- Reklama -

Avatar 2: Celý film je silné poselství o rodině, řekl Sam Worthington

Už brzy se v kinech objeví Avatar 2. Celý film je podle představitele hlavní role Sama Worthingtona vyprávěním o potřebě chránit rodinu.

- Reklama -

Málokterý film se natáčel tak dlouho jako Avatar 2. Celý film vznikal několik let, což většina fanoušků poměrně těžce nesla. Výsledek dlouhého čekání ale podle kritiků stojí za to. Avatar 2 by měl být opět dechberoucí podívanou. A podle Sama Worthingtona, který si zopakuje hlavní roli, je pokračování ještě lepší než první díl.

Herec pochválil Jamese Camerona za to, že zachoval rodinné téma a dal pokračování silné emocionální jádro. „Když o tom mluvím, jsem docela emotivní, protože Jim to udělal tak, že to natočil o rodině. A to je silné,“ prozradil Worthington pro stránky collider.com. „Nejenže je to vizuálně ohromující a vidíte část Pandory, kterou jste nikdy předtím neviděli, celou pod vodou, ale je to o tom, co děláte, abyste ochránili svou rodinu. A myslím, že po COVIDu každý takové poselství potřebuje. Je to o tom, co byste udělali pro ty, které milujete. Je to úžasné.“

Avatar 2: Celý film jako boj o Pandoru?

Worthington dokonce prozradil část děje. Naznačil, že diváci se dočkají mnoha bojových scén, protože obyvatelé Pandory budou znovu muset bránit, co je jejich. „Myslím, že jsou to vždycky bojovníci. Takoví prostě jsou, ať už je to Jarhead, nebo dcera hlavy klanu Omaticaya. A myslím, že jim bylo v jistém ohledu vnuceno, aby vedli lidi,“ řekl Sam Worthington stránkám screenrant.com.

„Ale ta zodpovědnost daleko převáží, když máte děti, mít děti je ta největší zodpovědnost, jakou můžete mít. A ty děti chráníte, protože je nechráníte jen před tím, aby se jim něco stalo, ale ony budou chtít napodobovat své rodiče. Myslím si, že to je to zavazadlo, které si drží, a proto se dají na útěk. Myslím, že Jake se rozhodne být pacifistou, což je v rozporu se všemi instinkty, které v nich jsou,“ dodal herec.

- Reklama -

Avatar 2 získal několik nominací na Zlaté glóby

O vydařenosti snímku nejlépe mluví, že se ještě před uvedením v kinech dočkal několika nominací na Zlaté glóby. Kromě toho, že režisér filmu James Cameron získal nominaci za nejlepší režii filmu, získal film i jednu nominaci za nejlepší filmové drama. Pro Worthingtona je to podle stránek pocta v podobě nominace na Zlatý glóbus skutečně oslavným uznáním „času, který si lidé vzali od svých rodin a vložili do této práce z lásky. Takže je to skvělé!“

Film Avatar 2 má v kinech premiéru tento pátek.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -