- Reklama -

Black Noir nastupuje: Hvězda seriálu The Boys promluvila o 4. sérii

Seriál The Boys slaví úspěchy i se třetí řadou. V té se vydáváme hlouběji do původu Sedmičky a dozvídáme se novinky o Black Noirovi, který podle jeho představitele Nathana Mitchella bude jedním z tahounů připravované 4. řady.

- Reklama -

Hvězda seriálu The Boys Nathan Mitchell odpověděl na palčivou otázku mnoha fanoušků ohledně své postavy. Herec v několika rozhovorech naznačil, co bude dál s Black Noirem poté, co v posledním díle zdánlivě opustil své superhrdinské kolegy v seriálu The Boys.

Třetí řada totiž konečně odhalila tragickou minulost záhadného Panáka. Fanoušci poprvé nahlédli pod jeho masku ve flashbacku ve třetí epizodě nové sezóny. Poté, co Noira znetvořil útok v Nikaragui, zůstal němý a držel ho pod palcem Vought a nový vůdce Sedmičky Homelander (hraje ho Antony Starr).

Nečekaná revolta mlčenlivého hrdiny

„I když je Black Noir Panák, je tu způsob, jakým jsou jeho ambice omezené. Myslím, že jak budeme pokračovat v další části sezóny, uvidíme, co se rozhodne udělat, aby se postavil za to, co chce, za sebe,“ prozradil Nathan Mitchell britskému Expressu, na co se dál mohou fanoušci těšit.

Podle posledního dílu to vypadá, že stroj na zabíjení už má dost toho, aby byl podřízený vyšinutému Homelanderovi, protože si před odchodem z Voughtových kanceláří v poslední epizodě násilně odstranil sledovací čip.

Black Noir a jeho vnitřní démoni

„Mohu říci, že se o Noirovi dozvídáme stále více a více a v průběhu dalších dílů budeme mít možnost nahlédnout hlouběji do jeho charakteru a do jeho srdce,“ okomentoval vývoj Black Noira Mitchell pro stránky pinkvilla.com. „V této sezóně také prozkoumáme hlubší části jeho minulosti a odhalíme jeho novou stránku. Nahlédneme do jeho hlavy: má nějaké démony, věci, o kterých si myslel, že se jich zbavil, ale nezbavil se jich, a v důsledku toho musí učinit několik těžkých rozhodnutí,“ dodal.

Jestli však tohohle záhadného hrdinu uvidíme také někdy bez masky, herec odmítl prozradit. „Na to si budete muset počkat a podívat se na novou sezónu,“ uzavřel.

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

Colin Farrell a Vigo Mortensen jako záchranáři zatopených dětí v novém dramatu Rona Howarda

Colin Farrell a Viggo Mortensen hrají v novém filmu Rona Howarda "Třináct životů" o záchraně v jeskyni Tham Luang.

Sylvester Stallone nešetří kritikou: Film o synovi Ivana Draga vznikl za jeho zády

Rockyho franšíza bude mít další pokračování. Tentokrát bude vyprávět příběh syna Rockyho ruského oponenta ze čtvrtého dílu Ivana Draga. Film ale vzniká bez pomoci autora původního Rockyho a hlavní hvězdy filmové série Sylvestera Stalloneho.

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

Steven Knight potvrdil, že seriál se už další řady nedočká. Peaky Blinders film se ale nejspíš objeví dřív, než by se čekalo.

Oblíbené články

Reklama