- Reklama -

Avatar 2: Celý film je silné poselství o rodině, řekl Sam Worthington

Už brzy se v kinech objeví Avatar 2. Celý film je podle představitele hlavní role Sama Worthingtona vyprávěním o potřebě chránit rodinu.

- Reklama -

Málokterý film se natáčel tak dlouho jako Avatar 2. Celý film vznikal několik let, což většina fanoušků poměrně těžce nesla. Výsledek dlouhého čekání ale podle kritiků stojí za to. Avatar 2 by měl být opět dechberoucí podívanou. A podle Sama Worthingtona, který si zopakuje hlavní roli, je pokračování ještě lepší než první díl.

Herec pochválil Jamese Camerona za to, že zachoval rodinné téma a dal pokračování silné emocionální jádro. „Když o tom mluvím, jsem docela emotivní, protože Jim to udělal tak, že to natočil o rodině. A to je silné,“ prozradil Worthington pro stránky collider.com. „Nejenže je to vizuálně ohromující a vidíte část Pandory, kterou jste nikdy předtím neviděli, celou pod vodou, ale je to o tom, co děláte, abyste ochránili svou rodinu. A myslím, že po COVIDu každý takové poselství potřebuje. Je to o tom, co byste udělali pro ty, které milujete. Je to úžasné.“

Avatar 2: Celý film jako boj o Pandoru?

Worthington dokonce prozradil část děje. Naznačil, že diváci se dočkají mnoha bojových scén, protože obyvatelé Pandory budou znovu muset bránit, co je jejich. „Myslím, že jsou to vždycky bojovníci. Takoví prostě jsou, ať už je to Jarhead, nebo dcera hlavy klanu Omaticaya. A myslím, že jim bylo v jistém ohledu vnuceno, aby vedli lidi,“ řekl Sam Worthington stránkám screenrant.com.

„Ale ta zodpovědnost daleko převáží, když máte děti, mít děti je ta největší zodpovědnost, jakou můžete mít. A ty děti chráníte, protože je nechráníte jen před tím, aby se jim něco stalo, ale ony budou chtít napodobovat své rodiče. Myslím si, že to je to zavazadlo, které si drží, a proto se dají na útěk. Myslím, že Jake se rozhodne být pacifistou, což je v rozporu se všemi instinkty, které v nich jsou,“ dodal herec.

Avatar 2 získal několik nominací na Zlaté glóby

O vydařenosti snímku nejlépe mluví, že se ještě před uvedením v kinech dočkal několika nominací na Zlaté glóby. Kromě toho, že režisér filmu James Cameron získal nominaci za nejlepší režii filmu, získal film i jednu nominaci za nejlepší filmové drama. Pro Worthingtona je to podle stránek pocta v podobě nominace na Zlatý glóbus skutečně oslavným uznáním „času, který si lidé vzali od svých rodin a vložili do této práce z lásky. Takže je to skvělé!“

Film Avatar 2 má v kinech premiéru tento pátek.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -