- Reklama -

Black Panther 2: Nová postava vnese do příběhu lesbickou lásku

Jestli se potvrdí informace, se kterými přišlo hned několik amerických webů, tak se ve filmu Black Panther 2 můžeme těšit na novou postavu. Ta pokračování úspěšné marvelovky oživí novou romancí.

- Reklama -

Marvel zatím nemá s LGBT+ postavami ty nejlepší zkušenosti. V posledních letech ale usilovně pracuje na tom, aby se to změnilo. A dalším filmem, který symbolizuje tuto proměnu, by se měl stát i Black Panther 2: Wakanda navždy.

Podle serveru Inverse si novou postavu Aneky zahraje hvězda seriálů Černé zrcadlo a Může tě zničit Michaela Coel.

Nový prostor pro lesbickou lásku

Co se zatím o postavě Aneky dá říct? V marvelovských komiksech byla bývalou kapitánkou Dora Milaje. Poté, co ji uznají vinnou ze zabití muže, který terorizoval ženy, se z ní a Ayo stanou strážkyně známé jako Půlnoční andělé. Ayo je další členky Dora Milaje, kterou v MCU hraje Florene Kasumba. Web Vulture pak upozorňuje, že právě mezi těmito postavami vznikne romantický vztah.

Postava Ayo, která byla dříve jako součást Dora Milaje přehlížena, tak dostane v připravovaném filmu větší prostor. Jestli vše bude jako v komiksu, tak její postava naváže vztah s Anekou. Tím by se role Ayo stala pro děj čím dál důležitější.

Momentálně jsou jedinými tak trochu queer postavami v Marvelu Loki a jeho varianta Sylvie. Ti jsou oba prezentování jako bisexuálové, ale přesto se do sebe zamilovali, ačkoli jsou jen alternativní verzí sebe sama. Spíš by se to tak dalo brát jako vrcholný projev narcismu než uznání komunity LGBT+.

- Reklama -

Bolestná ztráta Chadwicka Bosemana

Z uvedených informací je patrné, že se Marvel stále ještě vypořádává s tragickou a předčasnou smrtí Chadwicka Bosemana. Jeho smrt pravděpodobně povede k dějovým změnám. Národ Wakandy bude zlomený smutkem. Co jiného pak zbývá, než se snažit po sérii tragických událostí najít novou cestu dál? Kromě truchlení za ztraceného krále se musí vyřešit i nějaké ty vnitřní záležitosti. Jako například ta, kdo bude příštím králem a Black Pantherem.

Vzhledem k okolnostem a ztrátám, kterým Wakanda čelí, není překvapením, že Marvel do příběhu zakomponuje více postav. Snad se jejich láska k Wakandě (i sobě navzájem) stane tím, od čeho se film odrazí k opravdovému úspěchu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -