- Reklama -

Krvavá Sally zabila manžela na Valentýna: Jak to teď má se svými dětmi?

Nejnovější dokumentární film Krvavá Sally zanechal v divácích mnoho nezodpovězených otázek. Kde je Sally McNeillová právě teď? A co se stalo s jejími dětmi?

- Reklama -

Poutavý třídílný dokument Krvavá Sally obsahuje podrobné rozhovory se Sally a jejími dvěma dětmi, Johnem a Shantinou (kterým bylo v době zatčení jejich matky pouhých 9 a 12 let), a popisuje Sallyin vzestup ke slávě v kulturistickém průmyslu i její problematické manželství.

Dokument nabízí soucitný pohled do Sallyina života a osvětluje, jak genderové stereotypy a pohrdání právním systémem ovlivnily její případ, navzdory tomu, že název filmu má tendenci v divácích vyvolat představu, že jde o chladnokrevnou vražedkyni. Podle dokumentu Ray „škrtil svou manželku kulturistku Sally, když popadla revolver a dvakrát ho smrtelně postřelila“. Sally tvrdí, že šlo o sebeobranu a rozhodnutí ve zlomku vteřiny, aby si zachránila život, připomíná digitalspy.com.

Zakladatelka ženské kulturistiky, co za peníze zápasila s muži

Krvavá Sally má za to, že ji odsoudili kvůli její síle. Byla totiž jednou ze zakladatelek ženské kulturistiky. Soutěžila v silových disciplínách a byla oddaná posilování. Aby uživila své dvě děti a jejich nevlastního otce Raye, který nepracoval a soustředil se na získání titulu Mr. Olympia, zápasila s muži za peníze ve wrestlingu.

McNeilová proto část života jezdila po Americe, aby za 300 dolarů pro pobavení spoutávala makléře z Wall Street, a vydělávala si tím slušné peníze. Bohužel ale podle jejích slov všechny padly na steroidy jejího manžela.

- Reklama -

Když Krvavá Sally byla ve vězení, o její děti se starali prarodiče

krvavá sally syn john
Sallyin syn John v dokumentu promluvil o tom, jak ho nevlastní otec týral. | Foto: Netflix

O jeho násilnické a nevyzpytatelné povaze v dokumentu mluví obě Sallyiny děti – chlapec jménem John a dcera Shantina. John tvrdí, že Ray vůči němu a jeho sestře často používal násilí, když jejich matka nebyla doma, a byl k nim fyzicky krutý. Když Sally manžela zabila a skončila ve vězení, bylo Johnovi devět let a Shantině dvanáct. Obě děti se přestěhovaly k prarodičům z matčiny strany.

Když jejich máma seděla ve vězení, John i Shantina Lowdenovi narukovali do armády. John sloužil v pěti bojových misích v Afghánistánu a nakonec se u něj rozvinula posttraumatická stresová porucha a začal být závislý na drogách.

Po propuštění se Krvavá Sally s dětmi usmířila

Shantina, která udělala kariéru v oboru elektrotechniky a elektroniky, také trpěla posttraumatickou stresovou poruchou v důsledku vojenské služby a účasti v násilnickém vztahu. Také ona sloužila 16 let v americké armádě, prošla Afghánistánem a Irákem.

Jak Jack, tak Shantina, v současné době pracují ve svých oborech a mají děti, uvádí Thecinemaholic.com. Zatímco Shantina pracuje jako správce IT sítě pro Agenturu pro obrannou logistiku, John žije v Texasu. Ona bydlí v Georgii.

John a Shantina navštěvovali Sally ve vězení přibližně jednou ročně, a kvůli každé návštěvě cestovali 3 000 mil. Po jejím propuštění se usmířili a John dokonce vedl Sally k oltáři, když se vdávala za Norfleeta Stewarta.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -