- Reklama -

Seriál Zaklínač: Kdo je záhadný Bílý plamen?

Před pár dny vyšly nové díly seriálu Zaklínač. V nich se začal objevovat jakýsi Bílý plamen, který podle všeho bude hrát v celém příběhu důležitou roli. Kdo to vlastně je a co chce?

- Reklama -

Seriál Zaklínač se vrátil ve velkém stylu. Kdo už měl možnost vidět 8 nových epizod, rozhodně musí uznat, že oproti velmi povedené 1. řadě kvalita ještě vzrostla. Seriálové drama společnosti Netflix s hercem Henrym Cavillem v hlavní roli těží z toho, že se natáčí podle úspěšné knižní série polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Námět pro druhou sérii vychází z prvního románu od Sapkowského nazvaného Krev elfů.

(text obsahuje spojlery seriálu i připravovaného děje)

Kdo je Bílý plamen v Zaklínači?

Hned v několika nových epizodách se objevují zmínky týkající se Bílého plamene. Až do velkého finále v posledním dílu však nebylo jasné, kdo nebo co je ten „Bílý plamen“.

Nakonec se ukázalo, že Bílý plamen je ve skutečnosti Duny, Ježek z Erlenwaldu, jehož pravé jméno je Emhyr var Emreis. Emhyr je císařem Nilfgaardu a co je důležitější – je to otec Ciri!

- Reklama -

Toho jsme dosud v seriálu považovali za mrtvého, protože měl zahynout spolu s matkou Ciri krátce po jejím narození. V minulosti se tak zřejmě skrývá tajemství, které se divákům teprve odkryje…

Co vlastně chce otec Ciri?

Po celou druhou sérii měl Geralt z Rivie (Henry Cavill) držet princeznu v bezpečí, protože jí všichni považují za velmi výjimečnou.

Chce jí pomůže tím, že ji odvede na Kaer Morhen, aby ji ochrnánil před těmi, kdo se ji snaží ulovit. Geralt také chce Ciri vycvičit, aby se stala silnější, než je.

Po odhalení jeho identity v závěrečné scéně se pro Ciri stane hrozbou i její otec, který podle všeho vede celý hon po její osobě?

Divoký hon a otázky kolem pokračování Zaklínače

Odpovědi na tyto otázky přinesou až další epizody. V těch už kromě zavedeného hereckého obsazení nebude chybět herec Bart Edwards, který hraje otce Ciri.

V závěrečné epizodě 2. série jsme se také setkali s Divokým honem. To je skupina jezdců, kteří cestují po obloze a tak nějak od nich všichni čekáme jen to nejhorší.

Jsou totiž považováni za znamení blížících se časů války. A na obzoru by mohla být hotová apokalypsa. O Divokém honu se ale dozvíme více, až se seriál vrátí.

Zaklínač 3. řada je už přitom potvrzená. O tom, kdy se začnou natáčet nové epizody, však ještě nejsou žádné informace.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -