- Reklama -

Zaklínač 3. řada: Kdy bude pokračování? Co zatím prozradil Netflix?

Netflix uvedl 2. řadu Zaklínače, která navázala přesně tam, kde skončila první série. Fanoušky už ale začalo zajímat, jestli se objeví i Zaklínač 3. řada. Co se o ní zatím ví?

- Reklama -

Geralt z Rivie (hraje ho Henry Cavill) a Ciri (Freya Allan) se v nových dílech seriálu Zaklínač znovu setkávají. Rozsáhlý příběh je inspirován románovou sérií od autora Andrzeje Sapkowskéhoa kdo ho trochu zná, tak moc dobře ví, že vyprávění nekončí s právě uvedenými díly. Zdrojového materiálu pro pokračování je víc než dostatek. A fanoušci proto doufají, že Zaklínač 3. řada bude brzy potvrzena.

Kdy bude Zaklínač 3. řada na Netfixu?

I přes prodloužené dvouleté čekání na druhou sérii Zaklínače nadšení fanoušků ze seriálu neopadá. Ve skutečnosti to je spíš tak, že je s každou zhlédnutou epizodou silnější než předtím. Proto se už teď mnoho lidí zajímá, kdy bude Zaklínač 3. řada.

Dobrou zprávou je, že Netflix 3. řadu Zaklínače potvrdil už v září, jak informuje techradar.com. A můžeme se těšit na mnohem víc než jen na jednu další sezónu!

Společně s 3. sérií Netflix oznámil i anime film Nightmare of the Wolf, který se na Netflixu objevil na začátku letošního roku.

A to není zdaleka všechno. Ve vývoji je i „dětský a rodinný“ seriál ze světa Zaklínače, jak uvedl oficiální účet Zaklínače na Twitteru.

„Můžeme oficiálně oznámit třetí sezónu Zaklínače, spolu s druhým celovečerním anime filmem a novým seriálem pro děti a rodinu zasazeným do světa Zaklínače,“ napsali tvůrci.

Co se týče data vydání třetí série, Netflix ani tvůrci stojící za seriálem zatím žádné konkrétní datum nesdělili.

Co říkají o pokračování tvůrci

Pokud tedy někteří fanoušci mysleli, že se brzy dočkají nových dílů, čeká je zklamání. Produkce by musela začít velmi brzy, aby se premiéra Zaklínače 3 vešla ještě do roku 2022. Přitom je vše stále ještě ve velmi raném stádiu vývoje.

Není ještě hotový ani ani scénář. Fanouškům to více než jasně naznačila scénáristka seriáu Lauren Schmidt Hissbachová. „Začnu oslavovat všechny ty neuvěřitelné recenze @witchernetflix… hned jak dokončím pilování scénáře S3!,“ napsala na Twitteru 10. prosince.

Z výše uvedeného se zdá pravděpodobné, že Zaklínač 3 bude na Netflixu dostupný někdy v roce 2023. Je totiž třeba počítat s tím, že produkční cyklus trvá více než 12 měsíců.

Dobrou zprávou je, že čekání mezi sezónami pravděpodobně nebude tak dlouhé jako mezera mezi první a druhou sezónou. Odhady naznačují, že by se výrobní cyklus mohl zkrátit na 15 měsíců, takže by se seriál mohl objevit začátkem, případně v polovině roku 2023.

Na 2. řadu se čekalo překvapivě dlouho, za což mohly nečekané pauzy v natáčení způsobené pandemií koronaviru. Henry Cavill navíc v průběhu natáčení utrpěl na place zranění.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -