- Reklama -

Lindsay Lohanová je zpátky: Její vánoční film na Netflixu je hitem po celém světě

Lindsay Lohanová se po více než desetileté odmlce úspěšně vrátila na obrazovky jako dědička s amnézií Sierra Belmontová ve filmu Vánoce na spadnutí od Netflixu.

- Reklama -

Pro herečku začala nová éra. Lindsay Lohanová, která se na téměř na deset let stáhla do hereckého ústraní, se vrátila s novým filmem. A úspěšně, jak píše screenrant.com. Její nová romantická komedie Vánoce na spadnutí se od svého uvedení drží na prvních místech sledovanosti ve filmech na Netflixu. Oddechový snímek, v němž hraje i hvězda Glee Chord Overstreet, sice pro herečku znamená vysněný comeback, ale Lohanová netají, že se docela obává „tlaku“, který ji kvůli hereckému návratu provází.

„Chtěla jsem natočit něco, u čeho by lidé měli pocit, že jsem vlastně neodešla,“ svěřila se webu whattowear.co.uk. „Víte, spousta lidí to nazývá ‚comeback‘ a tak, a to na mě vyvíjí velký tlak, a já nejsem ta, která by o takovou pozornost stála. Nejsem typ člověka, který by přemýšlel o tom, jaké filmy jsem natočil a jak dobře se v téhle branži vyznám.“

Filmový svět se změnil, myslí si herečka

Lohan přiznala, že vzhledem k tomu, jak rychle a levně se dnes filmy produkují, byl její návrat zvláštní. „Svět filmu je dnes prostě jiný,“ řekla Lohanová. „Můžete postavit modré plátno kdekoli a udělat kulisy z čehokoli a naším úkolem jako herců je představit si, že jsme na tom místě, zatímco u něčeho, jako byla Past na rodiče, jsme natáčeli v Londýně, Los Angeles, nebo v Napě. Dnes je všechno mnohem rychlejší. Všechno se svým způsobem zrychlilo,“ dodala talentovaná a temperamentní zrzka, která se proslavila přávě v komedii Past na rodiče, kde si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardsonovou.

Lindsay Lohanová poté získala uznání i za role ve filmech jako Mezi námi děvčaty nebo Můj auťák Brouk. Nezapomenutelná byla i její role v kultovním hitu Tiny Fey Protivný sprostý holky, připomíná vogue.sg.

- Reklama -

Herecká odmlka, svatba a útěk do Emirátů

Po prvních letech úspěchů se však filmy, ve kterých Lindsay Lohanová hrála, znatelně zhoršovaly stejně jako její chování. Více než svými rolemi na sebe herečka upozorňovala konzumací drog, několikanásobným uvězněním nebo problémy při natáčení.

Boj s vlastními démony nakonec Lindsay donutil až k jakémusi předčasnému hereckému „důchodu“. Před osmi lety se přestěhovala z Los Angeles do Dubaje. A bez věčného pronásledování tiskem našla v Emirátech konečně svůj klid. Letos se navíc provdala za podnikatele Badera Shammase a podle všeho je připravena vrhnout se zpět do hraní hlavních rolí.

Při troše štěstí by se tak brzy mohla objevit třeba v pokračování filmu Mezi námi děvčaty. O jeho natáčení už totiž projevila zájem Jamie Lee Curtisová, která ve filmu z roku 2003 ztvárnila matku Lohanové. „Vždycky jsme si zůstaly velmi blízké,“ řekla Lohan o Curtisové podle dailymail.co.uk. „Bylo by to velmi vzrušující dobrodružství a já bych byla více než šťastná a neodmítla bych. Řekla bych ano. Uvidíme.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -