- Reklama -

Od nuly: Zoe Saldana přiznala, že role v seriálu jí pomohla lépe přijmout ztrátu otce

Když Zoe Saldana natáčela seriál "Od Nuly", bylo pro ni "velmi krásné" znovu prožít smutek, který zažívala, když v 9 letech přišla o otce.

- Reklama -

Herečka Zoe Saldana hraje v minisérii „Od nuly“ Američanku Amy, která odjíždí do Itálie studovat umění. Během pobytu se Amy seznámí se šarmantním Linoem (hraje ho Eugenio Mastrandrea), okouzlujícím místním šéfkuchařem. Poté, co se do sebe zamilují, ji Lino láskyplně následuje do Spojených států. V Americe ale jejich láska získá zcela novou podobu, nejen kvůli rozdílnému kulturnímu zázemí obou milenců, ale především kvůli Linovým nepředvídatelným zdravotním problémům – čerstvá láska možná nakonec moc dlouho nepřežije.

Zahrát tak těžkou životní situaci nebylo jen tak. Zoe Saldana přiznala, že jí v roli Amy pomohlo vrátit se ke smutku, který prožívala, když v dětství přišla o milovaného rodiče. „Poznala jsem smutek z pohledu dítěte, které ztratilo svého hrdinu,“ prozradila webu usatoday.com Saldana, která zažila smrt milované osoby, když jí bylo devět let a zemřel její otec Aridio Saldana. „Být součástí tohoto projektu byl proto pro mě velmi emotivní proces,“ dodala herečka. „Nebylo snadné chodit každý den do práce s vědomím, že se zabýváte takovým tématem.“

Smrt otce začala více vnímat z pohledu matky

Natáčení se navíc pro herečku stalo příležitostí, jak se na smrt tatínka podívat z jiné, možná ještě smutnější stránky. „Nikdy jsem to nepochopila z pohledu maminky, která ztratila partnera, přišla o životní lásku a musela se potýkat s truchlením,“ přiznala pro today.com představitelka Amy. „Zároveň ale musela ve svém životě vítat radost, protože měla malé spoluzávislé, kteří ji potřebovali.“

Práce na seriálu tak nakonec herečce pomohla pochopit, co pro její matku znamenala ztráta životního partnera.

Zoe Saldana pochopila, že zármutek trvá navždy

„Opravdu jsme se teď s maminkou vraceli ke starým rozhovorům a dívali se na vzpomínky (s otcem) z jiného úhlu pohledu,“ svěřila se Zoe Saldana.

Herečka nakonec díky miniseriálu Od nuly pochopila, že některé ztráty bolet nepřestávají. „Se zármutkem je to tak, že trvá,“ uvedla. „Nikdy se to nezlepší, jen se to dá zvládnout.“

Zajímavostí také je, že Zoe Saldana je od roku 2013 vdaná za Marga Perega. Skutečný manžel herečky je Ital, stejně jako její fiktivní manžel v seriálu „Od nuly“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -