- Reklama -

Srdcerváči 2. série: Netflix oznámil oficiální datum premiéry

Fanoušci seriálu Srdcerváči mají tento týden důvod k radosti, protože Netflix konečně potvrdil datum vydání druhé série srdceryvného LGBTQ+ seriálu o dospívání.

- Reklama -

Po premiéře na Netflixu v roce 2022 společnost vzhledem k úspěchu seriálu rychle oznámila, že se komediální drama vrátí i ve druhé a třetí sérii. Seriál natáčený podle stejnojmenných knih Alice Osemanové sleduje příběh nesmělého Charlieho (hraje ho Joe Locke) a populárního hráče rugby Nicka (Kit Connor), mezi nimiž vznikne milé přátelství, které později nabere nečekaný směr.

2. řada přijde o prázdninách

První řada byla totální hit, a proto není divu, že v podstatě od chvíle, kdy skončila, fanoušci vyhlíží pokračování. Po měsících čekání se fanoušci konečně dočkali definitivní odpovědi na otázku, kdy mohou očekávat návrat svého oblíbeného seriálu. Spolu s exkluzivní zprávou od herců o tom, „co přijde“ ve druhé sérii, přišlo oznámení, že druhá řada seriálu Srdcerváči bude mít premiéru ve čtvrtek 3. srpna, píší radiotimes.com.

Kit Connor, který hraje oblíbeného hráče rugby Nicka, fanoušky ještě víc navnadil slovy: „Alice pro nás má úžasné scénáře. Navíc se cítí skvěle a svěže. Prostě jiná atmosféra než v první sérii.“

„Charlie se vydává na větší cestu. Jeho příběh je trochu dospělejší,“ naznačil dějové změny i Joe Locke, který hraje plachého Charlieho.

- Reklama -

Srdcerváči budou mít v pokračování nové hvězdy

Vzrušující novinky nenechávají fanoušky v klidu a většina z nich se k nim nadšeně vyjadřuje na sociálních sítích. Radost navíc násobí, že se k hereckému obsazení druhé série se připojilo také několik nových tváří, včetně hvězdy TikToku Bel Priestleyové v roli Naomi, Ashe Selfa jako Felixe a Thibaulta de Montalemberta jako Stephana. Leila Khan se představí v roli studentky Sahar Zahid, Jack Barton se ukáže jako Nickův starší bratr David, Bradley Riches jako student James McEwan a Nima Taleghani jako učitel pan Farouk.

Druhá série Srdcerváčů prostě slibuje fanouškům vzrušující a emotivní jízdu a my se nemůžeme dočkat, co Charlieho a Nicka čeká.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -