- Reklama -

Ordinace vítá posledního nového herce této sezony: Do děje výrazně zasáhne Jan Slovák 

Poslední hvězdou této sezony Ordinace se stává Jan Slovák. Herec, kterého všichni dobře znají z filmů Kouř či Mazaný Filip, z kultovního divadla Sklep či z minisérie Voyo Případ Roubal. V Ordinaci hraje obchodníka s láskou Andreje Bureše, jemuž podlehne psycholožka Jarmila v podání Jany Paulové.

- Reklama -

Herečka Jana Paulová, jež v Ordinaci ztělesňuje oblíbenou psycholožku Jarmilu, hlásí: „Jarmila se zamilovala! Je naprosto okouzlená Andym, což je i pro diváka naprosto pochopitelné, vypadá a prezentuje se totiž jako Pan Dokonalý. Jarmila mu naprosto podléhá, dokonce se jí vypnou radary psycholožky.”

Jejím milencem se stává snad dosud nejzáhadnější postava Ordinace za celých osmnáct let její existence. Andrej „Andy” Bureš, kterého jedinečným způsobem představuje Jan Slovák, fyzicky i herecky snadno rozpoznatelná persona českého filmu a televize.

Není zlato vše, co se třpytí

Andyho hraje jako na první pohled bezchybného džentlmena, jako vystřiženého z klasických britských komedií. Má ušlechtilé způsoby, dokonalé vystupování, duši romantika, smysl pro příjemné překvapení a přijatelné dobrodružství. Údajně zbohatl na technologických inovacích v oblasti IT, podnikal už od devadesátých let a za tu dobu nabyl obrovského majetku. Materiálně si splnil veškeré tužby, nyní hledá duševní a spirituální naplnění, věnuje se seberozvoji a filantropii, protože cítí potřebu splatit společnosti a přírodě dluh za osobní štěstí. Jenže nemusí být zlato vše, co se třpytí… A tak Jarmilu, Darinu (Mahulena Bočanová) a Boba (Martin Zounar) čekají s Andym ještě neuvěřitelné peripetie!

Jejich společný příběh se na první pohled tváří jako čistokrevná komedie, obohacená dokonce o crazy prvky, postupem děje však začne klást i závažné otázky: Okouzlují naše přátele naše osobnosti nebo spíše finanční zázemí a společenský status? Co všechno jsme schopni z vlastního pohodlí nezištně obětovat, abychom zachránili druhého v nouzi?

- Reklama -

„Hraje vysokou hru a nesmí polevit, nesundává nohu z plynu, improvizuje, žije naplno,” představuje Andyho Jan Slovák, herec, který se v českých seriálech objevuje zřídka. K natáčení Ordinace uvádí: „Některé dny jsou hodně nabité, takže dost náročné. Vyváženo moc příjemnými profesionály. Mí herečtí kolegové jsou jedineční, vstřícní. No, s Belmondem je vždycky zábava a jeho smích je nakažlivý. A ty svaly! Celkově šest hvězdiček z pěti.”

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -