- Reklama -

Amber Heardová má hraniční poruchu osobnosti. Násilí používala i proti kamarádce

Bývalá manželka Johnnyho Deppa Amber Heardová, která veřejně obvinila filmovou hvězdu, že je násilnická zrůda, je podle soudního znalce značně nevyrovnaná!

- Reklama -

Klinická soudní psycholožka Dr. Shannon Curryová v případě sporu Johnnyho Deppa s herečkou Amber Heardovou svědčila ve prospěch hvězdy Pirátů z Karibiku. Stalo se to 26. dubna, devátý den hercova procesu o pomluvě proti krásce z filmu Aquaman v americké Virginii. A diagnóza téhle psycholožky je pro Amber těžkou ranou. Po dvanáctihodinovém rozhovoru s herečkou a studiu materiálů k případu trpí podle psycholožky 36letá blonďatá sexbomba Amber Heardová histriónskou poruchou osobnosti a bipolární poruchou.

Lékařka u soudu poznamenala, že hlavními rysy histriónské porychu jsou „přehnaná dramatičnost a povrchnost“. Lidé jako Heardová cítí „extrémní nepohodlí, když nejsou středem pozornosti“. Reagují tak, že si „vymýšlejí příběhy, aby se pokusili získat pozornost, a přebírají roli oběti nebo princezny“, řekla Curryová.

Psycholožka dodala, že Heardová při hovoru s ní předváděla „rychlé změny“ v emocích: „Najednou byla velmi živá nebo velmi smutná. Je v tom pocit povrchnosti, téměř jako by hrála divadlo.“

Lidé s histriónskou poruchou se „velmi zajímají o vzhled, využívají svého vzhledu k získání pozornosti“. A také používají „manipulaci k uspokojení svých potřeb“, uvedla licencovaná terapeutka.

Kamarádku udeřila Amber Heardová do obličeje

Co se týče bipolární poruchy, Curryová řekla, že Heardová má „výbušnou povahu“ a „v minulosti se pořezala na ruce, což je typická reaktivní věc“, kterou lidé s touto poruchou dělají. Její „bývalá kamarádka“ Raquel Penningtonová pak dokonce podle lékařky tvrdila, že ji Heardová „udeřila do obličeje, tak nějak ze srandy, z ničeho nic“.

Podle Curryové je i takové chování typické pro bipolární poruchu. V případě, že přítel nebo milovaná osoba neuspokojují potřeby člověka s touto poruchou, cítí se takoví lidé zraněni a rozzlobeni a někdy reagují přehnaně. Advokát Heardové k tomu poznamenala, že Penningtonová prý nejprve „uhodila paní Heardovou“. Herečka do ní v reakci na to „strčila nebo ji praštila“ až pak.

Násilí se dopouštěli oba, tvrdí psycholožka

Curryová rovněž u soudu řekla, že podle ní ve vztahu Deppa a Heardové docházelo k „určitému druhu násilí na obou stranách“. I přes tenhle dodatek ale vnesla její výpověď řadu pochybností. Hlavně, co se týče pravdivosti tvrzení Amber Heardové o tom, jak moc ji Depp týral.

Herec se s bývalou ženou soudí o 50 milionů dolarů kvůli článku v deníku Washington Post z roku 2018, kde tvrdila, že se stala obětí domácího násilí, ale Deppa přitom konkrétně nejmenovala. Johnny Depp trvá na tom, že i pouhé náznaky stačily na zničení jeho kariéry a chce za to kompenzaci. Amber Heardová na něj podala protižalobu o 100 milionů dolarů. Depp již dříve prohrál podobný spor v Anglii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -