- Reklama -

Avatar 2 soundtrack: Největším hitem je novinka od The Weeknd

Zpěvák The Weeknd přispěl zbrusu novou písní na soundtrack k filmu Avatar 2.

- Reklama -

Držitel Grammy se vrátil na výsluní s písní „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)“, která je ústředním hitem celého filmu Avatar 2. Stalo se tak jen několik týdnů poté, co dokončil první část svého turné After Hours Til Dawn Tour, upozornil web vulture.com. Začátkem tohoto měsíce The Weeknd píseň teasoval na sociálních sítích zveřejněním videoklipu, v němž zazněly významné části následné skladby. Avatar 2 soundtrack ovšem obsahuje i další hity.

Za písní „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)“, což by se dalo přeložit jako Nic není ztraceno, dáváš mi sílu, stojí Jon Landau, který The Way of Water produkoval. Ten tvrdí, že píseň vznikla v létě poté, co se s Weekndem setkal na jeho celosvětovém turné.

„Když přijel, Swedish House Mafia přišli s konceptem písně a přijali spolupráci s naším skladatelem Simonem Franglenem. A společně přišli s písní, která je věrná tomu, kdo je The Weeknd, ale zároveň je organická pro náš film,“ řekl Landau pro Complex na londýnské premiéře filmu Avatar 2. „A to pro nás bylo důležité. Nechtěli jsme, aby na konci filmu zaznělo jen něco, co by bylo mimo něj, ale on tu spolupráci přijal a jeho hlas, panebože.“

Avatar 2 soundtrack obsahuje 22 songů

Jak připomínají stránky collider.com, celý filmový soundtrack tvoří 22 písní, které složil hudebník Simon Franglen, držitel ceny Grammy, který spolupracoval se zesnulým Jamem Hornerem i na prvním Avatarovi. Po Hornerově skonu v roce 2015 Franglen pokračoval tam, kde jeho přechůdce skončil. Zznačnou část předchozích tří let proto na Novém Zélandu, kde pracoval s Jamesem Cameronem, věnoval skládání tříhodinové hudby k filmu Avatar: The Way of Water.

- Reklama -

Franglen byl také zodpovědný za produkci a komponování hudby v celém filmu „Pandora – Svět Avatara“, který byl představen ve Walt Disney World na Floridě v květnu 2017. Pracuje také na dalším pokračování Avatara, které má být uvedeno do kin v roce 2023.

Avatar: The Way of Water (Original Motion Picture Soundtrack) Tracklist:

 1. Nothing is Lost (You Give Me Strength) – Performed by The Weeknd
 2. Into The Water
 3. Happiness Is Simple
 4. A New Star
 5. Converging Paths
 6. Rescue and Loss
 7. Family is Our Fortress
 8. Hometree
 9. The Way of Water
 10. Payakan
 11. Mighty Eywa
 12. Friends
 13. Cove of The Ancestors
 14. The Tulkun Return
 15. The Hunt
 16. Na’vi Attack
 17. Eclipse
 18. Bad Parents
 19. Knife Fight
 20. From Darkness to Light
 21. The Spirit Tree
 22. The Songcord – Performed by Zoë Saldana
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -