Nejlepší minisérie na Netflixu

Tip Světohledu

Foto: Netflix

Dámský gambit

Mladá Beth Harmonová, která vyrůstá v sirotčinci, má neuvěřitelný talent na šachy a zároveň se stává závislou na lécích, které stát dětem poskytoval jako sedativa.

Služka

Příběh vypráví o Alex, svobodné matce, která opouští násilnický vztah a překonává bezdomovectví, aby zajistila lepší život své dceři Maddy.

Vidím vás

Seriál o manželském páru, který ve vysněném domě začne dostávat dopisy od stalkera vystupujícího pod jménem Hlídač.

Romantický seriál natočený podle známého bestselleru. Američanka (Zoe Saldana) během studia v Itálii zahoří láskou k Siciliánovi.

Od nuly

Žena v domě přes ulici naproti od ženy v okně

Pro Annu je každý den stejný. Pije  víno, zatímco sedí a pozoruje svět za oknem. Tedy až do chvíle, kdy spatří děsivou vraždu. Nebo ne?

Drž se blízko

Čtyři lidé skrývají před svými nejbližšími temná tajemství. Jaký bude jejich další krok, když se minulost vrací a hrozí, že zničí jejich životy i životy jejich blízkých?

Neortodoxní

Neortofoxní je příběh dívky, která odmítá svou radikalizovanou výchovu a odchází začít nový život. Minisérie vychází ze stejnojmenného bestselleru New York Times.

Neskutečná Anna

Příběh novinářky, který  se zabývá případem Anny Delveyové, fiktivní dědičky, která se stala legendou Instagramu a ukradla srdce i peníze newyorské společenské smetánky.