- Reklama -

Nejlepší filmy na Netflixu (prosinec 2020)

Od novinek až po klasiku, tohle jsou momentálně nejlepší filmy na Netflixu. Co nabízí streamovací gigant?

- Reklama -

Moneyball

Brad Pitt a Jonah Hill jsou hlavní hvězdy tohoto sportovního dramatu – které získalo šest nominací na Oscara – o budování špičkového baseballového týmu s překvapivě nízkým rozpočtem.

Klaus

Streamovací gigant se může pochlubit několika povedenými animáky vlastní výroby, ale tahle vánoční pohádka patří k tomu nejlepšímu, co se mu zatím povedlo natočit.

Drahokam

Adam Sandler se ve filmu proměnil v klenotníka z New Yorku, což se mu vyvedlo natolik, že za svůj výkon získal cenu Independent Spirit Award za nejlepší mužskou roli.

Americká továrna

Mezi nejlepší filmy na Netflixu patří i letošní držitel Oscara za nejlepší dokumentární film „Americká továrna“. Snímek ukazuje, co se stane, když čínský miliardář otevře továrnu v opuštěném závodě General Motors v Ohiu.

Jmenuju se Dolemite

Eddie Murphy ztvárnil Rudyho Raye Moora, průkopníka komedie a blaxploitace ze 70. let, za což posbíral zaslouženou chválu kritiků.

Lady Bird

Greta Gerwig řeší dospívání a Saoirse Ronana jako umělecky založené studentka na střední škole s napjatým vztahem k matce.

13th

Dokument Netflixu, ve kterém Avy DuVernayové zkoumá, jak je americký vězeňský systém spojen s institucionalizovaným rasismem. Film nominovaný na Oscara zahrnuje rozhovory s Angelou Davisovou, Van Jonesem, senátorem Cory Bookerem a dalšími aktivisty, historiky a zvolenými úředníky.

Da 5 Bloods

Čtyři vojenští veteráni černé pleti se vracejí do Vietnamu, aby našli svého padlého kapitána (hrál ho zesnulý herec Chadwick Boseman) a skryté jmění v tomto filmu Netflixu od Spikea Leeho.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -