- Reklama -

Nejlepší filmy na Netflixu (prosinec 2020)

Od novinek až po klasiku, tohle jsou momentálně nejlepší filmy na Netflixu. Co nabízí streamovací gigant?

- Reklama -

Moneyball

Brad Pitt a Jonah Hill jsou hlavní hvězdy tohoto sportovního dramatu – které získalo šest nominací na Oscara – o budování špičkového baseballového týmu s překvapivě nízkým rozpočtem.

Klaus

Streamovací gigant se může pochlubit několika povedenými animáky vlastní výroby, ale tahle vánoční pohádka patří k tomu nejlepšímu, co se mu zatím povedlo natočit.

Drahokam

Adam Sandler se ve filmu proměnil v klenotníka z New Yorku, což se mu vyvedlo natolik, že za svůj výkon získal cenu Independent Spirit Award za nejlepší mužskou roli.

Americká továrna

Mezi nejlepší filmy na Netflixu patří i letošní držitel Oscara za nejlepší dokumentární film „Americká továrna“. Snímek ukazuje, co se stane, když čínský miliardář otevře továrnu v opuštěném závodě General Motors v Ohiu.

Jmenuju se Dolemite

Eddie Murphy ztvárnil Rudyho Raye Moora, průkopníka komedie a blaxploitace ze 70. let, za což posbíral zaslouženou chválu kritiků.

Lady Bird

Greta Gerwig řeší dospívání a Saoirse Ronana jako umělecky založené studentka na střední škole s napjatým vztahem k matce.

13th

Dokument Netflixu, ve kterém Avy DuVernayové zkoumá, jak je americký vězeňský systém spojen s institucionalizovaným rasismem. Film nominovaný na Oscara zahrnuje rozhovory s Angelou Davisovou, Van Jonesem, senátorem Cory Bookerem a dalšími aktivisty, historiky a zvolenými úředníky.

Da 5 Bloods

Čtyři vojenští veteráni černé pleti se vracejí do Vietnamu, aby našli svého padlého kapitána (hrál ho zesnulý herec Chadwick Boseman) a skryté jmění v tomto filmu Netflixu od Spikea Leeho.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -