- Reklama -

Srdcerváči 2. série: Netflix oznámil oficiální datum premiéry

Fanoušci seriálu Srdcerváči mají tento týden důvod k radosti, protože Netflix konečně potvrdil datum vydání druhé série srdceryvného LGBTQ+ seriálu o dospívání.

- Reklama -

Po premiéře na Netflixu v roce 2022 společnost vzhledem k úspěchu seriálu rychle oznámila, že se komediální drama vrátí i ve druhé a třetí sérii. Seriál natáčený podle stejnojmenných knih Alice Osemanové sleduje příběh nesmělého Charlieho (hraje ho Joe Locke) a populárního hráče rugby Nicka (Kit Connor), mezi nimiž vznikne milé přátelství, které později nabere nečekaný směr.

2. řada přijde o prázdninách

První řada byla totální hit, a proto není divu, že v podstatě od chvíle, kdy skončila, fanoušci vyhlíží pokračování. Po měsících čekání se fanoušci konečně dočkali definitivní odpovědi na otázku, kdy mohou očekávat návrat svého oblíbeného seriálu. Spolu s exkluzivní zprávou od herců o tom, „co přijde“ ve druhé sérii, přišlo oznámení, že druhá řada seriálu Srdcerváči bude mít premiéru ve čtvrtek 3. srpna, píší radiotimes.com.

Kit Connor, který hraje oblíbeného hráče rugby Nicka, fanoušky ještě víc navnadil slovy: „Alice pro nás má úžasné scénáře. Navíc se cítí skvěle a svěže. Prostě jiná atmosféra než v první sérii.“

„Charlie se vydává na větší cestu. Jeho příběh je trochu dospělejší,“ naznačil dějové změny i Joe Locke, který hraje plachého Charlieho.

- Reklama -

Srdcerváči budou mít v pokračování nové hvězdy

Vzrušující novinky nenechávají fanoušky v klidu a většina z nich se k nim nadšeně vyjadřuje na sociálních sítích. Radost navíc násobí, že se k hereckému obsazení druhé série se připojilo také několik nových tváří, včetně hvězdy TikToku Bel Priestleyové v roli Naomi, Ashe Selfa jako Felixe a Thibaulta de Montalemberta jako Stephana. Leila Khan se představí v roli studentky Sahar Zahid, Jack Barton se ukáže jako Nickův starší bratr David, Bradley Riches jako student James McEwan a Nima Taleghani jako učitel pan Farouk.

Druhá série Srdcerváčů prostě slibuje fanouškům vzrušující a emotivní jízdu a my se nemůžeme dočkat, co Charlieho a Nicka čeká.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -