- Reklama -

Avatar 2: Celý film je silné poselství o rodině, řekl Sam Worthington

Už brzy se v kinech objeví Avatar 2. Celý film je podle představitele hlavní role Sama Worthingtona vyprávěním o potřebě chránit rodinu.

- Reklama -

Málokterý film se natáčel tak dlouho jako Avatar 2. Celý film vznikal několik let, což většina fanoušků poměrně těžce nesla. Výsledek dlouhého čekání ale podle kritiků stojí za to. Avatar 2 by měl být opět dechberoucí podívanou. A podle Sama Worthingtona, který si zopakuje hlavní roli, je pokračování ještě lepší než první díl.

Herec pochválil Jamese Camerona za to, že zachoval rodinné téma a dal pokračování silné emocionální jádro. „Když o tom mluvím, jsem docela emotivní, protože Jim to udělal tak, že to natočil o rodině. A to je silné,“ prozradil Worthington pro stránky collider.com. „Nejenže je to vizuálně ohromující a vidíte část Pandory, kterou jste nikdy předtím neviděli, celou pod vodou, ale je to o tom, co děláte, abyste ochránili svou rodinu. A myslím, že po COVIDu každý takové poselství potřebuje. Je to o tom, co byste udělali pro ty, které milujete. Je to úžasné.“

Avatar 2: Celý film jako boj o Pandoru?

Worthington dokonce prozradil část děje. Naznačil, že diváci se dočkají mnoha bojových scén, protože obyvatelé Pandory budou znovu muset bránit, co je jejich. „Myslím, že jsou to vždycky bojovníci. Takoví prostě jsou, ať už je to Jarhead, nebo dcera hlavy klanu Omaticaya. A myslím, že jim bylo v jistém ohledu vnuceno, aby vedli lidi,“ řekl Sam Worthington stránkám screenrant.com.

„Ale ta zodpovědnost daleko převáží, když máte děti, mít děti je ta největší zodpovědnost, jakou můžete mít. A ty děti chráníte, protože je nechráníte jen před tím, aby se jim něco stalo, ale ony budou chtít napodobovat své rodiče. Myslím si, že to je to zavazadlo, které si drží, a proto se dají na útěk. Myslím, že Jake se rozhodne být pacifistou, což je v rozporu se všemi instinkty, které v nich jsou,“ dodal herec.

- Reklama -

Avatar 2 získal několik nominací na Zlaté glóby

O vydařenosti snímku nejlépe mluví, že se ještě před uvedením v kinech dočkal několika nominací na Zlaté glóby. Kromě toho, že režisér filmu James Cameron získal nominaci za nejlepší režii filmu, získal film i jednu nominaci za nejlepší filmové drama. Pro Worthingtona je to podle stránek pocta v podobě nominace na Zlatý glóbus skutečně oslavným uznáním „času, který si lidé vzali od svých rodin a vložili do této práce z lásky. Takže je to skvělé!“

Film Avatar 2 má v kinech premiéru tento pátek.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -