- Reklama -

Druhá řada Zaklínače patří k nejsledovanějším pořadům všech dob

Návrat Geralta z Rivie přilákal k obrazovkám neuvěřitelné množství lidí.

- Reklama -

Netflix oznámil, že druhou řadu Zaklínače sledovali diváci 462 milionů hodin. To řadí 2. sérii mezi 10 nejúspěšnějších titulů Netflixu všech dob.

Druhá série Zaklínače se stala jedním z nejsledovanějších seriálů Netflixu všech dob. Stačil na to pouhý měsíc od uvedení na streamovací platformě, informuje server Variety.com. Fantasy drama podle stejnojmenných románů Andrzeje Sapkowského vypráví příběh Geralta z Rivie, zmutovaného lovce příšer obdařeného nadlidskou silou. Ten cestuje středověkou krajinou známou jako Kontinent a objevuje své spojení s cintranskou princeznou Ciri prostřednictvím jejich společného osudu.

V čele hereckého obsazení Zaklínače stojí Henry Cavill jako Geralt spolu s Freyou Allan v roli Ciri, Anyou Chalotrou jako Yennefer z Vengerbergu a Kimem Bodniou v roli Vesemira.

Nejsledovanější stále Bridgertonovi

Zaklínač se zařadil na prestižní seznam nejsledovanějších televizních pořadů Netflixu poté, co 2. série nasbírala za prvních 28 dní 462,5 milionu hodin sledování.

- Reklama -

Pozoruhodné je, že 1. série byla v seznamu již dříve s 541 miliony hodin a mezi dalšími položkami jsou Stranger Things 2. a 3. série, seriál Služka, You 2. a 3. série, 13 Reasons Why 1. a 2. série a na prvním místě pak jsou Bridgertonovi.

Dorazí další zaklínačský seriál

Zaklínač se stal jedním z největších hitů v historii Netflixu a vypadá to, že s každou další řadou bude v tomto úspěchu pokračovat. Netflix si už objednal třetí sérii Zaklínače. Ještě předtím ale chystá divákům další pořádnou dávku zaklínačského obsahu.

Na konci 2. série Zaklínače odhalil první pohled na dlouho očekávaný prequelový seriál k této sérii.

Blood Origin, který by měl dorazit někdy v letošním roce. Vypráví příběh prvního Zaklínače, který byl kdy stvořen.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -