- Reklama -

Ordinace vítá posledního nového herce této sezony: Do děje výrazně zasáhne Jan Slovák 

Poslední hvězdou této sezony Ordinace se stává Jan Slovák. Herec, kterého všichni dobře znají z filmů Kouř či Mazaný Filip, z kultovního divadla Sklep či z minisérie Voyo Případ Roubal. V Ordinaci hraje obchodníka s láskou Andreje Bureše, jemuž podlehne psycholožka Jarmila v podání Jany Paulové.

- Reklama -

Herečka Jana Paulová, jež v Ordinaci ztělesňuje oblíbenou psycholožku Jarmilu, hlásí: „Jarmila se zamilovala! Je naprosto okouzlená Andym, což je i pro diváka naprosto pochopitelné, vypadá a prezentuje se totiž jako Pan Dokonalý. Jarmila mu naprosto podléhá, dokonce se jí vypnou radary psycholožky.”

Jejím milencem se stává snad dosud nejzáhadnější postava Ordinace za celých osmnáct let její existence. Andrej „Andy” Bureš, kterého jedinečným způsobem představuje Jan Slovák, fyzicky i herecky snadno rozpoznatelná persona českého filmu a televize.

Není zlato vše, co se třpytí

Andyho hraje jako na první pohled bezchybného džentlmena, jako vystřiženého z klasických britských komedií. Má ušlechtilé způsoby, dokonalé vystupování, duši romantika, smysl pro příjemné překvapení a přijatelné dobrodružství. Údajně zbohatl na technologických inovacích v oblasti IT, podnikal už od devadesátých let a za tu dobu nabyl obrovského majetku. Materiálně si splnil veškeré tužby, nyní hledá duševní a spirituální naplnění, věnuje se seberozvoji a filantropii, protože cítí potřebu splatit společnosti a přírodě dluh za osobní štěstí. Jenže nemusí být zlato vše, co se třpytí… A tak Jarmilu, Darinu (Mahulena Bočanová) a Boba (Martin Zounar) čekají s Andym ještě neuvěřitelné peripetie!

Jejich společný příběh se na první pohled tváří jako čistokrevná komedie, obohacená dokonce o crazy prvky, postupem děje však začne klást i závažné otázky: Okouzlují naše přátele naše osobnosti nebo spíše finanční zázemí a společenský status? Co všechno jsme schopni z vlastního pohodlí nezištně obětovat, abychom zachránili druhého v nouzi?

- Reklama -

„Hraje vysokou hru a nesmí polevit, nesundává nohu z plynu, improvizuje, žije naplno,” představuje Andyho Jan Slovák, herec, který se v českých seriálech objevuje zřídka. K natáčení Ordinace uvádí: „Některé dny jsou hodně nabité, takže dost náročné. Vyváženo moc příjemnými profesionály. Mí herečtí kolegové jsou jedineční, vstřícní. No, s Belmondem je vždycky zábava a jeho smích je nakažlivý. A ty svaly! Celkově šest hvězdiček z pěti.”

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -