- Reklama -

Maitreyi Ramakrishnan: 10 zajímavých faktů o hvězdě Tenkrát poprvé

Zjistěte, kolik je Maitreyi Ramakrishnan let, kolik měří a vůbec vše, co se o ní dá momentálně dozvědět.

- Reklama -

1. Co potřebujete vědět o Maitreyi Ramakrishnan

Maitreyi je z pohledu nastupující generaci něco mezi ikonou a legendou. Obdvivuje se vše od jejích hereckých schopností až po komediální dovednosti. Zdá se, že se stane velkou hvězdou. Role v Never Have I Ever je přitom její velkou hereckou premiérou.

2. Věk: Kolik je Maitreyi Ramakrishnanové let?

Maitreyi se narodila v roce 2001. Narozeniny má 29. prosince. V současné době je jí 19 let.

3. Jak je vysoká?

Maitreyi měří přibližně 5 stop a 6 palců, což znamená, že její výška se pohybuje kolem 167 centimetrů. Je tedy spíše menšího vzrůstu.

4. Odkud pochází? Je to Kanaďanka?

Maitreyi je Kanaďanka. Narodila se a vyrostla v Mississaugě v kanadském Ontariu. Tam také chodila na střední školu.

5. Kdo hraje Devi v Never Have I Ever na Netflixu?

Maitreyi hraje Devi Vishwakuma v Never Have I Ever na Netflixu. Seriál ‚Never Have I Ever‘, který vytvořili Mindy Kaling a Lang Fisher, vypráví příběh akademické studentky druhého ročníku, která se pekelně snaží stát se populární. Seriál se dočkal širokého uznání kritiků za své propracované postavy, brilantní scénář a Maitreyiin vynikající výkon.

6. Jak Mindy Kalingová objevila Devi?

Maitreyi objevili kouzelnou náhdou. Její nejlepší kamarádka Shaharah Gaznabbi Maitreyi řekla, že Mindy Kalingová vypisuje výběrové řízení na jihoasijskou dospívající herečku do hlavní role v novém seriálu Netflixu. Po dvou konkurzech v Los Angeles Maitreyi porazila více než 15 000 dalších uchazeček. A získala hlavní roli v Tenkrát poprvé! Zbytek je už jen pouhá historie. Z Mindy nakonec udělala blízkou kamrádku a mentorku a na sociálních sítích o ní mluví jako o své „víle kmotřičce“.

7. Kde ještě hrála?

‚Never Have I Ever‘ je první televizní seriál, do kterého byla obsazena. V době, kdy se o roli ucházela, zkoušela ještě školní představení „Chicago“. Zatím nehrála v žádném filmu, ale vzhledem k jejímu talentu nemůže být pochyb o tom, že se v budoucnu v nějakém tom celovečerním snímku objeví.

8. Jak se vyslovuje její jméno?

Jméno se vyslovuje „Mejtrejí Ramakrišnan“. V rozhovoru pro Now Toronto řekla o svém pro Američany poněkud kostrbatém jménu: „Pokud dokážete vyslovit jména postav ve Hře o trůny, dokážete vyslovit i mé tamilské jméno.“

9. Jaký je její etnický původ?

Maitreyi je tamilské národnosti. Její rodiče byli uprchlíci, kteří se přestěhovali do Kanady, aby unikli válce na Srí Lance. Doufá, že její role v Never Have I Ever pomůže zvýšit zastoupení Jihoasijců na filmovém plátně. V rozhovoru pro Now Toronto řekla: „Chci, aby i ostatní Tamilové na celém světě cítili hrdost na to, že se Tamilům daří.“

10. S kým chodí? Má přítele?

Zdá se, že Maitreyi je v současné době nezadaná. Nebo přesněji: zatím se veřejně vedle nikoho neukázala.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -