- Reklama -

Amber Heardová má hraniční poruchu osobnosti. Násilí používala i proti kamarádce

Bývalá manželka Johnnyho Deppa Amber Heardová, která veřejně obvinila filmovou hvězdu, že je násilnická zrůda, je podle soudního znalce značně nevyrovnaná!

- Reklama -

Klinická soudní psycholožka Dr. Shannon Curryová v případě sporu Johnnyho Deppa s herečkou Amber Heardovou svědčila ve prospěch hvězdy Pirátů z Karibiku. Stalo se to 26. dubna, devátý den hercova procesu o pomluvě proti krásce z filmu Aquaman v americké Virginii. A diagnóza téhle psycholožky je pro Amber těžkou ranou. Po dvanáctihodinovém rozhovoru s herečkou a studiu materiálů k případu trpí podle psycholožky 36letá blonďatá sexbomba Amber Heardová histriónskou poruchou osobnosti a bipolární poruchou.

Lékařka u soudu poznamenala, že hlavními rysy histriónské porychu jsou „přehnaná dramatičnost a povrchnost“. Lidé jako Heardová cítí „extrémní nepohodlí, když nejsou středem pozornosti“. Reagují tak, že si „vymýšlejí příběhy, aby se pokusili získat pozornost, a přebírají roli oběti nebo princezny“, řekla Curryová.

Psycholožka dodala, že Heardová při hovoru s ní předváděla „rychlé změny“ v emocích: „Najednou byla velmi živá nebo velmi smutná. Je v tom pocit povrchnosti, téměř jako by hrála divadlo.“

Lidé s histriónskou poruchou se „velmi zajímají o vzhled, využívají svého vzhledu k získání pozornosti“. A také používají „manipulaci k uspokojení svých potřeb“, uvedla licencovaná terapeutka.

- Reklama -

Kamarádku udeřila Amber Heardová do obličeje

Co se týče bipolární poruchy, Curryová řekla, že Heardová má „výbušnou povahu“ a „v minulosti se pořezala na ruce, což je typická reaktivní věc“, kterou lidé s touto poruchou dělají. Její „bývalá kamarádka“ Raquel Penningtonová pak dokonce podle lékařky tvrdila, že ji Heardová „udeřila do obličeje, tak nějak ze srandy, z ničeho nic“.

Podle Curryové je i takové chování typické pro bipolární poruchu. V případě, že přítel nebo milovaná osoba neuspokojují potřeby člověka s touto poruchou, cítí se takoví lidé zraněni a rozzlobeni a někdy reagují přehnaně. Advokát Heardové k tomu poznamenala, že Penningtonová prý nejprve „uhodila paní Heardovou“. Herečka do ní v reakci na to „strčila nebo ji praštila“ až pak.

Násilí se dopouštěli oba, tvrdí psycholožka

Curryová rovněž u soudu řekla, že podle ní ve vztahu Deppa a Heardové docházelo k „určitému druhu násilí na obou stranách“. I přes tenhle dodatek ale vnesla její výpověď řadu pochybností. Hlavně, co se týče pravdivosti tvrzení Amber Heardové o tom, jak moc ji Depp týral.

Herec se s bývalou ženou soudí o 50 milionů dolarů kvůli článku v deníku Washington Post z roku 2018, kde tvrdila, že se stala obětí domácího násilí, ale Deppa přitom konkrétně nejmenovala. Johnny Depp trvá na tom, že i pouhé náznaky stačily na zničení jeho kariéry a chce za to kompenzaci. Amber Heardová na něj podala protižalobu o 100 milionů dolarů. Depp již dříve prohrál podobný spor v Anglii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -