- Reklama -

Vycházející hvězda Vladislav Plevčík nastoupí do Ordinace jako tajemný mladý lékař

Poslední novou postavou, která se divákům Ordinace v růžové zahradě 2 představí na Voyo po Novém roce, je Vladislav Plevčík.

- Reklama -

Do Kamenice přichází jako schopný mladý lékař Braňo, který ovšem nevyniká pouze odbornými znalostmi. Je totiž na tajné misi – jeho úkolem je co nejlépe zapadnout mezi kolegy v nemocnici, aby mohl splnit něco, o čem ví jen on a ještě jedna jemu blízká osoba. Příznivci Ordinace se tedy mohou těšit na to, že se díky jeho přítomnosti dočkají vzrušení, dramatických dějových zvratů a napínavé hry na kočku a myš.

Přidat se do Ordinace je pro Plevčíka poctou

„Braňo je někdo, kdo dokáže klamat tělem. Navenek milý a ochotný, uvnitř má však ukryté i temnější vlastnosti. Ty jej občas ovládnou natolik, že je schopen udělat něco, co není zcela v souladu s lékařskou etikou ani zákonem. Divák ovšem postupem času pochopí, že Braňo za toto své chování tak docela nemůže, že je důsledkem manipulativní výchovy a nezdravého rodinného nastavení, které přetrvává do jeho dospělosti,” představuje svou postavu herec Vladislav Plevčík.

Nová posila Ordinace přiznala, že se charakterově od své role v mnohém liší. „I když se později ukáže, že není tak zápornou postavou, jak se zdálo, jsem rád, že ho pouze hraju, že nevycházím z vlastní povahy a osobního nastavení. Braňo a já jsme docela jiní. Natáčení je zatím skvělé, je mi ctí, že jsem se stal součástí legendy jménem Ordinace v růžové zahradě 2.”

Mladého hezouna ocení hlavně divačky

Nástup slovenského herce vítá i produkce, podle které se mají na co těšit hlavně fanynky Ordinace. „Věřím, že Vladislav a jeho herecký talent nadchne diváky stejně jako nás během kamerových zkoušek. Když jsme ho viděli, okamžitě nám bylo jasné, že právě on musí hrát Braňa. Na Slovensku je již Vladislav divadelní hvězdou a hádám, že se brzy stane i žádaným filmovým a televizním hercem. Třeba právě díky Ordinaci. A určitě se bude hlavně divačkám líbit,” říká k angažmá mladého Slováka kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

- Reklama -

Třicetiletý Vladislav Plevčík účinkoval například v české komedii Přes Prsty, slovenském dramatu Únos nebo v seriálu Specialisté. Je ve stálém angažmá bratislavského Divadla Nová scéna, kde se hraje, zpívá a tančí hlavní role hned v několika muzikálech. 

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -