- Reklama -

Hollywoodem odsouzený Johnny Depp: „Může se to stát každému“

Už toho má plné zuby! A Johnny Depp se rozhodl, že si to nenechá jen pro sebe. Co se mu nelíbí? Takzvaná hollywoodská „cancel culture“.

- Reklama -

Hvězda filmů Piráti z Karibiku má už nějaký čas v zámořském filmovém průmyslu utrum. Johnny Depp je momentálně v Hollywoodu persona non grata. Přehlížený, opomíjený, zapomenutý… Alespoň tak se k němu chovají producenti. A herec se s tím neumí smířit. Prohlašuje, že podobný osud může potkat každého a varuje, že „nikdo není v bezpečí,“ informuje deadline.com.

Takhle to cítil ještě před nedávnem, naposledy totiž veřejně promlouval u příležitosti filmového festivalu v San Sebastianu, což byl tento rok kromě Karlových Varů jediný festival, který Johnnyho Deppa pozval. Depp zájmu ve Španělsku využil naplno – rozpovídal se o tom, jak mu tzv. „cancel culture“ ublížila. Herec si totiž myslí, že se stal obětí doby.

Hlavní zásluhu na svých problémech Depp přičítá veřejně propíranému rozvodu s Amber Heardovou, po kterém z něj britský soud udělal odsouzeného násilníka na ženách. „Všechno už to došlo tak daleko, že vám můžu říct najisto jen jednu věc. Nikdo není v bezpečí,“ nechal se slyšet herec. „Stačí jedno slovo a je konec. Už vás nechtějí, koberec je stočený a nečeká se na vás,“ řekl podle Sky News herec.

A Depp moc dobře ví, o čem mluví. Pověst násilníka, kterou mu zařídila tvrzení Amber Heardové, že ji fyzicky týral, už nejspíš nesmaže. A platí za to krutou daň. Přišel o roli v pokračování Pirátů z Karibiku. Produkce se ho také zřekla v sérii Fantastická zvířata.

- Reklama -

Přitom, když se v roce 2015 Johnny Depp a Amber Heardová brali, vypadalo to na velkou lásku, kterou jen tak něco nezničí. Depp se kvůli mladé herečce dokonce rozvedl a opustil rodinu, kterou měl s Vanessou Paradis. Manželství ale vydrželo jen rok. Pak ho Amber nařkla z fyzického násilí, které Johnny Depp dodnes popírá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -