- Reklama -

Black Noir nastupuje: Hvězda seriálu The Boys promluvila o 4. sérii

Seriál The Boys slaví úspěchy i se třetí řadou. V té se vydáváme hlouběji do původu Sedmičky a dozvídáme se novinky o Black Noirovi, který podle jeho představitele Nathana Mitchella bude jedním z tahounů připravované 4. řady.

- Reklama -

Hvězda seriálu The Boys Nathan Mitchell odpověděl na palčivou otázku mnoha fanoušků ohledně své postavy. Herec v několika rozhovorech naznačil, co bude dál s Black Noirem poté, co v posledním díle zdánlivě opustil své superhrdinské kolegy v seriálu The Boys.

Třetí řada totiž konečně odhalila tragickou minulost záhadného Panáka. Fanoušci poprvé nahlédli pod jeho masku ve flashbacku ve třetí epizodě nové sezóny. Poté, co Noira znetvořil útok v Nikaragui, zůstal němý a držel ho pod palcem Vought a nový vůdce Sedmičky Homelander (hraje ho Antony Starr).

Nečekaná revolta mlčenlivého hrdiny

„I když je Black Noir Panák, je tu způsob, jakým jsou jeho ambice omezené. Myslím, že jak budeme pokračovat v další části sezóny, uvidíme, co se rozhodne udělat, aby se postavil za to, co chce, za sebe,“ prozradil Nathan Mitchell britskému Expressu, na co se dál mohou fanoušci těšit.

Podle posledního dílu to vypadá, že stroj na zabíjení už má dost toho, aby byl podřízený vyšinutému Homelanderovi, protože si před odchodem z Voughtových kanceláří v poslední epizodě násilně odstranil sledovací čip.

- Reklama -

Black Noir a jeho vnitřní démoni

„Mohu říci, že se o Noirovi dozvídáme stále více a více a v průběhu dalších dílů budeme mít možnost nahlédnout hlouběji do jeho charakteru a do jeho srdce,“ okomentoval vývoj Black Noira Mitchell pro stránky pinkvilla.com. „V této sezóně také prozkoumáme hlubší části jeho minulosti a odhalíme jeho novou stránku. Nahlédneme do jeho hlavy: má nějaké démony, věci, o kterých si myslel, že se jich zbavil, ale nezbavil se jich, a v důsledku toho musí učinit několik těžkých rozhodnutí,“ dodal.

Jestli však tohohle záhadného hrdinu uvidíme také někdy bez masky, herec odmítl prozradit. „Na to si budete muset počkat a podívat se na novou sezónu,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -