- Reklama -

Hollywoodem odsouzený Johnny Depp: „Může se to stát každému“

Už toho má plné zuby! A Johnny Depp se rozhodl, že si to nenechá jen pro sebe. Co se mu nelíbí? Takzvaná hollywoodská „cancel culture“.

- Reklama -

Hvězda filmů Piráti z Karibiku má už nějaký čas v zámořském filmovém průmyslu utrum. Johnny Depp je momentálně v Hollywoodu persona non grata. Přehlížený, opomíjený, zapomenutý… Alespoň tak se k němu chovají producenti. A herec se s tím neumí smířit. Prohlašuje, že podobný osud může potkat každého a varuje, že „nikdo není v bezpečí,“ informuje deadline.com.

Takhle to cítil ještě před nedávnem, naposledy totiž veřejně promlouval u příležitosti filmového festivalu v San Sebastianu, což byl tento rok kromě Karlových Varů jediný festival, který Johnnyho Deppa pozval. Depp zájmu ve Španělsku využil naplno – rozpovídal se o tom, jak mu tzv. „cancel culture“ ublížila. Herec si totiž myslí, že se stal obětí doby.

Hlavní zásluhu na svých problémech Depp přičítá veřejně propíranému rozvodu s Amber Heardovou, po kterém z něj britský soud udělal odsouzeného násilníka na ženách. „Všechno už to došlo tak daleko, že vám můžu říct najisto jen jednu věc. Nikdo není v bezpečí,“ nechal se slyšet herec. „Stačí jedno slovo a je konec. Už vás nechtějí, koberec je stočený a nečeká se na vás,“ řekl podle Sky News herec.

A Depp moc dobře ví, o čem mluví. Pověst násilníka, kterou mu zařídila tvrzení Amber Heardové, že ji fyzicky týral, už nejspíš nesmaže. A platí za to krutou daň. Přišel o roli v pokračování Pirátů z Karibiku. Produkce se ho také zřekla v sérii Fantastická zvířata.

Přitom, když se v roce 2015 Johnny Depp a Amber Heardová brali, vypadalo to na velkou lásku, kterou jen tak něco nezničí. Depp se kvůli mladé herečce dokonce rozvedl a opustil rodinu, kterou měl s Vanessou Paradis. Manželství ale vydrželo jen rok. Pak ho Amber nařkla z fyzického násilí, které Johnny Depp dodnes popírá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -