- Reklama -

Umbrella Academy 4. řada: Závěr seriálu bude mít pouhých 6 epizod

Netflix potvrdil, že Umbrella Academy 4. řada bude zároveň tou poslední sérii. Diváci se dočkají menšího počtu epizod. Podle Steva Blackmana ale nemusí fanoušci litovat, nové epizody prý budou zbožňovat.

- Reklama -

Od chvíle, kdy Netflix v srpnu letošního roku odhalil, že Umbrella Academy, vysoce oceněvaný seriál, skončí s nadcházející čtvrtou sérií, je závěr seriálu každým dnem blíž a blíž. V závěru třetí série Umbrella Academy se rodina Hargreevesových ponořila do další zapeklité záhady. Tu teď musí sourozenci vyřešit. A přestože se Umbrella Academy 4. řada té třetí podobá prý jen okrajově, tvůrce seriálu ujistil, že se diváci mají stále na co těšit, píše collider.com.

Ti se zatím na sociálních sítích rozčilovali nad spekulacemi, že poslední série Umbrella Academy bude mít méně epizod než předchozí řady. A bohužel se to potvrdilo. Steve Blackman na Twitteru potvrdil, že Umbrella Academy 4. řada bude mít pouze šest epizod. To představuje výraznou změnu oproti prvním třem sezónám, které se pokaždé skládaly z 10 epizod, přičemž průměrná délka epizody se pohybovala mezi 50 a 60 minutami.

Závěrečná série bude mít jenom 6 epizod, potvrdil tvůrce

Vzhledem k tomu, že první tři sezóny obsahovaly po deseti epizodách, půjde o dosud nejkratší řadu seriálu. Nepříjemnou novinku potvrdil znepokojený fanoušek @FIVES_KNIFE, který rozčíleně napsal: „NENÍ VŮBEC MOŽNÉ, ABY ČTVRTÁ SEZONA UMBRELSKÉ AKADEMIE MĚLA ŠEST EPIZOD PŘESTAŇTE LHÁT, ŽE TO NENÍ PRAVDA STOP.“

Na jeho rozčilení reagoval Steve Blackman a rozhodně ho nijak neuklidnil. Podle stránek forbes.com dpověděl: „Je to pravda. Ale budeš je milovat.“

- Reklama -

Umbrella Academy 4. řada zatím nemá datum premiéry

Předpokládá se, že Umbrella Academy 4. řada se na Netflix vrátí někdy v příštím roce. Pochopitelně se vrátí i hlavní hrdinové jako Viktor (hraje Elliot Page), Luther (Tom Hopper) nebo jejich otec/nepřítel sir Reginald (Colm Feore). Prožijí spolu poslední dobrodružství, ve kterém se sourozenci Hargreevesovi stanou bezmocnými v podivné nové realitě.

Čtvrtá série Umbrella Academy zatím nemá oficiální datum vydání. První tři série oblíbeného seriálu můžete sledovat na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -