- Reklama -

Amber Heardová má hraniční poruchu osobnosti. Násilí používala i proti kamarádce

Bývalá manželka Johnnyho Deppa Amber Heardová, která veřejně obvinila filmovou hvězdu, že je násilnická zrůda, je podle soudního znalce značně nevyrovnaná!

- Reklama -

Klinická soudní psycholožka Dr. Shannon Curryová v případě sporu Johnnyho Deppa s herečkou Amber Heardovou svědčila ve prospěch hvězdy Pirátů z Karibiku. Stalo se to 26. dubna, devátý den hercova procesu o pomluvě proti krásce z filmu Aquaman v americké Virginii. A diagnóza téhle psycholožky je pro Amber těžkou ranou. Po dvanáctihodinovém rozhovoru s herečkou a studiu materiálů k případu trpí podle psycholožky 36letá blonďatá sexbomba Amber Heardová histriónskou poruchou osobnosti a bipolární poruchou.

Lékařka u soudu poznamenala, že hlavními rysy histriónské porychu jsou „přehnaná dramatičnost a povrchnost“. Lidé jako Heardová cítí „extrémní nepohodlí, když nejsou středem pozornosti“. Reagují tak, že si „vymýšlejí příběhy, aby se pokusili získat pozornost, a přebírají roli oběti nebo princezny“, řekla Curryová.

Psycholožka dodala, že Heardová při hovoru s ní předváděla „rychlé změny“ v emocích: „Najednou byla velmi živá nebo velmi smutná. Je v tom pocit povrchnosti, téměř jako by hrála divadlo.“

Lidé s histriónskou poruchou se „velmi zajímají o vzhled, využívají svého vzhledu k získání pozornosti“. A také používají „manipulaci k uspokojení svých potřeb“, uvedla licencovaná terapeutka.

- Reklama -

Kamarádku udeřila Amber Heardová do obličeje

Co se týče bipolární poruchy, Curryová řekla, že Heardová má „výbušnou povahu“ a „v minulosti se pořezala na ruce, což je typická reaktivní věc“, kterou lidé s touto poruchou dělají. Její „bývalá kamarádka“ Raquel Penningtonová pak dokonce podle lékařky tvrdila, že ji Heardová „udeřila do obličeje, tak nějak ze srandy, z ničeho nic“.

Podle Curryové je i takové chování typické pro bipolární poruchu. V případě, že přítel nebo milovaná osoba neuspokojují potřeby člověka s touto poruchou, cítí se takoví lidé zraněni a rozzlobeni a někdy reagují přehnaně. Advokát Heardové k tomu poznamenala, že Penningtonová prý nejprve „uhodila paní Heardovou“. Herečka do ní v reakci na to „strčila nebo ji praštila“ až pak.

Násilí se dopouštěli oba, tvrdí psycholožka

Curryová rovněž u soudu řekla, že podle ní ve vztahu Deppa a Heardové docházelo k „určitému druhu násilí na obou stranách“. I přes tenhle dodatek ale vnesla její výpověď řadu pochybností. Hlavně, co se týče pravdivosti tvrzení Amber Heardové o tom, jak moc ji Depp týral.

Herec se s bývalou ženou soudí o 50 milionů dolarů kvůli článku v deníku Washington Post z roku 2018, kde tvrdila, že se stala obětí domácího násilí, ale Deppa přitom konkrétně nejmenovala. Johnny Depp trvá na tom, že i pouhé náznaky stačily na zničení jeho kariéry a chce za to kompenzaci. Amber Heardová na něj podala protižalobu o 100 milionů dolarů. Depp již dříve prohrál podobný spor v Anglii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -