- Reklama -

Nebe s.r.o: Daniel Radcliffe si pochvaluje seriálovou spolupráci se svou láskou

Komediální antologický seriál Nebe s.r.o. s Danielem Radcliffem a Stevem Buscemim v hlavních rolích se vrátil už se 3. řadou. Nový příběh se odehrává na Divokém západě ve 40. letech 19. století.

- Reklama -

Poté, co si v seriálu Nebe s.r.o. v minulosti zahrál anděla a středověkého prince, se Daniel Radcliffe ve 3. sérii ujal role reverenda Ezekiela Browna. Ten vede hladomorem sužované obyvatele města na nebezpečnou cestu za lepším životem v Oregonu.

Cestou však pionýry podvede psanec Benny Teen ( Steve Buscemi), který je přesvědčí, aby se od něj nechali vést.

„Jedním z největších zážitků z natáčení Nebe s.r.o. je to, že všichni můžeme každý rok hrát jiné role,“ uvedl Radcliffe pro americký magazín TV Week. „Vždycky jsem miloval westerny. V dětství jsme s kamarády předstírali, že jsme kovbojové, takže je skvělé, že se poslední série odehrává na Divokém západě.“

V seriálu hraje i Radcliffova skutečná partnerka Erin Darke. Ta ztvárnila Ezekielovu lásku Phaedru. Je to poprvé od jejich seznámení na natáčení filmu Kill Your Darlings, co ti dva pracují společně.

Vzpomínka na první okouzlení

„Bylo krásné pracovat s Erin,“ přiznal Radcliffe v rozhovoru pro npr.org. „Potkali jsme se na natáčení, takže pracovat s ní znovu bylo jako vzpomínka na to, jak jsme se dali dohromady. Bylo to skvělé, jako bychom si zopakovali naše první rande.“

- Reklama -

Jeden z vrcholů pro Radcliffa přichází ve čtvrté epizodě, kdy se Ezekiel opije a skončí na jevišti, kde předvádí oplzlý tanec v make-upu a téměř odhalujících kožených kalhotách.

„Byla to zábava,“ usmívá se. „Měli jsme úžasného choreografa. Bylo to šílené taneční číslo. Je to jedna z nejbláznivějších věcí, které jsem na place dělal.“

Letos v listopadu uplyne 20 let od uvedení prvního filmu o Harrym Potterovi, ale herec říká, že nemá v plánu si toto výročí připomínat. ‚Určitě se bude konat nějaká oslava, ale nevím, jestli se sejdeme,‘ prozrazuje. ‚Opravdu se omlouvám, jestli to někoho trochu zklame.‘

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -