- Reklama -

Vycházející hvězda Vladislav Plevčík nastoupí do Ordinace jako tajemný mladý lékař

Poslední novou postavou, která se divákům Ordinace v růžové zahradě 2 představí na Voyo po Novém roce, je Vladislav Plevčík.

- Reklama -

Do Kamenice přichází jako schopný mladý lékař Braňo, který ovšem nevyniká pouze odbornými znalostmi. Je totiž na tajné misi – jeho úkolem je co nejlépe zapadnout mezi kolegy v nemocnici, aby mohl splnit něco, o čem ví jen on a ještě jedna jemu blízká osoba. Příznivci Ordinace se tedy mohou těšit na to, že se díky jeho přítomnosti dočkají vzrušení, dramatických dějových zvratů a napínavé hry na kočku a myš.

Přidat se do Ordinace je pro Plevčíka poctou

„Braňo je někdo, kdo dokáže klamat tělem. Navenek milý a ochotný, uvnitř má však ukryté i temnější vlastnosti. Ty jej občas ovládnou natolik, že je schopen udělat něco, co není zcela v souladu s lékařskou etikou ani zákonem. Divák ovšem postupem času pochopí, že Braňo za toto své chování tak docela nemůže, že je důsledkem manipulativní výchovy a nezdravého rodinného nastavení, které přetrvává do jeho dospělosti,” představuje svou postavu herec Vladislav Plevčík.

Nová posila Ordinace přiznala, že se charakterově od své role v mnohém liší. „I když se později ukáže, že není tak zápornou postavou, jak se zdálo, jsem rád, že ho pouze hraju, že nevycházím z vlastní povahy a osobního nastavení. Braňo a já jsme docela jiní. Natáčení je zatím skvělé, je mi ctí, že jsem se stal součástí legendy jménem Ordinace v růžové zahradě 2.”

Mladého hezouna ocení hlavně divačky

Nástup slovenského herce vítá i produkce, podle které se mají na co těšit hlavně fanynky Ordinace. „Věřím, že Vladislav a jeho herecký talent nadchne diváky stejně jako nás během kamerových zkoušek. Když jsme ho viděli, okamžitě nám bylo jasné, že právě on musí hrát Braňa. Na Slovensku je již Vladislav divadelní hvězdou a hádám, že se brzy stane i žádaným filmovým a televizním hercem. Třeba právě díky Ordinaci. A určitě se bude hlavně divačkám líbit,” říká k angažmá mladého Slováka kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

Třicetiletý Vladislav Plevčík účinkoval například v české komedii Přes Prsty, slovenském dramatu Únos nebo v seriálu Specialisté. Je ve stálém angažmá bratislavského Divadla Nová scéna, kde se hraje, zpívá a tančí hlavní role hned v několika muzikálech. 

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -