěma dětmi, Johnem a Shantinou (kterým bylo v době zatčení jejich matky pouhých 9 a 12 let), a popisuje Sallyin vzestup ke slávě v kulturistickém průmyslu i její problematické manželství.

Dokument nabízí soucitný pohled do Sallyina života a osvětluje, jak genderové stereotypy a pohrdání právním systémem ovlivnily její případ, navzdory tomu, že název filmu má tendenci v divácích vyvolat představu, že jde o chladnokrevnou vražedkyni. Podle dokumentu Ray „škrtil svou manželku kulturistku Sally, když popadla revolver a dvakrát ho smrtelně postřelila“. Sally tvrdí, že šlo o sebeobranu a rozhodnutí ve zlomku vteřiny, aby si zachránila život, připomíná digitalspy.com.

Zakladatelka ženské kulturistiky, co za peníze zápasila s muži

Krvavá Sally má za to, že ji odsoudili kvůli její síle. Byla totiž jednou ze zakladatelek ženské kulturistiky. Soutěžila v silových disciplínách a byla oddaná posilování. Aby uživila své dvě děti a jejich nevlastního otce Raye, který nepracoval a soustředil se na získání titulu Mr. Olympia, zápasila s muži za peníze ve wrestlingu.

McNeilová proto část života jezdila po Americe, aby za 300 dolarů pro pobavení spoutávala makléře z Wall Street, a vydělávala si tím slušné peníze. Bohužel ale podle jejích slov všechny padly na steroidy jejího manžela.

Když Krvavá Sally byla ve vězení, o její děti se starali prarodiče

krvavá sally syn john
Sallyin syn John v dokumentu promluvil o tom, jak ho nevlastní otec týral. | Foto: Netflix

O jeho násilnické a nevyzpytatelné povaze v dokumentu mluví obě Sallyiny děti – chlapec jménem John a dcera Shantina. John tvrdí, že Ray vůči němu a jeho sestře často používal násilí, když jejich matka nebyla doma, a byl k nim fyzicky krutý. Když Sally manžela zabila a skončila ve vězení, bylo Johnovi devět let a Shantině dvanáct. Obě děti se přestěhovaly k prarodičům z matčiny strany.

Když jejich máma seděla ve vězení, John i Shantina Lowdenovi narukovali do armády. John sloužil v pěti bojových misích v Afghánistánu a nakonec se u něj rozvinula posttraumatická stresová porucha a začal být závislý na drogách.

Po propuštění se Krvavá Sally s dětmi usmířila

Shantina, která udělala kariéru v oboru elektrotechniky a elektroniky, také trpěla posttraumatickou stresovou poruchou v důsledku vojenské služby a účasti v násilnickém vztahu. Také ona sloužila 16 let v americké armádě, prošla Afghánistánem a Irákem.

Jak Jack, tak Shantina, v současné době pracují ve svých oborech a mají děti, uvádí Thecinemaholic.com. Zatímco Shantina pracuje jako správce IT sítě pro Agenturu pro obrannou logistiku, John žije v Texasu. Ona bydlí v Georgii.

John a Shantina navštěvovali Sally ve vězení přibližně jednou ročně, a kvůli každé návštěvě cestovali 3 000 mil. Po jejím propuštění se usmířili a John dokonce vedl Sally k oltáři, když se vdávala za Norfleeta Stewarta.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -