- Reklama -

Krvavá Sally zabila manžela na Valentýna: Jak to teď má se svými dětmi?

Nejnovější dokumentární film Krvavá Sally zanechal v divácích mnoho nezodpovězených otázek. Kde je Sally McNeillová právě teď? A co se stalo s jejími dětmi?

- Reklama -

Poutavý třídílný dokument Krvavá Sally obsahuje podrobné rozhovory se Sally a jejími dvěma dětmi, Johnem a Shantinou (kterým bylo v době zatčení jejich matky pouhých 9 a 12 let), a popisuje Sallyin vzestup ke slávě v kulturistickém průmyslu i její problematické manželství.

Dokument nabízí soucitný pohled do Sallyina života a osvětluje, jak genderové stereotypy a pohrdání právním systémem ovlivnily její případ, navzdory tomu, že název filmu má tendenci v divácích vyvolat představu, že jde o chladnokrevnou vražedkyni. Podle dokumentu Ray „škrtil svou manželku kulturistku Sally, když popadla revolver a dvakrát ho smrtelně postřelila“. Sally tvrdí, že šlo o sebeobranu a rozhodnutí ve zlomku vteřiny, aby si zachránila život, připomíná digitalspy.com.

Zakladatelka ženské kulturistiky, co za peníze zápasila s muži

Krvavá Sally má za to, že ji odsoudili kvůli její síle. Byla totiž jednou ze zakladatelek ženské kulturistiky. Soutěžila v silových disciplínách a byla oddaná posilování. Aby uživila své dvě děti a jejich nevlastního otce Raye, který nepracoval a soustředil se na získání titulu Mr. Olympia, zápasila s muži za peníze ve wrestlingu.

McNeilová proto část života jezdila po Americe, aby za 300 dolarů pro pobavení spoutávala makléře z Wall Street, a vydělávala si tím slušné peníze. Bohužel ale podle jejích slov všechny padly na steroidy jejího manžela.

Když Krvavá Sally byla ve vězení, o její děti se starali prarodiče

krvavá sally syn john
Sallyin syn John v dokumentu promluvil o tom, jak ho nevlastní otec týral. | Foto: Netflix

O jeho násilnické a nevyzpytatelné povaze v dokumentu mluví obě Sallyiny děti – chlapec jménem John a dcera Shantina. John tvrdí, že Ray vůči němu a jeho sestře často používal násilí, když jejich matka nebyla doma, a byl k nim fyzicky krutý. Když Sally manžela zabila a skončila ve vězení, bylo Johnovi devět let a Shantině dvanáct. Obě děti se přestěhovaly k prarodičům z matčiny strany.

Když jejich máma seděla ve vězení, John i Shantina Lowdenovi narukovali do armády. John sloužil v pěti bojových misích v Afghánistánu a nakonec se u něj rozvinula posttraumatická stresová porucha a začal být závislý na drogách.

Po propuštění se Krvavá Sally s dětmi usmířila

Shantina, která udělala kariéru v oboru elektrotechniky a elektroniky, také trpěla posttraumatickou stresovou poruchou v důsledku vojenské služby a účasti v násilnickém vztahu. Také ona sloužila 16 let v americké armádě, prošla Afghánistánem a Irákem.

Jak Jack, tak Shantina, v současné době pracují ve svých oborech a mají děti, uvádí Thecinemaholic.com. Zatímco Shantina pracuje jako správce IT sítě pro Agenturu pro obrannou logistiku, John žije v Texasu. Ona bydlí v Georgii.

John a Shantina navštěvovali Sally ve vězení přibližně jednou ročně, a kvůli každé návštěvě cestovali 3 000 mil. Po jejím propuštění se usmířili a John dokonce vedl Sally k oltáři, když se vdávala za Norfleeta Stewarta.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -