- Reklama -

Další hvězdou nových dílů Ordinace je Kateřina Brožová. Diváky její role překvapí!

Po Zdeně Studenkové hlásí Ordinace v růžové zahradě 2 druhou významnou hereckou posilu. Kateřina Brožová se v premiérových dílech po Novém roce představí jako Iveta, žena, s níž se osud ani trochu nemazlí, a přesto to nevzdává.

- Reklama -

„Mám radost, že po Zdeně Studenkové přivítá Ordinace v nové sezoně další velkou hvězdu. Angažmá obou hereček je důkazem toho, že po téměř osmnácti letech existence je seriál stále atraktivní i pro zcela zásadní jména česko-slovenského filmu a televize. Kateřina se navíc představí v roli, kterou by v jejím případě diváci asi sotva čekali,“ říká kreativní producentka Ordinace Simona Matásková.

A co si o své úloze v Ordinaci myslí sama herečka? „Iveta je zralá a zkušená žena, která před lety prožila veliké trauma. Díky tomu, že to zvládla, je teď nesmírně silná a jen tak se s něčím nepáře. Musí žít dál a žije zcela po svém. A sama. Je to trochu podivínka, ale věřím, že bude divákům sympatická, protože je přímá a zemitá,“ prozradila Brožová.

Žena z foodtrucku

Herečka také přiznala, že její postava občas ráda sáhne i po sklence něčeho ostřejšího. „Nejistoty řeší terapiemi a občas i alkoholem. Ale dokáže žít dál a ještě při tom pomáhat druhým, když je třeba. Má food truck, ve kterém zároveň bydlí. Herecky je pro mě Iveta, žena s dramatickým osudem, skvělou příležitostí, podobnou postavu jsem dosud nehrála,“ představuje komplikovanou Ivetu Kateřina Brožová.

Ordinace v růžové zahradě 2 je pro ni po delší době velkou seriálovou příležitostí. „Na natáčení je mi moc hezky, potkala jsem tu hodně kolegů a kamarádů. Všechno funguje dokonale, je tady skvělá atmosféra kombinovaná s vysoce profesionálním přístupem,“ pochvaluje si Kateřina.

Diváci Novy si herečku pamatují především z velmi populárního seriálu Pojišťovna štěstí a ze šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě toho se představila ve spoustě filmů a pohádek. Z dalších jejích televizní projektů jmenujme například seriál Život na zámku nebo film Znásilnění.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -