- Reklama -

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

- Reklama -

I přes komerční úspěch prvního dílu filmu Aquaman se zdá, že nadcházející pokračování s názvem Aquaman a Ztracené království stále víc ztrácí na atraktivitě. Navzdory dlouho očekávanému traileru zájem kolem filmu narušuje zveřejnění soudních dokumentů spojených se sporem mezi Johnny Deppem a Amber Heardovou.

S těmito soudními dokumenty se nyní šíří tvrzení, že Jason Momoa a James Wan aktivně podporovali nápad na odstranění Heardové z prostředí filmového vesmíru DC kvůli negativnímu dojmu, který vzešel z jejího soudního sporu s Deppem. Podle některých zpráv se Momoa a Wan se chovali k Heardové na place natáčení filmu Aquaman 2 vcelku obtěžujícím způsobem, píše variety.com.

Momoa se oblékal jako Depp, aby jí ublížil

Heardová tvrdí, že právě Momoa a Wan chtěli, aby ji z projektu vyhodili. Momoa se údajně pokusil omezit její účast na místě natáčení tím, že se oblékal jako Depp, čímž znemožnil, aby se Heardová na place cítila pohodlně.

Pravdou je, že za odchodem Heardové stojí rozhodnutí studia. To ji odstranilo kvůli „nedostatečné chemii“ mezi ní a Momoou. Právní zástupci Heardové obdrželi písemné sdělení, které to zdůrazňovalo. Nicméně studio se nakonec tohoto kroku vzdalo poté, co Elon Musk, tehdejší přítel Heardové, hrozil tím, že „jim vypálí dům“ prostřednictvím právníků, pokud Heardová nezůstane součástí druhého dílu filmu ‚Aquaman‘.

- Reklama -

Heardová zmínila že za jejím setrváním stál jen Zack Snyder, režiséra Justice League, a jeho manželka, producentka Deborah Snyder, upozorňuje screenrant.com. Navíc prý Heardové zakázali pořizovat na místě natáčení snímky se členy štábu a také sdílet jakýkoliv obsah spojený s filmem na jejích sociálních médiích.

Nářek kvůli roli, která neměla mít význam

Ve hře je přitom stále možnost, že studio Heardovou z projektu Aquaman a Ztracené království odstraní úplně. Nicméně tento krok byl nakonec zastaven jednotným postojem Jasona Momoy a Jamese Wana, kteří (navzdory hereččiným tvrzením, jak ji chtěli vyštípat) pevně podpořili její setrvání do projektu.

A za to by Heardová měla být zatraceně vděčná, protože s její rolí se ve filmu stejně nijak zvlášť nepočítalo. Původně bylo v plánu, že Aquaman a Ztracené království bude komediální buddy film zaměřeným na postavy Momoa a Patricka Wilsona jako Orma, a záměrně nebude klást důraz na romantický příběh.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -