- Reklama -

Další hvězdou nových dílů Ordinace je Kateřina Brožová. Diváky její role překvapí!

Po Zdeně Studenkové hlásí Ordinace v růžové zahradě 2 druhou významnou hereckou posilu. Kateřina Brožová se v premiérových dílech po Novém roce představí jako Iveta, žena, s níž se osud ani trochu nemazlí, a přesto to nevzdává.

- Reklama -

„Mám radost, že po Zdeně Studenkové přivítá Ordinace v nové sezoně další velkou hvězdu. Angažmá obou hereček je důkazem toho, že po téměř osmnácti letech existence je seriál stále atraktivní i pro zcela zásadní jména česko-slovenského filmu a televize. Kateřina se navíc představí v roli, kterou by v jejím případě diváci asi sotva čekali,“ říká kreativní producentka Ordinace Simona Matásková.

A co si o své úloze v Ordinaci myslí sama herečka? „Iveta je zralá a zkušená žena, která před lety prožila veliké trauma. Díky tomu, že to zvládla, je teď nesmírně silná a jen tak se s něčím nepáře. Musí žít dál a žije zcela po svém. A sama. Je to trochu podivínka, ale věřím, že bude divákům sympatická, protože je přímá a zemitá,“ prozradila Brožová.

Žena z foodtrucku

Herečka také přiznala, že její postava občas ráda sáhne i po sklence něčeho ostřejšího. „Nejistoty řeší terapiemi a občas i alkoholem. Ale dokáže žít dál a ještě při tom pomáhat druhým, když je třeba. Má food truck, ve kterém zároveň bydlí. Herecky je pro mě Iveta, žena s dramatickým osudem, skvělou příležitostí, podobnou postavu jsem dosud nehrála,“ představuje komplikovanou Ivetu Kateřina Brožová.

Ordinace v růžové zahradě 2 je pro ni po delší době velkou seriálovou příležitostí. „Na natáčení je mi moc hezky, potkala jsem tu hodně kolegů a kamarádů. Všechno funguje dokonale, je tady skvělá atmosféra kombinovaná s vysoce profesionálním přístupem,“ pochvaluje si Kateřina.

- Reklama -

Diváci Novy si herečku pamatují především z velmi populárního seriálu Pojišťovna štěstí a ze šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě toho se představila ve spoustě filmů a pohádek. Z dalších jejích televizní projektů jmenujme například seriál Život na zámku nebo film Znásilnění.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -