- Reklama -

Black Noir nastupuje: Hvězda seriálu The Boys promluvila o 4. sérii

Seriál The Boys slaví úspěchy i se třetí řadou. V té se vydáváme hlouběji do původu Sedmičky a dozvídáme se novinky o Black Noirovi, který podle jeho představitele Nathana Mitchella bude jedním z tahounů připravované 4. řady.

- Reklama -

Hvězda seriálu The Boys Nathan Mitchell odpověděl na palčivou otázku mnoha fanoušků ohledně své postavy. Herec v několika rozhovorech naznačil, co bude dál s Black Noirem poté, co v posledním díle zdánlivě opustil své superhrdinské kolegy v seriálu The Boys.

Třetí řada totiž konečně odhalila tragickou minulost záhadného Panáka. Fanoušci poprvé nahlédli pod jeho masku ve flashbacku ve třetí epizodě nové sezóny. Poté, co Noira znetvořil útok v Nikaragui, zůstal němý a držel ho pod palcem Vought a nový vůdce Sedmičky Homelander (hraje ho Antony Starr).

Nečekaná revolta mlčenlivého hrdiny

„I když je Black Noir Panák, je tu způsob, jakým jsou jeho ambice omezené. Myslím, že jak budeme pokračovat v další části sezóny, uvidíme, co se rozhodne udělat, aby se postavil za to, co chce, za sebe,“ prozradil Nathan Mitchell britskému Expressu, na co se dál mohou fanoušci těšit.

Podle posledního dílu to vypadá, že stroj na zabíjení už má dost toho, aby byl podřízený vyšinutému Homelanderovi, protože si před odchodem z Voughtových kanceláří v poslední epizodě násilně odstranil sledovací čip.

- Reklama -

Black Noir a jeho vnitřní démoni

„Mohu říci, že se o Noirovi dozvídáme stále více a více a v průběhu dalších dílů budeme mít možnost nahlédnout hlouběji do jeho charakteru a do jeho srdce,“ okomentoval vývoj Black Noira Mitchell pro stránky pinkvilla.com. „V této sezóně také prozkoumáme hlubší části jeho minulosti a odhalíme jeho novou stránku. Nahlédneme do jeho hlavy: má nějaké démony, věci, o kterých si myslel, že se jich zbavil, ale nezbavil se jich, a v důsledku toho musí učinit několik těžkých rozhodnutí,“ dodal.

Jestli však tohohle záhadného hrdinu uvidíme také někdy bez masky, herec odmítl prozradit. „Na to si budete muset počkat a podívat se na novou sezónu,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -