- Reklama -

Ordinace vítá posledního nového herce této sezony: Do děje výrazně zasáhne Jan Slovák 

Poslední hvězdou této sezony Ordinace se stává Jan Slovák. Herec, kterého všichni dobře znají z filmů Kouř či Mazaný Filip, z kultovního divadla Sklep či z minisérie Voyo Případ Roubal. V Ordinaci hraje obchodníka s láskou Andreje Bureše, jemuž podlehne psycholožka Jarmila v podání Jany Paulové.

- Reklama -

Herečka Jana Paulová, jež v Ordinaci ztělesňuje oblíbenou psycholožku Jarmilu, hlásí: „Jarmila se zamilovala! Je naprosto okouzlená Andym, což je i pro diváka naprosto pochopitelné, vypadá a prezentuje se totiž jako Pan Dokonalý. Jarmila mu naprosto podléhá, dokonce se jí vypnou radary psycholožky.”

Jejím milencem se stává snad dosud nejzáhadnější postava Ordinace za celých osmnáct let její existence. Andrej „Andy” Bureš, kterého jedinečným způsobem představuje Jan Slovák, fyzicky i herecky snadno rozpoznatelná persona českého filmu a televize.

Není zlato vše, co se třpytí

Andyho hraje jako na první pohled bezchybného džentlmena, jako vystřiženého z klasických britských komedií. Má ušlechtilé způsoby, dokonalé vystupování, duši romantika, smysl pro příjemné překvapení a přijatelné dobrodružství. Údajně zbohatl na technologických inovacích v oblasti IT, podnikal už od devadesátých let a za tu dobu nabyl obrovského majetku. Materiálně si splnil veškeré tužby, nyní hledá duševní a spirituální naplnění, věnuje se seberozvoji a filantropii, protože cítí potřebu splatit společnosti a přírodě dluh za osobní štěstí. Jenže nemusí být zlato vše, co se třpytí… A tak Jarmilu, Darinu (Mahulena Bočanová) a Boba (Martin Zounar) čekají s Andym ještě neuvěřitelné peripetie!

Jejich společný příběh se na první pohled tváří jako čistokrevná komedie, obohacená dokonce o crazy prvky, postupem děje však začne klást i závažné otázky: Okouzlují naše přátele naše osobnosti nebo spíše finanční zázemí a společenský status? Co všechno jsme schopni z vlastního pohodlí nezištně obětovat, abychom zachránili druhého v nouzi?

- Reklama -

„Hraje vysokou hru a nesmí polevit, nesundává nohu z plynu, improvizuje, žije naplno,” představuje Andyho Jan Slovák, herec, který se v českých seriálech objevuje zřídka. K natáčení Ordinace uvádí: „Některé dny jsou hodně nabité, takže dost náročné. Vyváženo moc příjemnými profesionály. Mí herečtí kolegové jsou jedineční, vstřícní. No, s Belmondem je vždycky zábava a jeho smích je nakažlivý. A ty svaly! Celkově šest hvězdiček z pěti.”

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -