- Reklama -

Lindsay Lohanová je zpátky: Její vánoční film na Netflixu je hitem po celém světě

Lindsay Lohanová se po více než desetileté odmlce úspěšně vrátila na obrazovky jako dědička s amnézií Sierra Belmontová ve filmu Vánoce na spadnutí od Netflixu.

- Reklama -

Pro herečku začala nová éra. Lindsay Lohanová, která se na téměř na deset let stáhla do hereckého ústraní, se vrátila s novým filmem. A úspěšně, jak píše screenrant.com. Její nová romantická komedie Vánoce na spadnutí se od svého uvedení drží na prvních místech sledovanosti ve filmech na Netflixu. Oddechový snímek, v němž hraje i hvězda Glee Chord Overstreet, sice pro herečku znamená vysněný comeback, ale Lohanová netají, že se docela obává „tlaku“, který ji kvůli hereckému návratu provází.

„Chtěla jsem natočit něco, u čeho by lidé měli pocit, že jsem vlastně neodešla,“ svěřila se webu whattowear.co.uk. „Víte, spousta lidí to nazývá ‚comeback‘ a tak, a to na mě vyvíjí velký tlak, a já nejsem ta, která by o takovou pozornost stála. Nejsem typ člověka, který by přemýšlel o tom, jaké filmy jsem natočil a jak dobře se v téhle branži vyznám.“

Filmový svět se změnil, myslí si herečka

Lohan přiznala, že vzhledem k tomu, jak rychle a levně se dnes filmy produkují, byl její návrat zvláštní. „Svět filmu je dnes prostě jiný,“ řekla Lohanová. „Můžete postavit modré plátno kdekoli a udělat kulisy z čehokoli a naším úkolem jako herců je představit si, že jsme na tom místě, zatímco u něčeho, jako byla Past na rodiče, jsme natáčeli v Londýně, Los Angeles, nebo v Napě. Dnes je všechno mnohem rychlejší. Všechno se svým způsobem zrychlilo,“ dodala talentovaná a temperamentní zrzka, která se proslavila přávě v komedii Past na rodiče, kde si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardsonovou.

Lindsay Lohanová poté získala uznání i za role ve filmech jako Mezi námi děvčaty nebo Můj auťák Brouk. Nezapomenutelná byla i její role v kultovním hitu Tiny Fey Protivný sprostý holky, připomíná vogue.sg.

- Reklama -

Herecká odmlka, svatba a útěk do Emirátů

Po prvních letech úspěchů se však filmy, ve kterých Lindsay Lohanová hrála, znatelně zhoršovaly stejně jako její chování. Více než svými rolemi na sebe herečka upozorňovala konzumací drog, několikanásobným uvězněním nebo problémy při natáčení.

Boj s vlastními démony nakonec Lindsay donutil až k jakémusi předčasnému hereckému „důchodu“. Před osmi lety se přestěhovala z Los Angeles do Dubaje. A bez věčného pronásledování tiskem našla v Emirátech konečně svůj klid. Letos se navíc provdala za podnikatele Badera Shammase a podle všeho je připravena vrhnout se zpět do hraní hlavních rolí.

Při troše štěstí by se tak brzy mohla objevit třeba v pokračování filmu Mezi námi děvčaty. O jeho natáčení už totiž projevila zájem Jamie Lee Curtisová, která ve filmu z roku 2003 ztvárnila matku Lohanové. „Vždycky jsme si zůstaly velmi blízké,“ řekla Lohan o Curtisové podle dailymail.co.uk. „Bylo by to velmi vzrušující dobrodružství a já bych byla více než šťastná a neodmítla bych. Řekla bych ano. Uvidíme.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -