- Reklama -

Druhá řada Zaklínače patří k nejsledovanějším pořadům všech dob

Návrat Geralta z Rivie přilákal k obrazovkám neuvěřitelné množství lidí.

- Reklama -

Netflix oznámil, že druhou řadu Zaklínače sledovali diváci 462 milionů hodin. To řadí 2. sérii mezi 10 nejúspěšnějších titulů Netflixu všech dob.

Druhá série Zaklínače se stala jedním z nejsledovanějších seriálů Netflixu všech dob. Stačil na to pouhý měsíc od uvedení na streamovací platformě, informuje server Variety.com. Fantasy drama podle stejnojmenných románů Andrzeje Sapkowského vypráví příběh Geralta z Rivie, zmutovaného lovce příšer obdařeného nadlidskou silou. Ten cestuje středověkou krajinou známou jako Kontinent a objevuje své spojení s cintranskou princeznou Ciri prostřednictvím jejich společného osudu.

V čele hereckého obsazení Zaklínače stojí Henry Cavill jako Geralt spolu s Freyou Allan v roli Ciri, Anyou Chalotrou jako Yennefer z Vengerbergu a Kimem Bodniou v roli Vesemira.

Nejsledovanější stále Bridgertonovi

Zaklínač se zařadil na prestižní seznam nejsledovanějších televizních pořadů Netflixu poté, co 2. série nasbírala za prvních 28 dní 462,5 milionu hodin sledování.

- Reklama -

Pozoruhodné je, že 1. série byla v seznamu již dříve s 541 miliony hodin a mezi dalšími položkami jsou Stranger Things 2. a 3. série, seriál Služka, You 2. a 3. série, 13 Reasons Why 1. a 2. série a na prvním místě pak jsou Bridgertonovi.

Dorazí další zaklínačský seriál

Zaklínač se stal jedním z největších hitů v historii Netflixu a vypadá to, že s každou další řadou bude v tomto úspěchu pokračovat. Netflix si už objednal třetí sérii Zaklínače. Ještě předtím ale chystá divákům další pořádnou dávku zaklínačského obsahu.

Na konci 2. série Zaklínače odhalil první pohled na dlouho očekávaný prequelový seriál k této sérii.

Blood Origin, který by měl dorazit někdy v letošním roce. Vypráví příběh prvního Zaklínače, který byl kdy stvořen.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -