- Reklama -

Od nuly: Zoe Saldana přiznala, že role v seriálu jí pomohla lépe přijmout ztrátu otce

Když Zoe Saldana natáčela seriál "Od Nuly", bylo pro ni "velmi krásné" znovu prožít smutek, který zažívala, když v 9 letech přišla o otce.

- Reklama -

Herečka Zoe Saldana hraje v minisérii „Od nuly“ Američanku Amy, která odjíždí do Itálie studovat umění. Během pobytu se Amy seznámí se šarmantním Linoem (hraje ho Eugenio Mastrandrea), okouzlujícím místním šéfkuchařem. Poté, co se do sebe zamilují, ji Lino láskyplně následuje do Spojených států. V Americe ale jejich láska získá zcela novou podobu, nejen kvůli rozdílnému kulturnímu zázemí obou milenců, ale především kvůli Linovým nepředvídatelným zdravotním problémům – čerstvá láska možná nakonec moc dlouho nepřežije.

Zahrát tak těžkou životní situaci nebylo jen tak. Zoe Saldana přiznala, že jí v roli Amy pomohlo vrátit se ke smutku, který prožívala, když v dětství přišla o milovaného rodiče. „Poznala jsem smutek z pohledu dítěte, které ztratilo svého hrdinu,“ prozradila webu usatoday.com Saldana, která zažila smrt milované osoby, když jí bylo devět let a zemřel její otec Aridio Saldana. „Být součástí tohoto projektu byl proto pro mě velmi emotivní proces,“ dodala herečka. „Nebylo snadné chodit každý den do práce s vědomím, že se zabýváte takovým tématem.“

Smrt otce začala více vnímat z pohledu matky

Natáčení se navíc pro herečku stalo příležitostí, jak se na smrt tatínka podívat z jiné, možná ještě smutnější stránky. „Nikdy jsem to nepochopila z pohledu maminky, která ztratila partnera, přišla o životní lásku a musela se potýkat s truchlením,“ přiznala pro today.com představitelka Amy. „Zároveň ale musela ve svém životě vítat radost, protože měla malé spoluzávislé, kteří ji potřebovali.“

Práce na seriálu tak nakonec herečce pomohla pochopit, co pro její matku znamenala ztráta životního partnera.

Zoe Saldana pochopila, že zármutek trvá navždy

„Opravdu jsme se teď s maminkou vraceli ke starým rozhovorům a dívali se na vzpomínky (s otcem) z jiného úhlu pohledu,“ svěřila se Zoe Saldana.

Herečka nakonec díky miniseriálu Od nuly pochopila, že některé ztráty bolet nepřestávají. „Se zármutkem je to tak, že trvá,“ uvedla. „Nikdy se to nezlepší, jen se to dá zvládnout.“

Zajímavostí také je, že Zoe Saldana je od roku 2013 vdaná za Marga Perega. Skutečný manžel herečky je Ital, stejně jako její fiktivní manžel v seriálu „Od nuly“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -