- Reklama -

Nebe s.r.o: Daniel Radcliffe si pochvaluje seriálovou spolupráci se svou láskou

Komediální antologický seriál Nebe s.r.o. s Danielem Radcliffem a Stevem Buscemim v hlavních rolích se vrátil už se 3. řadou. Nový příběh se odehrává na Divokém západě ve 40. letech 19. století.

- Reklama -

Poté, co si v seriálu Nebe s.r.o. v minulosti zahrál anděla a středověkého prince, se Daniel Radcliffe ve 3. sérii ujal role reverenda Ezekiela Browna. Ten vede hladomorem sužované obyvatele města na nebezpečnou cestu za lepším životem v Oregonu.

Cestou však pionýry podvede psanec Benny Teen ( Steve Buscemi), který je přesvědčí, aby se od něj nechali vést.

„Jedním z největších zážitků z natáčení Nebe s.r.o. je to, že všichni můžeme každý rok hrát jiné role,“ uvedl Radcliffe pro americký magazín TV Week. „Vždycky jsem miloval westerny. V dětství jsme s kamarády předstírali, že jsme kovbojové, takže je skvělé, že se poslední série odehrává na Divokém západě.“

V seriálu hraje i Radcliffova skutečná partnerka Erin Darke. Ta ztvárnila Ezekielovu lásku Phaedru. Je to poprvé od jejich seznámení na natáčení filmu Kill Your Darlings, co ti dva pracují společně.

Vzpomínka na první okouzlení

„Bylo krásné pracovat s Erin,“ přiznal Radcliffe v rozhovoru pro npr.org. „Potkali jsme se na natáčení, takže pracovat s ní znovu bylo jako vzpomínka na to, jak jsme se dali dohromady. Bylo to skvělé, jako bychom si zopakovali naše první rande.“

- Reklama -

Jeden z vrcholů pro Radcliffa přichází ve čtvrté epizodě, kdy se Ezekiel opije a skončí na jevišti, kde předvádí oplzlý tanec v make-upu a téměř odhalujících kožených kalhotách.

„Byla to zábava,“ usmívá se. „Měli jsme úžasného choreografa. Bylo to šílené taneční číslo. Je to jedna z nejbláznivějších věcí, které jsem na place dělal.“

Letos v listopadu uplyne 20 let od uvedení prvního filmu o Harrym Potterovi, ale herec říká, že nemá v plánu si toto výročí připomínat. ‚Určitě se bude konat nějaká oslava, ale nevím, jestli se sejdeme,‘ prozrazuje. ‚Opravdu se omlouvám, jestli to někoho trochu zklame.‘

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -