- Reklama -

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

- Reklama -

Jedna z otázek fanoušků směřovala k tomu, jaký byl ten nejlepší žert, který se udál na place při natáčení Harryho Pottera. Radcliffe se rozhodl podělit o zážitek, který se stal přímo jemu. A zažil ho díky herci Alanu Rickmanovi, jenž ve filmech ztvárnil profesora Severuse Snapea, píše yahoo.com.

Nečekaný vtip profesora Snapea

Radcliffe následně popsal pro něj velmi ponižující situaci, která se stala během natáčení dílu „Harry Potter a vězeň z Azkabanu“. V jedné ze scén byla Velká hala plná spících studentů, a kamera se pomalu přibližovala k Radcliffeovi, který ležel ve spánku. Jak si to ostatně pamatují Potterovi filmoví fanoušci. Jenže při natáčení to bylo o něco uvolněnější než ve filmu…

Rickman, muž s nečekaným smyslem pro humor, se rozhodl nečekaně zpestřit mladému herci jeho život před kamerou. Do spacáku filmového Harryho Pottera totiž schoval jedno z těch zařízení, která vytvářejí zvuky prdění – takzvaný prdící polštářek. A právě když kamera udělá dramatický záběr na tvář Radcliffea, spustil se při natáčení ohlušující zvuk prdění.

Radcliffe se bál průšvihu

„Myslel jsem si, ‚Toto je nějaký další kluk, co jen zbytečně dělá problémy, a dostaneme se do potíží‘,“ popsal Radcliffe svou reakci.

- Reklama -

Průšvih ale naštěstí nepřišel. Jak se ukázalo, za žertíkem stál Alan Rickman, muž, jenž si rád dělal legraci i v tak vážném prostředí, jakým je natáčení Harryho Pottera. Jak Radcliffe přiznal, tahle situace se mu stala milou vzpomínkou na Rickmanovu výjimečnou povahu, představitel profesora Snapea totiž zemřel v roce 2016. Na tomto příběhu se navíc ukazuje, že i při natáčení tak monumentálního díla, jakým byl filmový Harry Potter, si herci dokázali udržet smysl pro humor a vytvořit nezapomenutelné (a náležitě odlehčené) okamžiky.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.

De Niro natočil film s Pacinem, který byl tak špatný, že nechtěli, aby ho někdo viděl

Proč se Robert De Niro dodnes stydí za film, který natočil s Al Pacinem? A proč lituje, že si ho vůbec někdo pustil?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -