- Reklama -

Black Noir nastupuje: Hvězda seriálu The Boys promluvila o 4. sérii

Seriál The Boys slaví úspěchy i se třetí řadou. V té se vydáváme hlouběji do původu Sedmičky a dozvídáme se novinky o Black Noirovi, který podle jeho představitele Nathana Mitchella bude jedním z tahounů připravované 4. řady.

- Reklama -

Hvězda seriálu The Boys Nathan Mitchell odpověděl na palčivou otázku mnoha fanoušků ohledně své postavy. Herec v několika rozhovorech naznačil, co bude dál s Black Noirem poté, co v posledním díle zdánlivě opustil své superhrdinské kolegy v seriálu The Boys.

Třetí řada totiž konečně odhalila tragickou minulost záhadného Panáka. Fanoušci poprvé nahlédli pod jeho masku ve flashbacku ve třetí epizodě nové sezóny. Poté, co Noira znetvořil útok v Nikaragui, zůstal němý a držel ho pod palcem Vought a nový vůdce Sedmičky Homelander (hraje ho Antony Starr).

Nečekaná revolta mlčenlivého hrdiny

„I když je Black Noir Panák, je tu způsob, jakým jsou jeho ambice omezené. Myslím, že jak budeme pokračovat v další části sezóny, uvidíme, co se rozhodne udělat, aby se postavil za to, co chce, za sebe,“ prozradil Nathan Mitchell britskému Expressu, na co se dál mohou fanoušci těšit.

Podle posledního dílu to vypadá, že stroj na zabíjení už má dost toho, aby byl podřízený vyšinutému Homelanderovi, protože si před odchodem z Voughtových kanceláří v poslední epizodě násilně odstranil sledovací čip.

Black Noir a jeho vnitřní démoni

„Mohu říci, že se o Noirovi dozvídáme stále více a více a v průběhu dalších dílů budeme mít možnost nahlédnout hlouběji do jeho charakteru a do jeho srdce,“ okomentoval vývoj Black Noira Mitchell pro stránky pinkvilla.com. „V této sezóně také prozkoumáme hlubší části jeho minulosti a odhalíme jeho novou stránku. Nahlédneme do jeho hlavy: má nějaké démony, věci, o kterých si myslel, že se jich zbavil, ale nezbavil se jich, a v důsledku toho musí učinit několik těžkých rozhodnutí,“ dodal.

Jestli však tohohle záhadného hrdinu uvidíme také někdy bez masky, herec odmítl prozradit. „Na to si budete muset počkat a podívat se na novou sezónu,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -