- Reklama -

Avatar 2: Celý film je silné poselství o rodině, řekl Sam Worthington

Už brzy se v kinech objeví Avatar 2. Celý film je podle představitele hlavní role Sama Worthingtona vyprávěním o potřebě chránit rodinu.

- Reklama -

Málokterý film se natáčel tak dlouho jako Avatar 2. Celý film vznikal několik let, což většina fanoušků poměrně těžce nesla. Výsledek dlouhého čekání ale podle kritiků stojí za to. Avatar 2 by měl být opět dechberoucí podívanou. A podle Sama Worthingtona, který si zopakuje hlavní roli, je pokračování ještě lepší než první díl.

Herec pochválil Jamese Camerona za to, že zachoval rodinné téma a dal pokračování silné emocionální jádro. „Když o tom mluvím, jsem docela emotivní, protože Jim to udělal tak, že to natočil o rodině. A to je silné,“ prozradil Worthington pro stránky collider.com. „Nejenže je to vizuálně ohromující a vidíte část Pandory, kterou jste nikdy předtím neviděli, celou pod vodou, ale je to o tom, co děláte, abyste ochránili svou rodinu. A myslím, že po COVIDu každý takové poselství potřebuje. Je to o tom, co byste udělali pro ty, které milujete. Je to úžasné.“

Avatar 2: Celý film jako boj o Pandoru?

Worthington dokonce prozradil část děje. Naznačil, že diváci se dočkají mnoha bojových scén, protože obyvatelé Pandory budou znovu muset bránit, co je jejich. „Myslím, že jsou to vždycky bojovníci. Takoví prostě jsou, ať už je to Jarhead, nebo dcera hlavy klanu Omaticaya. A myslím, že jim bylo v jistém ohledu vnuceno, aby vedli lidi,“ řekl Sam Worthington stránkám screenrant.com.

„Ale ta zodpovědnost daleko převáží, když máte děti, mít děti je ta největší zodpovědnost, jakou můžete mít. A ty děti chráníte, protože je nechráníte jen před tím, aby se jim něco stalo, ale ony budou chtít napodobovat své rodiče. Myslím si, že to je to zavazadlo, které si drží, a proto se dají na útěk. Myslím, že Jake se rozhodne být pacifistou, což je v rozporu se všemi instinkty, které v nich jsou,“ dodal herec.

Avatar 2 získal několik nominací na Zlaté glóby

O vydařenosti snímku nejlépe mluví, že se ještě před uvedením v kinech dočkal několika nominací na Zlaté glóby. Kromě toho, že režisér filmu James Cameron získal nominaci za nejlepší režii filmu, získal film i jednu nominaci za nejlepší filmové drama. Pro Worthingtona je to podle stránek pocta v podobě nominace na Zlatý glóbus skutečně oslavným uznáním „času, který si lidé vzali od svých rodin a vložili do této práce z lásky. Takže je to skvělé!“

Film Avatar 2 má v kinech premiéru tento pátek.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -