- Reklama -

Umbrella Academy 4. řada: Závěr seriálu bude mít pouhých 6 epizod

Netflix potvrdil, že Umbrella Academy 4. řada bude zároveň tou poslední sérii. Diváci se dočkají menšího počtu epizod. Podle Steva Blackmana ale nemusí fanoušci litovat, nové epizody prý budou zbožňovat.

- Reklama -

Od chvíle, kdy Netflix v srpnu letošního roku odhalil, že Umbrella Academy, vysoce oceněvaný seriál, skončí s nadcházející čtvrtou sérií, je závěr seriálu každým dnem blíž a blíž. V závěru třetí série Umbrella Academy se rodina Hargreevesových ponořila do další zapeklité záhady. Tu teď musí sourozenci vyřešit. A přestože se Umbrella Academy 4. řada té třetí podobá prý jen okrajově, tvůrce seriálu ujistil, že se diváci mají stále na co těšit, píše collider.com.

Ti se zatím na sociálních sítích rozčilovali nad spekulacemi, že poslední série Umbrella Academy bude mít méně epizod než předchozí řady. A bohužel se to potvrdilo. Steve Blackman na Twitteru potvrdil, že Umbrella Academy 4. řada bude mít pouze šest epizod. To představuje výraznou změnu oproti prvním třem sezónám, které se pokaždé skládaly z 10 epizod, přičemž průměrná délka epizody se pohybovala mezi 50 a 60 minutami.

Závěrečná série bude mít jenom 6 epizod, potvrdil tvůrce

Vzhledem k tomu, že první tři sezóny obsahovaly po deseti epizodách, půjde o dosud nejkratší řadu seriálu. Nepříjemnou novinku potvrdil znepokojený fanoušek @FIVES_KNIFE, který rozčíleně napsal: „NENÍ VŮBEC MOŽNÉ, ABY ČTVRTÁ SEZONA UMBRELSKÉ AKADEMIE MĚLA ŠEST EPIZOD PŘESTAŇTE LHÁT, ŽE TO NENÍ PRAVDA STOP.“

Na jeho rozčilení reagoval Steve Blackman a rozhodně ho nijak neuklidnil. Podle stránek forbes.com dpověděl: „Je to pravda. Ale budeš je milovat.“

- Reklama -

Umbrella Academy 4. řada zatím nemá datum premiéry

Předpokládá se, že Umbrella Academy 4. řada se na Netflix vrátí někdy v příštím roce. Pochopitelně se vrátí i hlavní hrdinové jako Viktor (hraje Elliot Page), Luther (Tom Hopper) nebo jejich otec/nepřítel sir Reginald (Colm Feore). Prožijí spolu poslední dobrodružství, ve kterém se sourozenci Hargreevesovi stanou bezmocnými v podivné nové realitě.

Čtvrtá série Umbrella Academy zatím nemá oficiální datum vydání. První tři série oblíbeného seriálu můžete sledovat na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -