- Reklama -

Srdcerváči 2. série: Seriálový Charlie si už vysnil hvězdnou posilu

Moderní pohádková romance mezi Nickem a Charliem ještě zdaleka neskončila. A vše nasvědčuje tomu, že herci a štáb seriálu chtějí v příběhu pokračovat. Srdcerváči 2. série ale přesto nejsou ani zdaleka na pořadu dne.

- Reklama -

Teenagerský seriálový hit Srdcerváči sbírá na Netflixu úspěchy pouhý měsíc. I to ale stačilo na to, aby tahle LGBTQ+ novinka upoutala pozornost fanoušků po celém světě. Ti se nyní dožadují dalšího pokračování milostného příběhu Nicka a Charlieho. Srdcerváči 2. série se ale přitom ještě ani nezačali točit.

Co víc, druhá série seriálu Srdcerváči se ještě nedočkala ani oficiálního ohlášení dalších epizod. Přesto už hvězda seriálu Joe Locke přemýšlí o tom, kdo by se mohl k seriálu připojit, pokud se Srdcerváči vrátí.

Joe prozradil, že by si do seriálu jako kolegyni nepřál nikoho jiného než Jennifer Coolidge, známou komičkou, u nás především díky roli Stiflerovy mámy ve filmu Prci, prci, prcičky. Locke, který v LGBTQ+ romanci hraje Charlieho, se nijak netají svou náklonností k téhle herecké hvězdě. „Chtěl bych, aby Jennifer Coolidge byla moje cool babička, moje cool americká babička,“ řekl pro digitalspy.com. „To by bylo docela cool.“

Srdcerváči 2. série jsou zatím ve fázi přemýšlení

O pokračování podle všeho kromě herců stojí i tvůrci. Výkonný producent seriálu Srdcerváči Patrick Walters hned při premiéře seriálu podle webu goodhousekeeping.com naznačil, že by s autorkou předlohy „rádi v blízké budoucnosti začali dělat druhou sérii“.

„V Netflixu máme tak úžasné partnery a opravdu mám pocit, že seriál chápou a rozumí světu, který se snažíme přinést,“ řekl Walters. „Vzhledem k tomu, že v sérii je více knih, máme spoustu zdrojového materiálu k adaptaci. Alice a já si nasazujeme myšlenkové čepice a začínáme přemýšlet dopředu už teď.“

O tom, že by seriál neměl skončit s první řadou, ostatně mluví i jeho scénáristka, Waltersem zmiňovaná autorka komiksové předlohy Alice Osemanová. Ta prozradila, že má přibližnou představu o tom, kolik epizod by potřebovala natočit, aby mohla dodat kompletní hranou adaptaci svých komiksů.

Budou nakonec 4. řady seriálu?

„Pravděpodobně by to byly čtyři sezóny, abychom pokryli celý příběh,“ řekla webu Radiotimes.com. „Nedělala jsem žádné detailní plánování nebo tak něco, ale je docela snadné rozdělit knihy do sezón, takže čtyři by podle mě stačily.“

V tuto chvíli je to dokonce o dvě víc, než si aktuálně přejí fanoušci. Nezbývá ale než počkat, jak se seriálovým pokračováním naloží Netflix. O jakýchkoli změnách a plánech Srcerváčů bude Světohled nadále informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -