- Reklama -

Umbrella Academy 4. řada: Závěr seriálu bude mít pouhých 6 epizod

Netflix potvrdil, že Umbrella Academy 4. řada bude zároveň tou poslední sérii. Diváci se dočkají menšího počtu epizod. Podle Steva Blackmana ale nemusí fanoušci litovat, nové epizody prý budou zbožňovat.

- Reklama -

Od chvíle, kdy Netflix v srpnu letošního roku odhalil, že Umbrella Academy, vysoce oceněvaný seriál, skončí s nadcházející čtvrtou sérií, je závěr seriálu každým dnem blíž a blíž. V závěru třetí série Umbrella Academy se rodina Hargreevesových ponořila do další zapeklité záhady. Tu teď musí sourozenci vyřešit. A přestože se Umbrella Academy 4. řada té třetí podobá prý jen okrajově, tvůrce seriálu ujistil, že se diváci mají stále na co těšit, píše collider.com.

Ti se zatím na sociálních sítích rozčilovali nad spekulacemi, že poslední série Umbrella Academy bude mít méně epizod než předchozí řady. A bohužel se to potvrdilo. Steve Blackman na Twitteru potvrdil, že Umbrella Academy 4. řada bude mít pouze šest epizod. To představuje výraznou změnu oproti prvním třem sezónám, které se pokaždé skládaly z 10 epizod, přičemž průměrná délka epizody se pohybovala mezi 50 a 60 minutami.

Závěrečná série bude mít jenom 6 epizod, potvrdil tvůrce

Vzhledem k tomu, že první tři sezóny obsahovaly po deseti epizodách, půjde o dosud nejkratší řadu seriálu. Nepříjemnou novinku potvrdil znepokojený fanoušek @FIVES_KNIFE, který rozčíleně napsal: „NENÍ VŮBEC MOŽNÉ, ABY ČTVRTÁ SEZONA UMBRELSKÉ AKADEMIE MĚLA ŠEST EPIZOD PŘESTAŇTE LHÁT, ŽE TO NENÍ PRAVDA STOP.“

Na jeho rozčilení reagoval Steve Blackman a rozhodně ho nijak neuklidnil. Podle stránek forbes.com dpověděl: „Je to pravda. Ale budeš je milovat.“

Umbrella Academy 4. řada zatím nemá datum premiéry

Předpokládá se, že Umbrella Academy 4. řada se na Netflix vrátí někdy v příštím roce. Pochopitelně se vrátí i hlavní hrdinové jako Viktor (hraje Elliot Page), Luther (Tom Hopper) nebo jejich otec/nepřítel sir Reginald (Colm Feore). Prožijí spolu poslední dobrodružství, ve kterém se sourozenci Hargreevesovi stanou bezmocnými v podivné nové realitě.

Čtvrtá série Umbrella Academy zatím nemá oficiální datum vydání. První tři série oblíbeného seriálu můžete sledovat na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -