- Reklama -

The Boys 3. série: Datum vydání, obsazení a vše, co potřebujete vědět

Showrunner seriálu The Boys Erik Kripke už má v mysli, jak seriál skončí. To ale zatím nehrozí. The Boys 3. série už má totiž potrvzené datum premiéry!

- Reklama -

(text obsahuje spoilery seriálu)

Prime si je seriálem The Boys tak jistý, že krátce po odvysílání 2. sozóny objednal 3. sérii.

Při chatování s fanoušky na Comic-conu to prozradil výkonný producent seriálu Seth Rogen: „Protože tato show si získala hodně fanoušků a sledují ji lidé jako vy, rozhodli jsme se, že bude pokračovat. Takže, pokud máte rádi The Boys , máte se na co těšit.“

Co ale nabídne děj dalších dílů?

Zde je vše, co potřebujete vědět.

Datum vydání The Boys 3. série: Kdy bude premiéra?

Na scénáři 3. série začal tvůrce Eric Kripke a zbytek týmu tvrdě pracovat už v roce 2020. A představitel Homelandera Anthony Starr k tomu ještě pro fanoušky doplnil: „Doufáme, že natáčení začne počátkem roku 2021, ale to rozhoduje ten mikroskopický virus.“

„Dosud nemáme konkrétní datum, ale v nepříliš vzdálené budoucnosti, zhruba za měsíc,“ dodal Antony Starr v lednu 2021 pro britský deník metro.

To se nakonec podařilo! A natáčení, které začalo v lednu 2021, už dokonce dávno skončilo. Poslední žhavou novinkou je, že The Boys 3. série bude mít premiéru 2. června, jak píše deadline.com.

The Boys obsazení: Kdo přibude v 3. sérii?

Jeden nováček, který se určitě objeví v připravované 3. sérii, je Jensen Ackles ze Supernatural .

Zahraje si roli Soldier Boye, „původního superhrdiny“, který bojoval ve druhé světové válce a stal se „první super celebritou a oporou americké kultury po celá desetiletí“.

Herec sdílel velkou novinku na svém Instagramu: „Stále přemýšlím, co udělám …. když @cw_supernatural tento rok konečně skončí. Pak to přišlo.“

Eric Kripke, který kromě The Boys vytvořil také Supernatural, kometuje příchod nové postavy takto: „Jako Soldier Boy, vůbec první superhrdina, přinese spoustu humoru, patosu a nebezpečí.“

Pokud jde o zbytek obsazení, zde je sestava 2. série, která by se měla objevit ve stejném složení i v další sezóně:

Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie), Erin Moriarty (Starlight), Antony Starr (Homelander), Chace Crawford (The Deep), Dominique McElligott (Queen Maeve), Laz Alonso (MM), Jessie T Usher ( A-Train), Karen Fukuhara (Kimiko) a Giancarlo Esposito (Stan Edgar).

The Boys 3. série trailer

Venku už je také trailer 3. řady The Boys, přesněji tedy teaser. Z něj je patrné, že i v dalších epizodách bude Homelander balancovat na tenké linii psychické stability. Zdá se, že hlavní otázkou další řady bude to, co tenhle nevyzpytatelný psychopat s nadpřirozenými schopnostmi bude provádět dál a jestli ho někdo už konečně dokáže zastavit?

Z teaseru je také patrné, že v další řadě nebude chybět ani zkrachovalý superhrdina Deep. Ten se podle všeho dál bude utápět ve zbytcích své chřadnoucí slávy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -