- Reklama -

Never Have I Ever 3. série: Přehled všeho, co se zatím ví

Kdy se na Netflixu objeví 3. série Never Have I Ever? A objeví se vůbec? Přečtěte si v článku Světohledu vše, co o oblíbeném seriálu můžete zatím zjistit.

- Reklama -

A když už je řeč o Never Have I Ever 3. série, tak jedno upozornění: text obsahuje spoilery z 2. série Never Have I Ever

Tak pojďme na to!

Druhá série Never Have I Ever, která se nyní vysílá na Netflixu, začíná okamžikem, kdy matka hlavní hrdinky Nalini přistihne svou dceru, jak se líbá s Benem (Jaren Lewison). Je to Deviin rival, který se zamiloval. Proto je trochu šokující, když se Devi vrátí domů a tam najde Paxtona (Darren Barnet), svou druhou lásku, jak na ni čeká. Paxton byl vždycky ve svých citech trochu váhavý; že by se snad změnil? Protože Devi ví, že se její rodina brzy přestěhuje do Indie, rozhodne se, že si s chlapci zahraje malou hru. Než odjede, bude s oběma chodit, tajně a odděleně! Než se to některý z nich dozví, bude už na cestě na jiný kontinent.

Její plán skončí přesně tak, jak byste čekali… Zvlášť když je cesta do Indie odvolána a Devi zůstávají dva zrazení kluci a špatné svědomí. Přesto v době, kdy se blíží školní ples, milostný trojúhelník opět tepe na plné obrátky. Ben se odstěhoval k Aneese (Megan Suri), Devi žárlí a Paxton si uvědomuje, kolik toho pro něj Devi udělala. Sezóna končí s Devi a Paxtonem ruku v ruce – konečně oficiálně!!! Zatímco Ben je zaskočený, jak moc chce Devi zpátky.

- Reklama -

Co tedy přijde dál pro naši oblíbenou horkokrevnou dívku a její problematické románky? Tady je vše, co zatím víme o 3. sérii.

Bude Never Have I Ever 3. série?

Druhá sezóna se dostala do Top 10 Netflixu, streamovací služba však zatím neobnovila svéráznou teenagerskou dramedii pro třetí kapitolu. Přesto to není důvod k obavám. Seriál původně debutoval v dubnu 2020 a obnovený byl až v červenci 2020. Takže je pravděpodobné, že si na oficiální potvrzení obnovení ze strany Netflixu musíme ještě pár měsíců počkat.

Kdy bude Never Have I Ever 3?

Pokud bude Never Have I Ever pokračovat ve vydávacím plánu, který dodržuje už rok, pravděpodobně se premiéry 3. série dočkáme v polovině až na konci roku 2022.

Co se bude dít dál?

Po mnoha vzestupech a pádech během 2. série jsou Devi a Paxton oficiálně partnery. Po jejich velkolepém vstupu na Zimním plese, a po tom, co Paxton srazil Devi svým džípem – si Devi může odškrtnout, že je přítelkyní, ze svého seznamu „nikdy jsem nebyla“. Ale třetí série by nepochybně prozkoumala Benovy nesnadné city k Devi i Aneese. A také to, jak Devi proplouvá veřejným vztahem s klukem, který se kdysi styděl, že ho s ní vidí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -