- Reklama -

Seriál Zaklínač: Kdo je záhadný Bílý plamen?

Před pár dny vyšly nové díly seriálu Zaklínač. V nich se začal objevovat jakýsi Bílý plamen, který podle všeho bude hrát v celém příběhu důležitou roli. Kdo to vlastně je a co chce?

- Reklama -

Seriál Zaklínač se vrátil ve velkém stylu. Kdo už měl možnost vidět 8 nových epizod, rozhodně musí uznat, že oproti velmi povedené 1. řadě kvalita ještě vzrostla. Seriálové drama společnosti Netflix s hercem Henrym Cavillem v hlavní roli těží z toho, že se natáčí podle úspěšné knižní série polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Námět pro druhou sérii vychází z prvního románu od Sapkowského nazvaného Krev elfů.

(text obsahuje spojlery seriálu i připravovaného děje)

Kdo je Bílý plamen v Zaklínači?

Hned v několika nových epizodách se objevují zmínky týkající se Bílého plamene. Až do velkého finále v posledním dílu však nebylo jasné, kdo nebo co je ten „Bílý plamen“.

Nakonec se ukázalo, že Bílý plamen je ve skutečnosti Duny, Ježek z Erlenwaldu, jehož pravé jméno je Emhyr var Emreis. Emhyr je císařem Nilfgaardu a co je důležitější – je to otec Ciri!

Toho jsme dosud v seriálu považovali za mrtvého, protože měl zahynout spolu s matkou Ciri krátce po jejím narození. V minulosti se tak zřejmě skrývá tajemství, které se divákům teprve odkryje…

Co vlastně chce otec Ciri?

Po celou druhou sérii měl Geralt z Rivie (Henry Cavill) držet princeznu v bezpečí, protože jí všichni považují za velmi výjimečnou.

Chce jí pomůže tím, že ji odvede na Kaer Morhen, aby ji ochrnánil před těmi, kdo se ji snaží ulovit. Geralt také chce Ciri vycvičit, aby se stala silnější, než je.

Po odhalení jeho identity v závěrečné scéně se pro Ciri stane hrozbou i její otec, který podle všeho vede celý hon po její osobě?

Divoký hon a otázky kolem pokračování Zaklínače

Odpovědi na tyto otázky přinesou až další epizody. V těch už kromě zavedeného hereckého obsazení nebude chybět herec Bart Edwards, který hraje otce Ciri.

V závěrečné epizodě 2. série jsme se také setkali s Divokým honem. To je skupina jezdců, kteří cestují po obloze a tak nějak od nich všichni čekáme jen to nejhorší.

Jsou totiž považováni za znamení blížících se časů války. A na obzoru by mohla být hotová apokalypsa. O Divokém honu se ale dozvíme více, až se seriál vrátí.

Zaklínač 3. řada je už přitom potvrzená. O tom, kdy se začnou natáčet nové epizody, však ještě nejsou žádné informace.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -