- Reklama -

Seriál Zaklínač: Kdo je záhadný Bílý plamen?

Před pár dny vyšly nové díly seriálu Zaklínač. V nich se začal objevovat jakýsi Bílý plamen, který podle všeho bude hrát v celém příběhu důležitou roli. Kdo to vlastně je a co chce?

- Reklama -

Seriál Zaklínač se vrátil ve velkém stylu. Kdo už měl možnost vidět 8 nových epizod, rozhodně musí uznat, že oproti velmi povedené 1. řadě kvalita ještě vzrostla. Seriálové drama společnosti Netflix s hercem Henrym Cavillem v hlavní roli těží z toho, že se natáčí podle úspěšné knižní série polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Námět pro druhou sérii vychází z prvního románu od Sapkowského nazvaného Krev elfů.

(text obsahuje spojlery seriálu i připravovaného děje)

Kdo je Bílý plamen v Zaklínači?

Hned v několika nových epizodách se objevují zmínky týkající se Bílého plamene. Až do velkého finále v posledním dílu však nebylo jasné, kdo nebo co je ten „Bílý plamen“.

Nakonec se ukázalo, že Bílý plamen je ve skutečnosti Duny, Ježek z Erlenwaldu, jehož pravé jméno je Emhyr var Emreis. Emhyr je císařem Nilfgaardu a co je důležitější – je to otec Ciri!

- Reklama -

Toho jsme dosud v seriálu považovali za mrtvého, protože měl zahynout spolu s matkou Ciri krátce po jejím narození. V minulosti se tak zřejmě skrývá tajemství, které se divákům teprve odkryje…

Co vlastně chce otec Ciri?

Po celou druhou sérii měl Geralt z Rivie (Henry Cavill) držet princeznu v bezpečí, protože jí všichni považují za velmi výjimečnou.

Chce jí pomůže tím, že ji odvede na Kaer Morhen, aby ji ochrnánil před těmi, kdo se ji snaží ulovit. Geralt také chce Ciri vycvičit, aby se stala silnější, než je.

Po odhalení jeho identity v závěrečné scéně se pro Ciri stane hrozbou i její otec, který podle všeho vede celý hon po její osobě?

Divoký hon a otázky kolem pokračování Zaklínače

Odpovědi na tyto otázky přinesou až další epizody. V těch už kromě zavedeného hereckého obsazení nebude chybět herec Bart Edwards, který hraje otce Ciri.

V závěrečné epizodě 2. série jsme se také setkali s Divokým honem. To je skupina jezdců, kteří cestují po obloze a tak nějak od nich všichni čekáme jen to nejhorší.

Jsou totiž považováni za znamení blížících se časů války. A na obzoru by mohla být hotová apokalypsa. O Divokém honu se ale dozvíme více, až se seriál vrátí.

Zaklínač 3. řada je už přitom potvrzená. O tom, kdy se začnou natáčet nové epizody, však ještě nejsou žádné informace.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -