- Reklama -

Never Have I Ever 3. série: Přehled všeho, co se zatím ví

Kdy se na Netflixu objeví 3. série Never Have I Ever? A objeví se vůbec? Přečtěte si v článku Světohledu vše, co o oblíbeném seriálu můžete zatím zjistit.

- Reklama -

A když už je řeč o Never Have I Ever 3. série, tak jedno upozornění: text obsahuje spoilery z 2. série Never Have I Ever

Tak pojďme na to!

Druhá série Never Have I Ever, která se nyní vysílá na Netflixu, začíná okamžikem, kdy matka hlavní hrdinky Nalini přistihne svou dceru, jak se líbá s Benem (Jaren Lewison). Je to Deviin rival, který se zamiloval. Proto je trochu šokující, když se Devi vrátí domů a tam najde Paxtona (Darren Barnet), svou druhou lásku, jak na ni čeká. Paxton byl vždycky ve svých citech trochu váhavý; že by se snad změnil? Protože Devi ví, že se její rodina brzy přestěhuje do Indie, rozhodne se, že si s chlapci zahraje malou hru. Než odjede, bude s oběma chodit, tajně a odděleně! Než se to některý z nich dozví, bude už na cestě na jiný kontinent.

Její plán skončí přesně tak, jak byste čekali… Zvlášť když je cesta do Indie odvolána a Devi zůstávají dva zrazení kluci a špatné svědomí. Přesto v době, kdy se blíží školní ples, milostný trojúhelník opět tepe na plné obrátky. Ben se odstěhoval k Aneese (Megan Suri), Devi žárlí a Paxton si uvědomuje, kolik toho pro něj Devi udělala. Sezóna končí s Devi a Paxtonem ruku v ruce – konečně oficiálně!!! Zatímco Ben je zaskočený, jak moc chce Devi zpátky.

Co tedy přijde dál pro naši oblíbenou horkokrevnou dívku a její problematické románky? Tady je vše, co zatím víme o 3. sérii.

Bude Never Have I Ever 3. série?

Druhá sezóna se dostala do Top 10 Netflixu, streamovací služba však zatím neobnovila svéráznou teenagerskou dramedii pro třetí kapitolu. Přesto to není důvod k obavám. Seriál původně debutoval v dubnu 2020 a obnovený byl až v červenci 2020. Takže je pravděpodobné, že si na oficiální potvrzení obnovení ze strany Netflixu musíme ještě pár měsíců počkat.

Kdy bude Never Have I Ever 3?

Pokud bude Never Have I Ever pokračovat ve vydávacím plánu, který dodržuje už rok, pravděpodobně se premiéry 3. série dočkáme v polovině až na konci roku 2022.

Co se bude dít dál?

Po mnoha vzestupech a pádech během 2. série jsou Devi a Paxton oficiálně partnery. Po jejich velkolepém vstupu na Zimním plese, a po tom, co Paxton srazil Devi svým džípem – si Devi může odškrtnout, že je přítelkyní, ze svého seznamu „nikdy jsem nebyla“. Ale třetí série by nepochybně prozkoumala Benovy nesnadné city k Devi i Aneese. A také to, jak Devi proplouvá veřejným vztahem s klukem, který se kdysi styděl, že ho s ní vidí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -