- Reklama -

Zaklínač 3. řada: Kdy bude pokračování? Co zatím prozradil Netflix?

Netflix uvedl 2. řadu Zaklínače, která navázala přesně tam, kde skončila první série. Fanoušky už ale začalo zajímat, jestli se objeví i Zaklínač 3. řada. Co se o ní zatím ví?

- Reklama -

Geralt z Rivie (hraje ho Henry Cavill) a Ciri (Freya Allan) se v nových dílech seriálu Zaklínač znovu setkávají. Rozsáhlý příběh je inspirován románovou sérií od autora Andrzeje Sapkowskéhoa kdo ho trochu zná, tak moc dobře ví, že vyprávění nekončí s právě uvedenými díly. Zdrojového materiálu pro pokračování je víc než dostatek. A fanoušci proto doufají, že Zaklínač 3. řada bude brzy potvrzena.

Kdy bude Zaklínač 3. řada na Netfixu?

I přes prodloužené dvouleté čekání na druhou sérii Zaklínače nadšení fanoušků ze seriálu neopadá. Ve skutečnosti to je spíš tak, že je s každou zhlédnutou epizodou silnější než předtím. Proto se už teď mnoho lidí zajímá, kdy bude Zaklínač 3. řada.

Dobrou zprávou je, že Netflix 3. řadu Zaklínače potvrdil už v září, jak informuje techradar.com. A můžeme se těšit na mnohem víc než jen na jednu další sezónu!

- Reklama -

Společně s 3. sérií Netflix oznámil i anime film Nightmare of the Wolf, který se na Netflixu objevil na začátku letošního roku.

A to není zdaleka všechno. Ve vývoji je i „dětský a rodinný“ seriál ze světa Zaklínače, jak uvedl oficiální účet Zaklínače na Twitteru.

„Můžeme oficiálně oznámit třetí sezónu Zaklínače, spolu s druhým celovečerním anime filmem a novým seriálem pro děti a rodinu zasazeným do světa Zaklínače,“ napsali tvůrci.

Co se týče data vydání třetí série, Netflix ani tvůrci stojící za seriálem zatím žádné konkrétní datum nesdělili.

Co říkají o pokračování tvůrci

Pokud tedy někteří fanoušci mysleli, že se brzy dočkají nových dílů, čeká je zklamání. Produkce by musela začít velmi brzy, aby se premiéra Zaklínače 3 vešla ještě do roku 2022. Přitom je vše stále ještě ve velmi raném stádiu vývoje.

Není ještě hotový ani ani scénář. Fanouškům to více než jasně naznačila scénáristka seriáu Lauren Schmidt Hissbachová. „Začnu oslavovat všechny ty neuvěřitelné recenze @witchernetflix… hned jak dokončím pilování scénáře S3!,“ napsala na Twitteru 10. prosince.

Z výše uvedeného se zdá pravděpodobné, že Zaklínač 3 bude na Netflixu dostupný někdy v roce 2023. Je totiž třeba počítat s tím, že produkční cyklus trvá více než 12 měsíců.

Dobrou zprávou je, že čekání mezi sezónami pravděpodobně nebude tak dlouhé jako mezera mezi první a druhou sezónou. Odhady naznačují, že by se výrobní cyklus mohl zkrátit na 15 měsíců, takže by se seriál mohl objevit začátkem, případně v polovině roku 2023.

Na 2. řadu se čekalo překvapivě dlouho, za což mohly nečekané pauzy v natáčení způsobené pandemií koronaviru. Henry Cavill navíc v průběhu natáčení utrpěl na place zranění.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -