- Reklama -

Nejlepší filmy na Netflixu (prosinec 2020)

Od novinek až po klasiku, tohle jsou momentálně nejlepší filmy na Netflixu. Co nabízí streamovací gigant?

- Reklama -

Moneyball

Brad Pitt a Jonah Hill jsou hlavní hvězdy tohoto sportovního dramatu – které získalo šest nominací na Oscara – o budování špičkového baseballového týmu s překvapivě nízkým rozpočtem.

Klaus

Streamovací gigant se může pochlubit několika povedenými animáky vlastní výroby, ale tahle vánoční pohádka patří k tomu nejlepšímu, co se mu zatím povedlo natočit.

Drahokam

Adam Sandler se ve filmu proměnil v klenotníka z New Yorku, což se mu vyvedlo natolik, že za svůj výkon získal cenu Independent Spirit Award za nejlepší mužskou roli.

Americká továrna

Mezi nejlepší filmy na Netflixu patří i letošní držitel Oscara za nejlepší dokumentární film „Americká továrna“. Snímek ukazuje, co se stane, když čínský miliardář otevře továrnu v opuštěném závodě General Motors v Ohiu.

- Reklama -

Jmenuju se Dolemite

Eddie Murphy ztvárnil Rudyho Raye Moora, průkopníka komedie a blaxploitace ze 70. let, za což posbíral zaslouženou chválu kritiků.

Lady Bird

Greta Gerwig řeší dospívání a Saoirse Ronana jako umělecky založené studentka na střední škole s napjatým vztahem k matce.

13th

Dokument Netflixu, ve kterém Avy DuVernayové zkoumá, jak je americký vězeňský systém spojen s institucionalizovaným rasismem. Film nominovaný na Oscara zahrnuje rozhovory s Angelou Davisovou, Van Jonesem, senátorem Cory Bookerem a dalšími aktivisty, historiky a zvolenými úředníky.

Da 5 Bloods

Čtyři vojenští veteráni černé pleti se vracejí do Vietnamu, aby našli svého padlého kapitána (hrál ho zesnulý herec Chadwick Boseman) a skryté jmění v tomto filmu Netflixu od Spikea Leeho.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -