- Reklama -

Hollywoodem odsouzený Johnny Depp: „Může se to stát každému“

Už toho má plné zuby! A Johnny Depp se rozhodl, že si to nenechá jen pro sebe. Co se mu nelíbí? Takzvaná hollywoodská „cancel culture“.

- Reklama -

Hvězda filmů Piráti z Karibiku má už nějaký čas v zámořském filmovém průmyslu utrum. Johnny Depp je momentálně v Hollywoodu persona non grata. Přehlížený, opomíjený, zapomenutý… Alespoň tak se k němu chovají producenti. A herec se s tím neumí smířit. Prohlašuje, že podobný osud může potkat každého a varuje, že „nikdo není v bezpečí,“ informuje deadline.com.

Takhle to cítil ještě před nedávnem, naposledy totiž veřejně promlouval u příležitosti filmového festivalu v San Sebastianu, což byl tento rok kromě Karlových Varů jediný festival, který Johnnyho Deppa pozval. Depp zájmu ve Španělsku využil naplno – rozpovídal se o tom, jak mu tzv. „cancel culture“ ublížila. Herec si totiž myslí, že se stal obětí doby.

Hlavní zásluhu na svých problémech Depp přičítá veřejně propíranému rozvodu s Amber Heardovou, po kterém z něj britský soud udělal odsouzeného násilníka na ženách. „Všechno už to došlo tak daleko, že vám můžu říct najisto jen jednu věc. Nikdo není v bezpečí,“ nechal se slyšet herec. „Stačí jedno slovo a je konec. Už vás nechtějí, koberec je stočený a nečeká se na vás,“ řekl podle Sky News herec.

A Depp moc dobře ví, o čem mluví. Pověst násilníka, kterou mu zařídila tvrzení Amber Heardové, že ji fyzicky týral, už nejspíš nesmaže. A platí za to krutou daň. Přišel o roli v pokračování Pirátů z Karibiku. Produkce se ho také zřekla v sérii Fantastická zvířata.

Přitom, když se v roce 2015 Johnny Depp a Amber Heardová brali, vypadalo to na velkou lásku, kterou jen tak něco nezničí. Depp se kvůli mladé herečce dokonce rozvedl a opustil rodinu, kterou měl s Vanessou Paradis. Manželství ale vydrželo jen rok. Pak ho Amber nařkla z fyzického násilí, které Johnny Depp dodnes popírá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -