- Reklama -

Tom Hiddleston a jeho ženy: S kým chodil Loki? Je ženatý?

Tom Hiddleston je herec, který hraje jednoho z nejpopulárnějších padouchů v Marvel Cinematic Universe. Je proto asi pochopitelné, proč je o přítelkyně Toma Hiddlestona a o to, s kým chodil, takový zájem. Nebyla to jenom Taylor Swift.

- Reklama -

Tom Hiddleston je známý v Marvelovském vesmíru jako Loki, Thorův adoptivní bratr a bůh chaosu. Poprvé se ukázal ve filmu Thor z roku 2011 a od té doby si zahrál ještě v dalších pěti marvelovkách, Avengers nevyjímaje, a proslavil se po celém světě.

Herec slavící úspěchy

Můžou za to především Hiddlestonovy herecké schopnosti. V roce 2017 získal Zlatý glóbus za nejlepší mužský herecký výkon v minisérii nebo televizním filmu za roli v seriálu BBC The Night Manager. Za stejnou roli byl také nominován na cenu Emmy.

Letos si potom Hiddleston zopakoval roli Lokiho v minisérii Loki společnosti Disney Plus, v níž cestuje časem poté, co v Avengers: Endgame ukradl teserakt.

Jenže jaký je Loki vlastně v soukromí? S kým jeho představitel chodil?

- Reklama -

V roce 2013 se herec pro britský GQ svěřil s tím, že si je vědom toho, že o jeho milostný život je zájem. „Chápu tu zvědavost. Doufám, že až jednoho dne bude opravdu o čem psát, budu mít co říct,“ komentoval to.

A s kým že to vlastně chodil, že to za řeč nestálo?

Susannah Fieldingová (2008 – 2011)

Herečka Susannah Fieldingová byla Hiddlestonovým první oficiálně ukázanou známostí. Bývalý pár se seznámil v roce 2008 při natáčení seriálu BBC Wallander. Chodili spolu tři roky. V rozhovoru pro deník Daily Mail v roce 2012 Hiddleston prozradil, že se s Fieldingovou rozešli kvůli kariéře a vytíženosti.

„Faktem je, že jsme se rozešli. Vztah se vyčerpal,“ řekl tehdy. „Herectví prostě vyžaduje všechno, a když tomu nedáte všechno, najde se za vámi někdo, kdo to udělá.“

Jessica Chastainová (2013)

O Jessice Chastainové a Hiddlestonovi, kteří spolu hráli ve filmu Crimson Peak z roku 2015, se v roce 2013 šuškalo, že spolu chodí. „Tom je s Jess zadaný a je to vážné,“ tvrdil tehdy zdroj deníku Metro. „Před Vánocemi navštívila Británii a poprvé se seznámila s celou jeho rodinou.“

V rozhovoru pro časopis M v roce 2015, který byl věnován propagaci filmu Crimson Peak, Chastainová prozradila, co je na Hiddlestonovi „nejvíce sexy“: „Co je na Tomovi nejvíce sexy? Je pro mě těžké to říct, protože ho vnímám jako přítele, ale myslím, že je to jeho hlas. Má tak krásný přízvuk, že?“ řekla.

Elizabeth Olsenová (2015)

Poté, co si spolu zahráli ve filmu Viděl jsem světlo z roku 2015, se objevily zvěsti, že spolu Hiddleston a Elizabeth Olsenová (která hraje Scarlet Witch v Marvel Cinematic Universe) chodí.

„Chodí spolu,“ řekl zdroj časopisu Us Weekly v květnu 2015. „Je to nezávazné. Když jsou od sebe, tak si píšou.“ Zvěsti o novém Hiddletonově vztahu se objevily několik měsíců poté, co se Olsenová v lednu 2015 rozešla se snoubencem Boydem Holbrookem.

V červenci 2015 Us Weekly informoval, že vztah Hiddlestona a Olsenové začal být vážnější. „Neustále spolu mluví. Opravdu jim na sobě záleží,“ uvedl zdroj. „Ani jeden z nich se nechce vrhnout do vážného vztahu, ale přesto je to mezi nimi čím dál vážnější.“

Podle časopisu Star se ti dva rozešli na konci roku 2015.

V rozhovoru pro Refinery29 v září 2015 pak Olsenová popřela, že by s Hiddlestonem byli někdy víc než přátelé. „Chci říct, že rozhodně jsme přátelé a známe se asi čtyři roky. A náhodou jsme byli v nevhodnou dobu v restauraci na večeři,“ řekla. „Všichni chodíme na večeře.“

Taylor Swiftová (2016)

Taylor Swiftová je Hiddlestonův nejznámější románek. Zvěsti o jejich vztahu se poprvé objevily v květnu 2016, kdy byli spatřeni, jak tančí na Met Gala. O měsíc později, v červnu 2016, byli Hiddleton a Swiftová vyfotografováni, jak se líbají na Rhode Islandu. Čtvrtého července 2016 byl Hiddleston vyfotografován v tílku „I Heart T.S. Tank Top“.

V červenci 2016 potvrdil herec románek časopisu The Hollywood Reporter. „Podívejte, pravda je, že Taylor Swift a já jsme spolu a jsme velmi šťastní,“ řekl tehdy.

Pár se rozešel v roce 2016. V rozhovoru pro časopis GQ v únoru 2017 Hiddleston označil svou bývalou přítelkyni za „úžasnou ženu“. „Taylor je úžasná žena. Je velkorysá, laskavá a milá a bylo nám spolu nejlépe… Samozřejmě to bylo skutečné,“ řekl.

Zawe Ashtonová (2019 – 2021)

Hiddleston a herečka Zawe Ashtonová se seznámili v roce 2019, když spolu hráli v londýnské inscenaci West End Betrayal. Pár spolu začal chodit v únoru 2019, ale zprávy o jejich vztahu se objevily až v září 2019.

„Tom se do Zawe opravdu zamiloval ve velkém stylu. Ve skutečnosti jsou spolu už více než půl roku,“ uvedl zasvěcený zdroj.

Ashtonová je přitom také součástí filmového světa Marvelu. V roce 2022 si zahraje roli padoucha ve filmu The Marvels.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -