- Reklama -

Seriál Zaklínač: Kdo je záhadný Bílý plamen?

Před pár dny vyšly nové díly seriálu Zaklínač. V nich se začal objevovat jakýsi Bílý plamen, který podle všeho bude hrát v celém příběhu důležitou roli. Kdo to vlastně je a co chce?

- Reklama -

Seriál Zaklínač se vrátil ve velkém stylu. Kdo už měl možnost vidět 8 nových epizod, rozhodně musí uznat, že oproti velmi povedené 1. řadě kvalita ještě vzrostla. Seriálové drama společnosti Netflix s hercem Henrym Cavillem v hlavní roli těží z toho, že se natáčí podle úspěšné knižní série polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Námět pro druhou sérii vychází z prvního románu od Sapkowského nazvaného Krev elfů.

(text obsahuje spojlery seriálu i připravovaného děje)

Kdo je Bílý plamen v Zaklínači?

Hned v několika nových epizodách se objevují zmínky týkající se Bílého plamene. Až do velkého finále v posledním dílu však nebylo jasné, kdo nebo co je ten „Bílý plamen“.

Nakonec se ukázalo, že Bílý plamen je ve skutečnosti Duny, Ježek z Erlenwaldu, jehož pravé jméno je Emhyr var Emreis. Emhyr je císařem Nilfgaardu a co je důležitější – je to otec Ciri!

- Reklama -

Toho jsme dosud v seriálu považovali za mrtvého, protože měl zahynout spolu s matkou Ciri krátce po jejím narození. V minulosti se tak zřejmě skrývá tajemství, které se divákům teprve odkryje…

Co vlastně chce otec Ciri?

Po celou druhou sérii měl Geralt z Rivie (Henry Cavill) držet princeznu v bezpečí, protože jí všichni považují za velmi výjimečnou.

Chce jí pomůže tím, že ji odvede na Kaer Morhen, aby ji ochrnánil před těmi, kdo se ji snaží ulovit. Geralt také chce Ciri vycvičit, aby se stala silnější, než je.

Po odhalení jeho identity v závěrečné scéně se pro Ciri stane hrozbou i její otec, který podle všeho vede celý hon po její osobě?

Divoký hon a otázky kolem pokračování Zaklínače

Odpovědi na tyto otázky přinesou až další epizody. V těch už kromě zavedeného hereckého obsazení nebude chybět herec Bart Edwards, který hraje otce Ciri.

V závěrečné epizodě 2. série jsme se také setkali s Divokým honem. To je skupina jezdců, kteří cestují po obloze a tak nějak od nich všichni čekáme jen to nejhorší.

Jsou totiž považováni za znamení blížících se časů války. A na obzoru by mohla být hotová apokalypsa. O Divokém honu se ale dozvíme více, až se seriál vrátí.

Zaklínač 3. řada je už přitom potvrzená. O tom, kdy se začnou natáčet nové epizody, však ještě nejsou žádné informace.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -