- Reklama -

Black Panther 2: Nová postava vnese do příběhu lesbickou lásku

Jestli se potvrdí informace, se kterými přišlo hned několik amerických webů, tak se ve filmu Black Panther 2 můžeme těšit na novou postavu. Ta pokračování úspěšné marvelovky oživí novou romancí.

- Reklama -

Marvel zatím nemá s LGBT+ postavami ty nejlepší zkušenosti. V posledních letech ale usilovně pracuje na tom, aby se to změnilo. A dalším filmem, který symbolizuje tuto proměnu, by se měl stát i Black Panther 2: Wakanda navždy.

Podle serveru Inverse si novou postavu Aneky zahraje hvězda seriálů Černé zrcadlo a Může tě zničit Michaela Coel.

Nový prostor pro lesbickou lásku

Co se zatím o postavě Aneky dá říct? V marvelovských komiksech byla bývalou kapitánkou Dora Milaje. Poté, co ji uznají vinnou ze zabití muže, který terorizoval ženy, se z ní a Ayo stanou strážkyně známé jako Půlnoční andělé. Ayo je další členky Dora Milaje, kterou v MCU hraje Florene Kasumba. Web Vulture pak upozorňuje, že právě mezi těmito postavami vznikne romantický vztah.

Postava Ayo, která byla dříve jako součást Dora Milaje přehlížena, tak dostane v připravovaném filmu větší prostor. Jestli vše bude jako v komiksu, tak její postava naváže vztah s Anekou. Tím by se role Ayo stala pro děj čím dál důležitější.

Momentálně jsou jedinými tak trochu queer postavami v Marvelu Loki a jeho varianta Sylvie. Ti jsou oba prezentování jako bisexuálové, ale přesto se do sebe zamilovali, ačkoli jsou jen alternativní verzí sebe sama. Spíš by se to tak dalo brát jako vrcholný projev narcismu než uznání komunity LGBT+.

- Reklama -

Bolestná ztráta Chadwicka Bosemana

Z uvedených informací je patrné, že se Marvel stále ještě vypořádává s tragickou a předčasnou smrtí Chadwicka Bosemana. Jeho smrt pravděpodobně povede k dějovým změnám. Národ Wakandy bude zlomený smutkem. Co jiného pak zbývá, než se snažit po sérii tragických událostí najít novou cestu dál? Kromě truchlení za ztraceného krále se musí vyřešit i nějaké ty vnitřní záležitosti. Jako například ta, kdo bude příštím králem a Black Pantherem.

Vzhledem k okolnostem a ztrátám, kterým Wakanda čelí, není překvapením, že Marvel do příběhu zakomponuje více postav. Snad se jejich láska k Wakandě (i sobě navzájem) stane tím, od čeho se film odrazí k opravdovému úspěchu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -