- Reklama -

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

- Reklama -

Jak naznačil trailer nového Lokiho, děj pokračuje po událostech, které změnily pravidla hry ve filmu Avengers: Loki (Tom Hiddleston) a charismatický Mobius (Owen Wilson) se vrací, aby čelili zcela novému dobrodružství. Tentokrát se setkají s marvelovským nováčkem Ke Huy Quanem (Prcek z Indiany Jonese a Oscarem oceněný manžel z filmu Všechno, všude, najednou).

V ukázce se Loki ocitá v pasti mezi časem a realitou, ocitá se v různých časových liniích a čelí hrozící hrozbě naprosté zkázy. Multivesmír je totiž podle všeho zase v ohrožení a on se musí v chaosu zorientovat, aby zachránil situaci.

Druhá řada Lokiho bude plná známých tváří

Vracející se postavy jako Ravonna (Gugu Mbatha-Raw), Casey (Eugene Cordero) a Sylvie (Sophia Di Martino) přispívají k už tak nabitému tempu traileru. Nejočekávanějším odhalením je však návrat superpadoucha Ten, který zůstal, kterého ztvárnil Jonathan Majors.

Jak si fanoušci pamatují, Ten, který zůstal, v první sérii dramaticky odešel a zanechal Lokiho uvězněného v záhadném a zdevastovaném vesmíru. Nyní se vrací s pomstou a zdá se, že válka je nevyhnutelná.

- Reklama -

„Je to on. Válka je na cestě,“ varuje Loki v upoutávce a připravuje tak půdu pro epickou bitvu, která diváky nepochybně zanechá na pokraji sil.

Premiéra 2. série přijde až v říjnu

Šestidílná druhá série Lokiho bude mít premiéru na Disney+ 6. října a slibuje spoustu akce, intrik a ohromujících zvratů, kterými jsou seriály od Marvelu ostatně proslulé.

Návrat Jonathana Majorse do filmového světa Marvelu v roli Toho, který zůstál, přispívá ke vzrušení po jeho zajímavém cameu v první sezóně a významné roli ve filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania. Stojí za zmínku, že 33letý herec se krátce po svém marvelovském debutu podle webu people.com potýkal s problémy se zákonem. Policie ho obvinila ze škrcení, napadení a obtěžování, což vyvolává otázky, jak to ovlivní jeho budoucí účinkování v marvelovském univerzu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -