- Reklama -

Krvavá Sally zabila manžela na Valentýna: Jak to teď má se svými dětmi?

Nejnovější dokumentární film Krvavá Sally zanechal v divácích mnoho nezodpovězených otázek. Kde je Sally McNeillová právě teď? A co se stalo s jejími dětmi?

- Reklama -

Poutavý třídílný dokument Krvavá Sally obsahuje podrobné rozhovory se Sally a jejími dvěma dětmi, Johnem a Shantinou (kterým bylo v době zatčení jejich matky pouhých 9 a 12 let), a popisuje Sallyin vzestup ke slávě v kulturistickém průmyslu i její problematické manželství.

Dokument nabízí soucitný pohled do Sallyina života a osvětluje, jak genderové stereotypy a pohrdání právním systémem ovlivnily její případ, navzdory tomu, že název filmu má tendenci v divácích vyvolat představu, že jde o chladnokrevnou vražedkyni. Podle dokumentu Ray „škrtil svou manželku kulturistku Sally, když popadla revolver a dvakrát ho smrtelně postřelila“. Sally tvrdí, že šlo o sebeobranu a rozhodnutí ve zlomku vteřiny, aby si zachránila život, připomíná digitalspy.com.

Zakladatelka ženské kulturistiky, co za peníze zápasila s muži

Krvavá Sally má za to, že ji odsoudili kvůli její síle. Byla totiž jednou ze zakladatelek ženské kulturistiky. Soutěžila v silových disciplínách a byla oddaná posilování. Aby uživila své dvě děti a jejich nevlastního otce Raye, který nepracoval a soustředil se na získání titulu Mr. Olympia, zápasila s muži za peníze ve wrestlingu.

McNeilová proto část života jezdila po Americe, aby za 300 dolarů pro pobavení spoutávala makléře z Wall Street, a vydělávala si tím slušné peníze. Bohužel ale podle jejích slov všechny padly na steroidy jejího manžela.

- Reklama -

Když Krvavá Sally byla ve vězení, o její děti se starali prarodiče

krvavá sally syn john
Sallyin syn John v dokumentu promluvil o tom, jak ho nevlastní otec týral. | Foto: Netflix

O jeho násilnické a nevyzpytatelné povaze v dokumentu mluví obě Sallyiny děti – chlapec jménem John a dcera Shantina. John tvrdí, že Ray vůči němu a jeho sestře často používal násilí, když jejich matka nebyla doma, a byl k nim fyzicky krutý. Když Sally manžela zabila a skončila ve vězení, bylo Johnovi devět let a Shantině dvanáct. Obě děti se přestěhovaly k prarodičům z matčiny strany.

Když jejich máma seděla ve vězení, John i Shantina Lowdenovi narukovali do armády. John sloužil v pěti bojových misích v Afghánistánu a nakonec se u něj rozvinula posttraumatická stresová porucha a začal být závislý na drogách.

Po propuštění se Krvavá Sally s dětmi usmířila

Shantina, která udělala kariéru v oboru elektrotechniky a elektroniky, také trpěla posttraumatickou stresovou poruchou v důsledku vojenské služby a účasti v násilnickém vztahu. Také ona sloužila 16 let v americké armádě, prošla Afghánistánem a Irákem.

Jak Jack, tak Shantina, v současné době pracují ve svých oborech a mají děti, uvádí Thecinemaholic.com. Zatímco Shantina pracuje jako správce IT sítě pro Agenturu pro obrannou logistiku, John žije v Texasu. Ona bydlí v Georgii.

John a Shantina navštěvovali Sally ve vězení přibližně jednou ročně, a kvůli každé návštěvě cestovali 3 000 mil. Po jejím propuštění se usmířili a John dokonce vedl Sally k oltáři, když se vdávala za Norfleeta Stewarta.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -