- Reklama -

Od nuly: Zoe Saldana přiznala, že role v seriálu jí pomohla lépe přijmout ztrátu otce

Když Zoe Saldana natáčela seriál "Od Nuly", bylo pro ni "velmi krásné" znovu prožít smutek, který zažívala, když v 9 letech přišla o otce.

- Reklama -

Herečka Zoe Saldana hraje v minisérii „Od nuly“ Američanku Amy, která odjíždí do Itálie studovat umění. Během pobytu se Amy seznámí se šarmantním Linoem (hraje ho Eugenio Mastrandrea), okouzlujícím místním šéfkuchařem. Poté, co se do sebe zamilují, ji Lino láskyplně následuje do Spojených států. V Americe ale jejich láska získá zcela novou podobu, nejen kvůli rozdílnému kulturnímu zázemí obou milenců, ale především kvůli Linovým nepředvídatelným zdravotním problémům – čerstvá láska možná nakonec moc dlouho nepřežije.

Zahrát tak těžkou životní situaci nebylo jen tak. Zoe Saldana přiznala, že jí v roli Amy pomohlo vrátit se ke smutku, který prožívala, když v dětství přišla o milovaného rodiče. „Poznala jsem smutek z pohledu dítěte, které ztratilo svého hrdinu,“ prozradila webu usatoday.com Saldana, která zažila smrt milované osoby, když jí bylo devět let a zemřel její otec Aridio Saldana. „Být součástí tohoto projektu byl proto pro mě velmi emotivní proces,“ dodala herečka. „Nebylo snadné chodit každý den do práce s vědomím, že se zabýváte takovým tématem.“

Smrt otce začala více vnímat z pohledu matky

Natáčení se navíc pro herečku stalo příležitostí, jak se na smrt tatínka podívat z jiné, možná ještě smutnější stránky. „Nikdy jsem to nepochopila z pohledu maminky, která ztratila partnera, přišla o životní lásku a musela se potýkat s truchlením,“ přiznala pro today.com představitelka Amy. „Zároveň ale musela ve svém životě vítat radost, protože měla malé spoluzávislé, kteří ji potřebovali.“

Práce na seriálu tak nakonec herečce pomohla pochopit, co pro její matku znamenala ztráta životního partnera.

- Reklama -

Zoe Saldana pochopila, že zármutek trvá navždy

„Opravdu jsme se teď s maminkou vraceli ke starým rozhovorům a dívali se na vzpomínky (s otcem) z jiného úhlu pohledu,“ svěřila se Zoe Saldana.

Herečka nakonec díky miniseriálu Od nuly pochopila, že některé ztráty bolet nepřestávají. „Se zármutkem je to tak, že trvá,“ uvedla. „Nikdy se to nezlepší, jen se to dá zvládnout.“

Zajímavostí také je, že Zoe Saldana je od roku 2013 vdaná za Marga Perega. Skutečný manžel herečky je Ital, stejně jako její fiktivní manžel v seriálu „Od nuly“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -