- Reklama -

Srdcerváči 2. série: Seriálový Charlie si už vysnil hvězdnou posilu

Moderní pohádková romance mezi Nickem a Charliem ještě zdaleka neskončila. A vše nasvědčuje tomu, že herci a štáb seriálu chtějí v příběhu pokračovat. Srdcerváči 2. série ale přesto nejsou ani zdaleka na pořadu dne.

- Reklama -

Teenagerský seriálový hit Srdcerváči sbírá na Netflixu úspěchy pouhý měsíc. I to ale stačilo na to, aby tahle LGBTQ+ novinka upoutala pozornost fanoušků po celém světě. Ti se nyní dožadují dalšího pokračování milostného příběhu Nicka a Charlieho. Srdcerváči 2. série se ale přitom ještě ani nezačali točit.

Co víc, druhá série seriálu Srdcerváči se ještě nedočkala ani oficiálního ohlášení dalších epizod. Přesto už hvězda seriálu Joe Locke přemýšlí o tom, kdo by se mohl k seriálu připojit, pokud se Srdcerváči vrátí.

Joe prozradil, že by si do seriálu jako kolegyni nepřál nikoho jiného než Jennifer Coolidge, známou komičkou, u nás především díky roli Stiflerovy mámy ve filmu Prci, prci, prcičky. Locke, který v LGBTQ+ romanci hraje Charlieho, se nijak netají svou náklonností k téhle herecké hvězdě. „Chtěl bych, aby Jennifer Coolidge byla moje cool babička, moje cool americká babička,“ řekl pro digitalspy.com. „To by bylo docela cool.“

Srdcerváči 2. série jsou zatím ve fázi přemýšlení

O pokračování podle všeho kromě herců stojí i tvůrci. Výkonný producent seriálu Srdcerváči Patrick Walters hned při premiéře seriálu podle webu goodhousekeeping.com naznačil, že by s autorkou předlohy „rádi v blízké budoucnosti začali dělat druhou sérii“.

„V Netflixu máme tak úžasné partnery a opravdu mám pocit, že seriál chápou a rozumí světu, který se snažíme přinést,“ řekl Walters. „Vzhledem k tomu, že v sérii je více knih, máme spoustu zdrojového materiálu k adaptaci. Alice a já si nasazujeme myšlenkové čepice a začínáme přemýšlet dopředu už teď.“

- Reklama -

O tom, že by seriál neměl skončit s první řadou, ostatně mluví i jeho scénáristka, Waltersem zmiňovaná autorka komiksové předlohy Alice Osemanová. Ta prozradila, že má přibližnou představu o tom, kolik epizod by potřebovala natočit, aby mohla dodat kompletní hranou adaptaci svých komiksů.

Budou nakonec 4. řady seriálu?

„Pravděpodobně by to byly čtyři sezóny, abychom pokryli celý příběh,“ řekla webu Radiotimes.com. „Nedělala jsem žádné detailní plánování nebo tak něco, ale je docela snadné rozdělit knihy do sezón, takže čtyři by podle mě stačily.“

V tuto chvíli je to dokonce o dvě víc, než si aktuálně přejí fanoušci. Nezbývá ale než počkat, jak se seriálovým pokračováním naloží Netflix. O jakýchkoli změnách a plánech Srcerváčů bude Světohled nadále informovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -