- Reklama -

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

- Reklama -

Jak naznačil trailer nového Lokiho, děj pokračuje po událostech, které změnily pravidla hry ve filmu Avengers: Loki (Tom Hiddleston) a charismatický Mobius (Owen Wilson) se vrací, aby čelili zcela novému dobrodružství. Tentokrát se setkají s marvelovským nováčkem Ke Huy Quanem (Prcek z Indiany Jonese a Oscarem oceněný manžel z filmu Všechno, všude, najednou).

V ukázce se Loki ocitá v pasti mezi časem a realitou, ocitá se v různých časových liniích a čelí hrozící hrozbě naprosté zkázy. Multivesmír je totiž podle všeho zase v ohrožení a on se musí v chaosu zorientovat, aby zachránil situaci.

Druhá řada Lokiho bude plná známých tváří

Vracející se postavy jako Ravonna (Gugu Mbatha-Raw), Casey (Eugene Cordero) a Sylvie (Sophia Di Martino) přispívají k už tak nabitému tempu traileru. Nejočekávanějším odhalením je však návrat superpadoucha Ten, který zůstal, kterého ztvárnil Jonathan Majors.

Jak si fanoušci pamatují, Ten, který zůstal, v první sérii dramaticky odešel a zanechal Lokiho uvězněného v záhadném a zdevastovaném vesmíru. Nyní se vrací s pomstou a zdá se, že válka je nevyhnutelná.

- Reklama -

„Je to on. Válka je na cestě,“ varuje Loki v upoutávce a připravuje tak půdu pro epickou bitvu, která diváky nepochybně zanechá na pokraji sil.

Premiéra 2. série přijde až v říjnu

Šestidílná druhá série Lokiho bude mít premiéru na Disney+ 6. října a slibuje spoustu akce, intrik a ohromujících zvratů, kterými jsou seriály od Marvelu ostatně proslulé.

Návrat Jonathana Majorse do filmového světa Marvelu v roli Toho, který zůstál, přispívá ke vzrušení po jeho zajímavém cameu v první sezóně a významné roli ve filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania. Stojí za zmínku, že 33letý herec se krátce po svém marvelovském debutu podle webu people.com potýkal s problémy se zákonem. Policie ho obvinila ze škrcení, napadení a obtěžování, což vyvolává otázky, jak to ovlivní jeho budoucí účinkování v marvelovském univerzu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -