- Reklama -

Hollywoodem odsouzený Johnny Depp: „Může se to stát každému“

Už toho má plné zuby! A Johnny Depp se rozhodl, že si to nenechá jen pro sebe. Co se mu nelíbí? Takzvaná hollywoodská „cancel culture“.

- Reklama -

Hvězda filmů Piráti z Karibiku má už nějaký čas v zámořském filmovém průmyslu utrum. Johnny Depp je momentálně v Hollywoodu persona non grata. Přehlížený, opomíjený, zapomenutý… Alespoň tak se k němu chovají producenti. A herec se s tím neumí smířit. Prohlašuje, že podobný osud může potkat každého a varuje, že „nikdo není v bezpečí,“ informuje deadline.com.

Takhle to cítil ještě před nedávnem, naposledy totiž veřejně promlouval u příležitosti filmového festivalu v San Sebastianu, což byl tento rok kromě Karlových Varů jediný festival, který Johnnyho Deppa pozval. Depp zájmu ve Španělsku využil naplno – rozpovídal se o tom, jak mu tzv. „cancel culture“ ublížila. Herec si totiž myslí, že se stal obětí doby.

Hlavní zásluhu na svých problémech Depp přičítá veřejně propíranému rozvodu s Amber Heardovou, po kterém z něj britský soud udělal odsouzeného násilníka na ženách. „Všechno už to došlo tak daleko, že vám můžu říct najisto jen jednu věc. Nikdo není v bezpečí,“ nechal se slyšet herec. „Stačí jedno slovo a je konec. Už vás nechtějí, koberec je stočený a nečeká se na vás,“ řekl podle Sky News herec.

A Depp moc dobře ví, o čem mluví. Pověst násilníka, kterou mu zařídila tvrzení Amber Heardové, že ji fyzicky týral, už nejspíš nesmaže. A platí za to krutou daň. Přišel o roli v pokračování Pirátů z Karibiku. Produkce se ho také zřekla v sérii Fantastická zvířata.

- Reklama -

Přitom, když se v roce 2015 Johnny Depp a Amber Heardová brali, vypadalo to na velkou lásku, kterou jen tak něco nezničí. Depp se kvůli mladé herečce dokonce rozvedl a opustil rodinu, kterou měl s Vanessou Paradis. Manželství ale vydrželo jen rok. Pak ho Amber nařkla z fyzického násilí, které Johnny Depp dodnes popírá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -