- Reklama -

Hollywoodem odsouzený Johnny Depp: „Může se to stát každému“

Už toho má plné zuby! A Johnny Depp se rozhodl, že si to nenechá jen pro sebe. Co se mu nelíbí? Takzvaná hollywoodská „cancel culture“.

- Reklama -

Hvězda filmů Piráti z Karibiku má už nějaký čas v zámořském filmovém průmyslu utrum. Johnny Depp je momentálně v Hollywoodu persona non grata. Přehlížený, opomíjený, zapomenutý… Alespoň tak se k němu chovají producenti. A herec se s tím neumí smířit. Prohlašuje, že podobný osud může potkat každého a varuje, že „nikdo není v bezpečí,“ informuje deadline.com.

Takhle to cítil ještě před nedávnem, naposledy totiž veřejně promlouval u příležitosti filmového festivalu v San Sebastianu, což byl tento rok kromě Karlových Varů jediný festival, který Johnnyho Deppa pozval. Depp zájmu ve Španělsku využil naplno – rozpovídal se o tom, jak mu tzv. „cancel culture“ ublížila. Herec si totiž myslí, že se stal obětí doby.

Hlavní zásluhu na svých problémech Depp přičítá veřejně propíranému rozvodu s Amber Heardovou, po kterém z něj britský soud udělal odsouzeného násilníka na ženách. „Všechno už to došlo tak daleko, že vám můžu říct najisto jen jednu věc. Nikdo není v bezpečí,“ nechal se slyšet herec. „Stačí jedno slovo a je konec. Už vás nechtějí, koberec je stočený a nečeká se na vás,“ řekl podle Sky News herec.

A Depp moc dobře ví, o čem mluví. Pověst násilníka, kterou mu zařídila tvrzení Amber Heardové, že ji fyzicky týral, už nejspíš nesmaže. A platí za to krutou daň. Přišel o roli v pokračování Pirátů z Karibiku. Produkce se ho také zřekla v sérii Fantastická zvířata.

Přitom, když se v roce 2015 Johnny Depp a Amber Heardová brali, vypadalo to na velkou lásku, kterou jen tak něco nezničí. Depp se kvůli mladé herečce dokonce rozvedl a opustil rodinu, kterou měl s Vanessou Paradis. Manželství ale vydrželo jen rok. Pak ho Amber nařkla z fyzického násilí, které Johnny Depp dodnes popírá.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -