- Reklama -

Maitreyi Ramakrishnan: 10 zajímavých faktů o hvězdě Tenkrát poprvé

Zjistěte, kolik je Maitreyi Ramakrishnan let, kolik měří a vůbec vše, co se o ní dá momentálně dozvědět.

- Reklama -

1. Co potřebujete vědět o Maitreyi Ramakrishnan

Maitreyi je z pohledu nastupující generaci něco mezi ikonou a legendou. Obdvivuje se vše od jejích hereckých schopností až po komediální dovednosti. Zdá se, že se stane velkou hvězdou. Role v Never Have I Ever je přitom její velkou hereckou premiérou.

2. Věk: Kolik je Maitreyi Ramakrishnanové let?

Maitreyi se narodila v roce 2001. Narozeniny má 29. prosince. V současné době je jí 19 let.

- Reklama -

3. Jak je vysoká?

Maitreyi měří přibližně 5 stop a 6 palců, což znamená, že její výška se pohybuje kolem 167 centimetrů. Je tedy spíše menšího vzrůstu.

4. Odkud pochází? Je to Kanaďanka?

Maitreyi je Kanaďanka. Narodila se a vyrostla v Mississaugě v kanadském Ontariu. Tam také chodila na střední školu.

5. Kdo hraje Devi v Never Have I Ever na Netflixu?

Maitreyi hraje Devi Vishwakuma v Never Have I Ever na Netflixu. Seriál ‚Never Have I Ever‘, který vytvořili Mindy Kaling a Lang Fisher, vypráví příběh akademické studentky druhého ročníku, která se pekelně snaží stát se populární. Seriál se dočkal širokého uznání kritiků za své propracované postavy, brilantní scénář a Maitreyiin vynikající výkon.

6. Jak Mindy Kalingová objevila Devi?

Maitreyi objevili kouzelnou náhdou. Její nejlepší kamarádka Shaharah Gaznabbi Maitreyi řekla, že Mindy Kalingová vypisuje výběrové řízení na jihoasijskou dospívající herečku do hlavní role v novém seriálu Netflixu. Po dvou konkurzech v Los Angeles Maitreyi porazila více než 15 000 dalších uchazeček. A získala hlavní roli v Tenkrát poprvé! Zbytek je už jen pouhá historie. Z Mindy nakonec udělala blízkou kamrádku a mentorku a na sociálních sítích o ní mluví jako o své „víle kmotřičce“.

7. Kde ještě hrála?

‚Never Have I Ever‘ je první televizní seriál, do kterého byla obsazena. V době, kdy se o roli ucházela, zkoušela ještě školní představení „Chicago“. Zatím nehrála v žádném filmu, ale vzhledem k jejímu talentu nemůže být pochyb o tom, že se v budoucnu v nějakém tom celovečerním snímku objeví.

8. Jak se vyslovuje její jméno?

Jméno se vyslovuje „Mejtrejí Ramakrišnan“. V rozhovoru pro Now Toronto řekla o svém pro Američany poněkud kostrbatém jménu: „Pokud dokážete vyslovit jména postav ve Hře o trůny, dokážete vyslovit i mé tamilské jméno.“

9. Jaký je její etnický původ?

Maitreyi je tamilské národnosti. Její rodiče byli uprchlíci, kteří se přestěhovali do Kanady, aby unikli válce na Srí Lance. Doufá, že její role v Never Have I Ever pomůže zvýšit zastoupení Jihoasijců na filmovém plátně. V rozhovoru pro Now Toronto řekla: „Chci, aby i ostatní Tamilové na celém světě cítili hrdost na to, že se Tamilům daří.“

10. S kým chodí? Má přítele?

Zdá se, že Maitreyi je v současné době nezadaná. Nebo přesněji: zatím se veřejně vedle nikoho neukázala.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -