- Reklama -

Never Have I Ever 3. série: Přehled všeho, co se zatím ví

Kdy se na Netflixu objeví 3. série Never Have I Ever? A objeví se vůbec? Přečtěte si v článku Světohledu vše, co o oblíbeném seriálu můžete zatím zjistit.

- Reklama -

A když už je řeč o Never Have I Ever 3. série, tak jedno upozornění: text obsahuje spoilery z 2. série Never Have I Ever

Tak pojďme na to!

Druhá série Never Have I Ever, která se nyní vysílá na Netflixu, začíná okamžikem, kdy matka hlavní hrdinky Nalini přistihne svou dceru, jak se líbá s Benem (Jaren Lewison). Je to Deviin rival, který se zamiloval. Proto je trochu šokující, když se Devi vrátí domů a tam najde Paxtona (Darren Barnet), svou druhou lásku, jak na ni čeká. Paxton byl vždycky ve svých citech trochu váhavý; že by se snad změnil? Protože Devi ví, že se její rodina brzy přestěhuje do Indie, rozhodne se, že si s chlapci zahraje malou hru. Než odjede, bude s oběma chodit, tajně a odděleně! Než se to některý z nich dozví, bude už na cestě na jiný kontinent.

Její plán skončí přesně tak, jak byste čekali… Zvlášť když je cesta do Indie odvolána a Devi zůstávají dva zrazení kluci a špatné svědomí. Přesto v době, kdy se blíží školní ples, milostný trojúhelník opět tepe na plné obrátky. Ben se odstěhoval k Aneese (Megan Suri), Devi žárlí a Paxton si uvědomuje, kolik toho pro něj Devi udělala. Sezóna končí s Devi a Paxtonem ruku v ruce – konečně oficiálně!!! Zatímco Ben je zaskočený, jak moc chce Devi zpátky.

- Reklama -

Co tedy přijde dál pro naši oblíbenou horkokrevnou dívku a její problematické románky? Tady je vše, co zatím víme o 3. sérii.

Bude Never Have I Ever 3. série?

Druhá sezóna se dostala do Top 10 Netflixu, streamovací služba však zatím neobnovila svéráznou teenagerskou dramedii pro třetí kapitolu. Přesto to není důvod k obavám. Seriál původně debutoval v dubnu 2020 a obnovený byl až v červenci 2020. Takže je pravděpodobné, že si na oficiální potvrzení obnovení ze strany Netflixu musíme ještě pár měsíců počkat.

Kdy bude Never Have I Ever 3?

Pokud bude Never Have I Ever pokračovat ve vydávacím plánu, který dodržuje už rok, pravděpodobně se premiéry 3. série dočkáme v polovině až na konci roku 2022.

Co se bude dít dál?

Po mnoha vzestupech a pádech během 2. série jsou Devi a Paxton oficiálně partnery. Po jejich velkolepém vstupu na Zimním plese, a po tom, co Paxton srazil Devi svým džípem – si Devi může odškrtnout, že je přítelkyní, ze svého seznamu „nikdy jsem nebyla“. Ale třetí série by nepochybně prozkoumala Benovy nesnadné city k Devi i Aneese. A také to, jak Devi proplouvá veřejným vztahem s klukem, který se kdysi styděl, že ho s ní vidí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -