- Reklama -

Lindsay Lohanová je zpátky: Její vánoční film na Netflixu je hitem po celém světě

Lindsay Lohanová se po více než desetileté odmlce úspěšně vrátila na obrazovky jako dědička s amnézií Sierra Belmontová ve filmu Vánoce na spadnutí od Netflixu.

- Reklama -

Pro herečku začala nová éra. Lindsay Lohanová, která se na téměř na deset let stáhla do hereckého ústraní, se vrátila s novým filmem. A úspěšně, jak píše screenrant.com. Její nová romantická komedie Vánoce na spadnutí se od svého uvedení drží na prvních místech sledovanosti ve filmech na Netflixu. Oddechový snímek, v němž hraje i hvězda Glee Chord Overstreet, sice pro herečku znamená vysněný comeback, ale Lohanová netají, že se docela obává „tlaku“, který ji kvůli hereckému návratu provází.

„Chtěla jsem natočit něco, u čeho by lidé měli pocit, že jsem vlastně neodešla,“ svěřila se webu whattowear.co.uk. „Víte, spousta lidí to nazývá ‚comeback‘ a tak, a to na mě vyvíjí velký tlak, a já nejsem ta, která by o takovou pozornost stála. Nejsem typ člověka, který by přemýšlel o tom, jaké filmy jsem natočil a jak dobře se v téhle branži vyznám.“

Filmový svět se změnil, myslí si herečka

Lohan přiznala, že vzhledem k tomu, jak rychle a levně se dnes filmy produkují, byl její návrat zvláštní. „Svět filmu je dnes prostě jiný,“ řekla Lohanová. „Můžete postavit modré plátno kdekoli a udělat kulisy z čehokoli a naším úkolem jako herců je představit si, že jsme na tom místě, zatímco u něčeho, jako byla Past na rodiče, jsme natáčeli v Londýně, Los Angeles, nebo v Napě. Dnes je všechno mnohem rychlejší. Všechno se svým způsobem zrychlilo,“ dodala talentovaná a temperamentní zrzka, která se proslavila přávě v komedii Past na rodiče, kde si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardsonovou.

Lindsay Lohanová poté získala uznání i za role ve filmech jako Mezi námi děvčaty nebo Můj auťák Brouk. Nezapomenutelná byla i její role v kultovním hitu Tiny Fey Protivný sprostý holky, připomíná vogue.sg.

Herecká odmlka, svatba a útěk do Emirátů

Po prvních letech úspěchů se však filmy, ve kterých Lindsay Lohanová hrála, znatelně zhoršovaly stejně jako její chování. Více než svými rolemi na sebe herečka upozorňovala konzumací drog, několikanásobným uvězněním nebo problémy při natáčení.

Boj s vlastními démony nakonec Lindsay donutil až k jakémusi předčasnému hereckému „důchodu“. Před osmi lety se přestěhovala z Los Angeles do Dubaje. A bez věčného pronásledování tiskem našla v Emirátech konečně svůj klid. Letos se navíc provdala za podnikatele Badera Shammase a podle všeho je připravena vrhnout se zpět do hraní hlavních rolí.

Při troše štěstí by se tak brzy mohla objevit třeba v pokračování filmu Mezi námi děvčaty. O jeho natáčení už totiž projevila zájem Jamie Lee Curtisová, která ve filmu z roku 2003 ztvárnila matku Lohanové. „Vždycky jsme si zůstaly velmi blízké,“ řekla Lohan o Curtisové podle dailymail.co.uk. „Bylo by to velmi vzrušující dobrodružství a já bych byla více než šťastná a neodmítla bych. Řekla bych ano. Uvidíme.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -