- Reklama -

The Boys 3. série: Datum vydání, obsazení a vše, co potřebujete vědět

Showrunner seriálu The Boys Erik Kripke už má v mysli, jak seriál skončí. To ale zatím nehrozí. The Boys 3. série už má totiž potrvzené datum premiéry!

- Reklama -

(text obsahuje spoilery seriálu)

Prime si je seriálem The Boys tak jistý, že krátce po odvysílání 2. sozóny objednal 3. sérii.

Při chatování s fanoušky na Comic-conu to prozradil výkonný producent seriálu Seth Rogen: „Protože tato show si získala hodně fanoušků a sledují ji lidé jako vy, rozhodli jsme se, že bude pokračovat. Takže, pokud máte rádi The Boys , máte se na co těšit.“

Co ale nabídne děj dalších dílů?

- Reklama -

Zde je vše, co potřebujete vědět.

Datum vydání The Boys 3. série: Kdy bude premiéra?

Na scénáři 3. série začal tvůrce Eric Kripke a zbytek týmu tvrdě pracovat už v roce 2020. A představitel Homelandera Anthony Starr k tomu ještě pro fanoušky doplnil: „Doufáme, že natáčení začne počátkem roku 2021, ale to rozhoduje ten mikroskopický virus.“

„Dosud nemáme konkrétní datum, ale v nepříliš vzdálené budoucnosti, zhruba za měsíc,“ dodal Antony Starr v lednu 2021 pro britský deník metro.

To se nakonec podařilo! A natáčení, které začalo v lednu 2021, už dokonce dávno skončilo. Poslední žhavou novinkou je, že The Boys 3. série bude mít premiéru 2. června, jak píše deadline.com.

The Boys obsazení: Kdo přibude v 3. sérii?

Jeden nováček, který se určitě objeví v připravované 3. sérii, je Jensen Ackles ze Supernatural .

Zahraje si roli Soldier Boye, „původního superhrdiny“, který bojoval ve druhé světové válce a stal se „první super celebritou a oporou americké kultury po celá desetiletí“.

Herec sdílel velkou novinku na svém Instagramu: „Stále přemýšlím, co udělám …. když @cw_supernatural tento rok konečně skončí. Pak to přišlo.“

Eric Kripke, který kromě The Boys vytvořil také Supernatural, kometuje příchod nové postavy takto: „Jako Soldier Boy, vůbec první superhrdina, přinese spoustu humoru, patosu a nebezpečí.“

Pokud jde o zbytek obsazení, zde je sestava 2. série, která by se měla objevit ve stejném složení i v další sezóně:

Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie), Erin Moriarty (Starlight), Antony Starr (Homelander), Chace Crawford (The Deep), Dominique McElligott (Queen Maeve), Laz Alonso (MM), Jessie T Usher ( A-Train), Karen Fukuhara (Kimiko) a Giancarlo Esposito (Stan Edgar).

The Boys 3. série trailer

Venku už je také trailer 3. řady The Boys, přesněji tedy teaser. Z něj je patrné, že i v dalších epizodách bude Homelander balancovat na tenké linii psychické stability. Zdá se, že hlavní otázkou další řady bude to, co tenhle nevyzpytatelný psychopat s nadpřirozenými schopnostmi bude provádět dál a jestli ho někdo už konečně dokáže zastavit?

Z teaseru je také patrné, že v další řadě nebude chybět ani zkrachovalý superhrdina Deep. Ten se podle všeho dál bude utápět ve zbytcích své chřadnoucí slávy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -