- Reklama -

The Boys 3. série: Datum vydání, obsazení a vše, co potřebujete vědět

Showrunner seriálu The Boys Erik Kripke už má v mysli, jak seriál skončí. To ale zatím nehrozí. The Boys 3. série už má totiž potrvzené datum premiéry!

- Reklama -

(text obsahuje spoilery seriálu)

Prime si je seriálem The Boys tak jistý, že krátce po odvysílání 2. sozóny objednal 3. sérii.

Při chatování s fanoušky na Comic-conu to prozradil výkonný producent seriálu Seth Rogen: „Protože tato show si získala hodně fanoušků a sledují ji lidé jako vy, rozhodli jsme se, že bude pokračovat. Takže, pokud máte rádi The Boys , máte se na co těšit.“

Co ale nabídne děj dalších dílů?

- Reklama -

Zde je vše, co potřebujete vědět.

Datum vydání The Boys 3. série: Kdy bude premiéra?

Na scénáři 3. série začal tvůrce Eric Kripke a zbytek týmu tvrdě pracovat už v roce 2020. A představitel Homelandera Anthony Starr k tomu ještě pro fanoušky doplnil: „Doufáme, že natáčení začne počátkem roku 2021, ale to rozhoduje ten mikroskopický virus.“

„Dosud nemáme konkrétní datum, ale v nepříliš vzdálené budoucnosti, zhruba za měsíc,“ dodal Antony Starr v lednu 2021 pro britský deník metro.

To se nakonec podařilo! A natáčení, které začalo v lednu 2021, už dokonce dávno skončilo. Poslední žhavou novinkou je, že The Boys 3. série bude mít premiéru 2. června, jak píše deadline.com.

The Boys obsazení: Kdo přibude v 3. sérii?

Jeden nováček, který se určitě objeví v připravované 3. sérii, je Jensen Ackles ze Supernatural .

Zahraje si roli Soldier Boye, „původního superhrdiny“, který bojoval ve druhé světové válce a stal se „první super celebritou a oporou americké kultury po celá desetiletí“.

Herec sdílel velkou novinku na svém Instagramu: „Stále přemýšlím, co udělám …. když @cw_supernatural tento rok konečně skončí. Pak to přišlo.“

Eric Kripke, který kromě The Boys vytvořil také Supernatural, kometuje příchod nové postavy takto: „Jako Soldier Boy, vůbec první superhrdina, přinese spoustu humoru, patosu a nebezpečí.“

Pokud jde o zbytek obsazení, zde je sestava 2. série, která by se měla objevit ve stejném složení i v další sezóně:

Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie), Erin Moriarty (Starlight), Antony Starr (Homelander), Chace Crawford (The Deep), Dominique McElligott (Queen Maeve), Laz Alonso (MM), Jessie T Usher ( A-Train), Karen Fukuhara (Kimiko) a Giancarlo Esposito (Stan Edgar).

The Boys 3. série trailer

Venku už je také trailer 3. řady The Boys, přesněji tedy teaser. Z něj je patrné, že i v dalších epizodách bude Homelander balancovat na tenké linii psychické stability. Zdá se, že hlavní otázkou další řady bude to, co tenhle nevyzpytatelný psychopat s nadpřirozenými schopnostmi bude provádět dál a jestli ho někdo už konečně dokáže zastavit?

Z teaseru je také patrné, že v další řadě nebude chybět ani zkrachovalý superhrdina Deep. Ten se podle všeho dál bude utápět ve zbytcích své chřadnoucí slávy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -