- Reklama -

The Boys 3. série: Datum vydání, obsazení a vše, co potřebujete vědět

Showrunner seriálu The Boys Erik Kripke už má v mysli, jak seriál skončí. To ale zatím nehrozí. The Boys 3. série už má totiž potrvzené datum premiéry!

- Reklama -

(text obsahuje spoilery seriálu)

Prime si je seriálem The Boys tak jistý, že krátce po odvysílání 2. sozóny objednal 3. sérii.

Při chatování s fanoušky na Comic-conu to prozradil výkonný producent seriálu Seth Rogen: „Protože tato show si získala hodně fanoušků a sledují ji lidé jako vy, rozhodli jsme se, že bude pokračovat. Takže, pokud máte rádi The Boys , máte se na co těšit.“

Co ale nabídne děj dalších dílů?

Zde je vše, co potřebujete vědět.

Datum vydání The Boys 3. série: Kdy bude premiéra?

Na scénáři 3. série začal tvůrce Eric Kripke a zbytek týmu tvrdě pracovat už v roce 2020. A představitel Homelandera Anthony Starr k tomu ještě pro fanoušky doplnil: „Doufáme, že natáčení začne počátkem roku 2021, ale to rozhoduje ten mikroskopický virus.“

„Dosud nemáme konkrétní datum, ale v nepříliš vzdálené budoucnosti, zhruba za měsíc,“ dodal Antony Starr v lednu 2021 pro britský deník metro.

To se nakonec podařilo! A natáčení, které začalo v lednu 2021, už dokonce dávno skončilo. Poslední žhavou novinkou je, že The Boys 3. série bude mít premiéru 2. června, jak píše deadline.com.

The Boys obsazení: Kdo přibude v 3. sérii?

Jeden nováček, který se určitě objeví v připravované 3. sérii, je Jensen Ackles ze Supernatural .

Zahraje si roli Soldier Boye, „původního superhrdiny“, který bojoval ve druhé světové válce a stal se „první super celebritou a oporou americké kultury po celá desetiletí“.

Herec sdílel velkou novinku na svém Instagramu: „Stále přemýšlím, co udělám …. když @cw_supernatural tento rok konečně skončí. Pak to přišlo.“

Eric Kripke, který kromě The Boys vytvořil také Supernatural, kometuje příchod nové postavy takto: „Jako Soldier Boy, vůbec první superhrdina, přinese spoustu humoru, patosu a nebezpečí.“

Pokud jde o zbytek obsazení, zde je sestava 2. série, která by se měla objevit ve stejném složení i v další sezóně:

Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie), Erin Moriarty (Starlight), Antony Starr (Homelander), Chace Crawford (The Deep), Dominique McElligott (Queen Maeve), Laz Alonso (MM), Jessie T Usher ( A-Train), Karen Fukuhara (Kimiko) a Giancarlo Esposito (Stan Edgar).

The Boys 3. série trailer

Venku už je také trailer 3. řady The Boys, přesněji tedy teaser. Z něj je patrné, že i v dalších epizodách bude Homelander balancovat na tenké linii psychické stability. Zdá se, že hlavní otázkou další řady bude to, co tenhle nevyzpytatelný psychopat s nadpřirozenými schopnostmi bude provádět dál a jestli ho někdo už konečně dokáže zastavit?

Z teaseru je také patrné, že v další řadě nebude chybět ani zkrachovalý superhrdina Deep. Ten se podle všeho dál bude utápět ve zbytcích své chřadnoucí slávy.

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

Colin Farrell a Vigo Mortensen jako záchranáři zatopených dětí v novém dramatu Rona Howarda

Colin Farrell a Viggo Mortensen hrají v novém filmu Rona Howarda "Třináct životů" o záchraně v jeskyni Tham Luang.

Sylvester Stallone nešetří kritikou: Film o synovi Ivana Draga vznikl za jeho zády

Rockyho franšíza bude mít další pokračování. Tentokrát bude vyprávět příběh syna Rockyho ruského oponenta ze čtvrtého dílu Ivana Draga. Film ale vzniká bez pomoci autora původního Rockyho a hlavní hvězdy filmové série Sylvestera Stalloneho.

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

Steven Knight potvrdil, že seriál se už další řady nedočká. Peaky Blinders film se ale nejspíš objeví dřív, než by se čekalo.

Oblíbené články

Reklama