- Reklama -

Lindsay Lohanová je zpátky: Její vánoční film na Netflixu je hitem po celém světě

Lindsay Lohanová se po více než desetileté odmlce úspěšně vrátila na obrazovky jako dědička s amnézií Sierra Belmontová ve filmu Vánoce na spadnutí od Netflixu.

- Reklama -

Pro herečku začala nová éra. Lindsay Lohanová, která se na téměř na deset let stáhla do hereckého ústraní, se vrátila s novým filmem. A úspěšně, jak píše screenrant.com. Její nová romantická komedie Vánoce na spadnutí se od svého uvedení drží na prvních místech sledovanosti ve filmech na Netflixu. Oddechový snímek, v němž hraje i hvězda Glee Chord Overstreet, sice pro herečku znamená vysněný comeback, ale Lohanová netají, že se docela obává „tlaku“, který ji kvůli hereckému návratu provází.

„Chtěla jsem natočit něco, u čeho by lidé měli pocit, že jsem vlastně neodešla,“ svěřila se webu whattowear.co.uk. „Víte, spousta lidí to nazývá ‚comeback‘ a tak, a to na mě vyvíjí velký tlak, a já nejsem ta, která by o takovou pozornost stála. Nejsem typ člověka, který by přemýšlel o tom, jaké filmy jsem natočil a jak dobře se v téhle branži vyznám.“

Filmový svět se změnil, myslí si herečka

Lohan přiznala, že vzhledem k tomu, jak rychle a levně se dnes filmy produkují, byl její návrat zvláštní. „Svět filmu je dnes prostě jiný,“ řekla Lohanová. „Můžete postavit modré plátno kdekoli a udělat kulisy z čehokoli a naším úkolem jako herců je představit si, že jsme na tom místě, zatímco u něčeho, jako byla Past na rodiče, jsme natáčeli v Londýně, Los Angeles, nebo v Napě. Dnes je všechno mnohem rychlejší. Všechno se svým způsobem zrychlilo,“ dodala talentovaná a temperamentní zrzka, která se proslavila přávě v komedii Past na rodiče, kde si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardsonovou.

Lindsay Lohanová poté získala uznání i za role ve filmech jako Mezi námi děvčaty nebo Můj auťák Brouk. Nezapomenutelná byla i její role v kultovním hitu Tiny Fey Protivný sprostý holky, připomíná vogue.sg.

Herecká odmlka, svatba a útěk do Emirátů

Po prvních letech úspěchů se však filmy, ve kterých Lindsay Lohanová hrála, znatelně zhoršovaly stejně jako její chování. Více než svými rolemi na sebe herečka upozorňovala konzumací drog, několikanásobným uvězněním nebo problémy při natáčení.

Boj s vlastními démony nakonec Lindsay donutil až k jakémusi předčasnému hereckému „důchodu“. Před osmi lety se přestěhovala z Los Angeles do Dubaje. A bez věčného pronásledování tiskem našla v Emirátech konečně svůj klid. Letos se navíc provdala za podnikatele Badera Shammase a podle všeho je připravena vrhnout se zpět do hraní hlavních rolí.

Při troše štěstí by se tak brzy mohla objevit třeba v pokračování filmu Mezi námi děvčaty. O jeho natáčení už totiž projevila zájem Jamie Lee Curtisová, která ve filmu z roku 2003 ztvárnila matku Lohanové. „Vždycky jsme si zůstaly velmi blízké,“ řekla Lohan o Curtisové podle dailymail.co.uk. „Bylo by to velmi vzrušující dobrodružství a já bych byla více než šťastná a neodmítla bych. Řekla bych ano. Uvidíme.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -