- Reklama -

Zaklínač 3. řada: Kdy bude pokračování? Co zatím prozradil Netflix?

Netflix uvedl 2. řadu Zaklínače, která navázala přesně tam, kde skončila první série. Fanoušky už ale začalo zajímat, jestli se objeví i Zaklínač 3. řada. Co se o ní zatím ví?

- Reklama -

Geralt z Rivie (hraje ho Henry Cavill) a Ciri (Freya Allan) se v nových dílech seriálu Zaklínač znovu setkávají. Rozsáhlý příběh je inspirován románovou sérií od autora Andrzeje Sapkowskéhoa kdo ho trochu zná, tak moc dobře ví, že vyprávění nekončí s právě uvedenými díly. Zdrojového materiálu pro pokračování je víc než dostatek. A fanoušci proto doufají, že Zaklínač 3. řada bude brzy potvrzena.

Kdy bude Zaklínač 3. řada na Netfixu?

I přes prodloužené dvouleté čekání na druhou sérii Zaklínače nadšení fanoušků ze seriálu neopadá. Ve skutečnosti to je spíš tak, že je s každou zhlédnutou epizodou silnější než předtím. Proto se už teď mnoho lidí zajímá, kdy bude Zaklínač 3. řada.

Dobrou zprávou je, že Netflix 3. řadu Zaklínače potvrdil už v září, jak informuje techradar.com. A můžeme se těšit na mnohem víc než jen na jednu další sezónu!

- Reklama -

Společně s 3. sérií Netflix oznámil i anime film Nightmare of the Wolf, který se na Netflixu objevil na začátku letošního roku.

A to není zdaleka všechno. Ve vývoji je i „dětský a rodinný“ seriál ze světa Zaklínače, jak uvedl oficiální účet Zaklínače na Twitteru.

„Můžeme oficiálně oznámit třetí sezónu Zaklínače, spolu s druhým celovečerním anime filmem a novým seriálem pro děti a rodinu zasazeným do světa Zaklínače,“ napsali tvůrci.

Co se týče data vydání třetí série, Netflix ani tvůrci stojící za seriálem zatím žádné konkrétní datum nesdělili.

Co říkají o pokračování tvůrci

Pokud tedy někteří fanoušci mysleli, že se brzy dočkají nových dílů, čeká je zklamání. Produkce by musela začít velmi brzy, aby se premiéra Zaklínače 3 vešla ještě do roku 2022. Přitom je vše stále ještě ve velmi raném stádiu vývoje.

Není ještě hotový ani ani scénář. Fanouškům to více než jasně naznačila scénáristka seriáu Lauren Schmidt Hissbachová. „Začnu oslavovat všechny ty neuvěřitelné recenze @witchernetflix… hned jak dokončím pilování scénáře S3!,“ napsala na Twitteru 10. prosince.

Z výše uvedeného se zdá pravděpodobné, že Zaklínač 3 bude na Netflixu dostupný někdy v roce 2023. Je totiž třeba počítat s tím, že produkční cyklus trvá více než 12 měsíců.

Dobrou zprávou je, že čekání mezi sezónami pravděpodobně nebude tak dlouhé jako mezera mezi první a druhou sezónou. Odhady naznačují, že by se výrobní cyklus mohl zkrátit na 15 měsíců, takže by se seriál mohl objevit začátkem, případně v polovině roku 2023.

Na 2. řadu se čekalo překvapivě dlouho, za což mohly nečekané pauzy v natáčení způsobené pandemií koronaviru. Henry Cavill navíc v průběhu natáčení utrpěl na place zranění.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -