- Reklama -

Black Noir nastupuje: Hvězda seriálu The Boys promluvila o 4. sérii

Seriál The Boys slaví úspěchy i se třetí řadou. V té se vydáváme hlouběji do původu Sedmičky a dozvídáme se novinky o Black Noirovi, který podle jeho představitele Nathana Mitchella bude jedním z tahounů připravované 4. řady.

- Reklama -

Hvězda seriálu The Boys Nathan Mitchell odpověděl na palčivou otázku mnoha fanoušků ohledně své postavy. Herec v několika rozhovorech naznačil, co bude dál s Black Noirem poté, co v posledním díle zdánlivě opustil své superhrdinské kolegy v seriálu The Boys.

Třetí řada totiž konečně odhalila tragickou minulost záhadného Panáka. Fanoušci poprvé nahlédli pod jeho masku ve flashbacku ve třetí epizodě nové sezóny. Poté, co Noira znetvořil útok v Nikaragui, zůstal němý a držel ho pod palcem Vought a nový vůdce Sedmičky Homelander (hraje ho Antony Starr).

Nečekaná revolta mlčenlivého hrdiny

„I když je Black Noir Panák, je tu způsob, jakým jsou jeho ambice omezené. Myslím, že jak budeme pokračovat v další části sezóny, uvidíme, co se rozhodne udělat, aby se postavil za to, co chce, za sebe,“ prozradil Nathan Mitchell britskému Expressu, na co se dál mohou fanoušci těšit.

Podle posledního dílu to vypadá, že stroj na zabíjení už má dost toho, aby byl podřízený vyšinutému Homelanderovi, protože si před odchodem z Voughtových kanceláří v poslední epizodě násilně odstranil sledovací čip.

Black Noir a jeho vnitřní démoni

„Mohu říci, že se o Noirovi dozvídáme stále více a více a v průběhu dalších dílů budeme mít možnost nahlédnout hlouběji do jeho charakteru a do jeho srdce,“ okomentoval vývoj Black Noira Mitchell pro stránky pinkvilla.com. „V této sezóně také prozkoumáme hlubší části jeho minulosti a odhalíme jeho novou stránku. Nahlédneme do jeho hlavy: má nějaké démony, věci, o kterých si myslel, že se jich zbavil, ale nezbavil se jich, a v důsledku toho musí učinit několik těžkých rozhodnutí,“ dodal.

Jestli však tohohle záhadného hrdinu uvidíme také někdy bez masky, herec odmítl prozradit. „Na to si budete muset počkat a podívat se na novou sezónu,“ uzavřel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jenna Ortega září jako Wednesday Addamsová: Při natáčení strašila svou předchůdkyni

Jenna Ortega hraje hlavní roli v seriálu Wednesday, ve kterém Netflix a režisér Tim Burton po 30 letech oživili legendární Addamsovu rodinu.

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

Záhada seriálu 1899: Proč v něm tvůrci používají tolik různých jazyků?

Nový seriál Netflixu nazvaný prostě 1899 pojednává o skupině lidí, kteří nastoupí na loď ve snaze uniknout své problematické minulosti, ale nakonec se ocitnou v hotové noční můře.

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

„Tampongate“ v seriálu Koruna peskují jen ti, co epizodu neviděli, tvrdí Dominic West

Slavná „Tampongate“ se v seriálu Koruna probírá poměrně detailně. Podle představitele prince Charlese, Dominica Westa, ale mohou seriálovou sekvenci, která zachycuje intimní hovor mezi Charlesem a Camillou zachycuje, kritizovat jen lidé, co ji ještě neviděli.

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -