- Reklama -

Nejlepší filmy na Netflixu (prosinec 2020)

Od novinek až po klasiku, tohle jsou momentálně nejlepší filmy na Netflixu. Co nabízí streamovací gigant?

- Reklama -

Moneyball

Brad Pitt a Jonah Hill jsou hlavní hvězdy tohoto sportovního dramatu – které získalo šest nominací na Oscara – o budování špičkového baseballového týmu s překvapivě nízkým rozpočtem.

Klaus

Streamovací gigant se může pochlubit několika povedenými animáky vlastní výroby, ale tahle vánoční pohádka patří k tomu nejlepšímu, co se mu zatím povedlo natočit.

Drahokam

Adam Sandler se ve filmu proměnil v klenotníka z New Yorku, což se mu vyvedlo natolik, že za svůj výkon získal cenu Independent Spirit Award za nejlepší mužskou roli.

Americká továrna

Mezi nejlepší filmy na Netflixu patří i letošní držitel Oscara za nejlepší dokumentární film „Americká továrna“. Snímek ukazuje, co se stane, když čínský miliardář otevře továrnu v opuštěném závodě General Motors v Ohiu.

- Reklama -

Jmenuju se Dolemite

Eddie Murphy ztvárnil Rudyho Raye Moora, průkopníka komedie a blaxploitace ze 70. let, za což posbíral zaslouženou chválu kritiků.

Lady Bird

Greta Gerwig řeší dospívání a Saoirse Ronana jako umělecky založené studentka na střední škole s napjatým vztahem k matce.

13th

Dokument Netflixu, ve kterém Avy DuVernayové zkoumá, jak je americký vězeňský systém spojen s institucionalizovaným rasismem. Film nominovaný na Oscara zahrnuje rozhovory s Angelou Davisovou, Van Jonesem, senátorem Cory Bookerem a dalšími aktivisty, historiky a zvolenými úředníky.

Da 5 Bloods

Čtyři vojenští veteráni černé pleti se vracejí do Vietnamu, aby našli svého padlého kapitána (hrál ho zesnulý herec Chadwick Boseman) a skryté jmění v tomto filmu Netflixu od Spikea Leeho.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -