- Reklama -

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

- Reklama -

Jak naznačil trailer nového Lokiho, děj pokračuje po událostech, které změnily pravidla hry ve filmu Avengers: Loki (Tom Hiddleston) a charismatický Mobius (Owen Wilson) se vrací, aby čelili zcela novému dobrodružství. Tentokrát se setkají s marvelovským nováčkem Ke Huy Quanem (Prcek z Indiany Jonese a Oscarem oceněný manžel z filmu Všechno, všude, najednou).

V ukázce se Loki ocitá v pasti mezi časem a realitou, ocitá se v různých časových liniích a čelí hrozící hrozbě naprosté zkázy. Multivesmír je totiž podle všeho zase v ohrožení a on se musí v chaosu zorientovat, aby zachránil situaci.

Druhá řada Lokiho bude plná známých tváří

Vracející se postavy jako Ravonna (Gugu Mbatha-Raw), Casey (Eugene Cordero) a Sylvie (Sophia Di Martino) přispívají k už tak nabitému tempu traileru. Nejočekávanějším odhalením je však návrat superpadoucha Ten, který zůstal, kterého ztvárnil Jonathan Majors.

Jak si fanoušci pamatují, Ten, který zůstal, v první sérii dramaticky odešel a zanechal Lokiho uvězněného v záhadném a zdevastovaném vesmíru. Nyní se vrací s pomstou a zdá se, že válka je nevyhnutelná.

- Reklama -

„Je to on. Válka je na cestě,“ varuje Loki v upoutávce a připravuje tak půdu pro epickou bitvu, která diváky nepochybně zanechá na pokraji sil.

Premiéra 2. série přijde až v říjnu

Šestidílná druhá série Lokiho bude mít premiéru na Disney+ 6. října a slibuje spoustu akce, intrik a ohromujících zvratů, kterými jsou seriály od Marvelu ostatně proslulé.

Návrat Jonathana Majorse do filmového světa Marvelu v roli Toho, který zůstál, přispívá ke vzrušení po jeho zajímavém cameu v první sezóně a významné roli ve filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania. Stojí za zmínku, že 33letý herec se krátce po svém marvelovském debutu podle webu people.com potýkal s problémy se zákonem. Policie ho obvinila ze škrcení, napadení a obtěžování, což vyvolává otázky, jak to ovlivní jeho budoucí účinkování v marvelovském univerzu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -