- Reklama -

Srdcerváči 2. série: Netflix oznámil oficiální datum premiéry

Fanoušci seriálu Srdcerváči mají tento týden důvod k radosti, protože Netflix konečně potvrdil datum vydání druhé série srdceryvného LGBTQ+ seriálu o dospívání.

- Reklama -

Po premiéře na Netflixu v roce 2022 společnost vzhledem k úspěchu seriálu rychle oznámila, že se komediální drama vrátí i ve druhé a třetí sérii. Seriál natáčený podle stejnojmenných knih Alice Osemanové sleduje příběh nesmělého Charlieho (hraje ho Joe Locke) a populárního hráče rugby Nicka (Kit Connor), mezi nimiž vznikne milé přátelství, které později nabere nečekaný směr.

2. řada přijde o prázdninách

První řada byla totální hit, a proto není divu, že v podstatě od chvíle, kdy skončila, fanoušci vyhlíží pokračování. Po měsících čekání se fanoušci konečně dočkali definitivní odpovědi na otázku, kdy mohou očekávat návrat svého oblíbeného seriálu. Spolu s exkluzivní zprávou od herců o tom, „co přijde“ ve druhé sérii, přišlo oznámení, že druhá řada seriálu Srdcerváči bude mít premiéru ve čtvrtek 3. srpna, píší radiotimes.com.

Kit Connor, který hraje oblíbeného hráče rugby Nicka, fanoušky ještě víc navnadil slovy: „Alice pro nás má úžasné scénáře. Navíc se cítí skvěle a svěže. Prostě jiná atmosféra než v první sérii.“

„Charlie se vydává na větší cestu. Jeho příběh je trochu dospělejší,“ naznačil dějové změny i Joe Locke, který hraje plachého Charlieho.

Srdcerváči budou mít v pokračování nové hvězdy

Vzrušující novinky nenechávají fanoušky v klidu a většina z nich se k nim nadšeně vyjadřuje na sociálních sítích. Radost navíc násobí, že se k hereckému obsazení druhé série se připojilo také několik nových tváří, včetně hvězdy TikToku Bel Priestleyové v roli Naomi, Ashe Selfa jako Felixe a Thibaulta de Montalemberta jako Stephana. Leila Khan se představí v roli studentky Sahar Zahid, Jack Barton se ukáže jako Nickův starší bratr David, Bradley Riches jako student James McEwan a Nima Taleghani jako učitel pan Farouk.

Druhá série Srdcerváčů prostě slibuje fanouškům vzrušující a emotivní jízdu a my se nemůžeme dočkat, co Charlieho a Nicka čeká.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -