- Reklama -

Avatar 2 soundtrack: Největším hitem je novinka od The Weeknd

Zpěvák The Weeknd přispěl zbrusu novou písní na soundtrack k filmu Avatar 2.

- Reklama -

Držitel Grammy se vrátil na výsluní s písní „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)“, která je ústředním hitem celého filmu Avatar 2. Stalo se tak jen několik týdnů poté, co dokončil první část svého turné After Hours Til Dawn Tour, upozornil web vulture.com. Začátkem tohoto měsíce The Weeknd píseň teasoval na sociálních sítích zveřejněním videoklipu, v němž zazněly významné části následné skladby. Avatar 2 soundtrack ovšem obsahuje i další hity.

Za písní „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)“, což by se dalo přeložit jako Nic není ztraceno, dáváš mi sílu, stojí Jon Landau, který The Way of Water produkoval. Ten tvrdí, že píseň vznikla v létě poté, co se s Weekndem setkal na jeho celosvětovém turné.

„Když přijel, Swedish House Mafia přišli s konceptem písně a přijali spolupráci s naším skladatelem Simonem Franglenem. A společně přišli s písní, která je věrná tomu, kdo je The Weeknd, ale zároveň je organická pro náš film,“ řekl Landau pro Complex na londýnské premiéře filmu Avatar 2. „A to pro nás bylo důležité. Nechtěli jsme, aby na konci filmu zaznělo jen něco, co by bylo mimo něj, ale on tu spolupráci přijal a jeho hlas, panebože.“

Avatar 2 soundtrack obsahuje 22 songů

Jak připomínají stránky collider.com, celý filmový soundtrack tvoří 22 písní, které složil hudebník Simon Franglen, držitel ceny Grammy, který spolupracoval se zesnulým Jamem Hornerem i na prvním Avatarovi. Po Hornerově skonu v roce 2015 Franglen pokračoval tam, kde jeho přechůdce skončil. Zznačnou část předchozích tří let proto na Novém Zélandu, kde pracoval s Jamesem Cameronem, věnoval skládání tříhodinové hudby k filmu Avatar: The Way of Water.

Franglen byl také zodpovědný za produkci a komponování hudby v celém filmu „Pandora – Svět Avatara“, který byl představen ve Walt Disney World na Floridě v květnu 2017. Pracuje také na dalším pokračování Avatara, které má být uvedeno do kin v roce 2023.

Avatar: The Way of Water (Original Motion Picture Soundtrack) Tracklist:

 1. Nothing is Lost (You Give Me Strength) – Performed by The Weeknd
 2. Into The Water
 3. Happiness Is Simple
 4. A New Star
 5. Converging Paths
 6. Rescue and Loss
 7. Family is Our Fortress
 8. Hometree
 9. The Way of Water
 10. Payakan
 11. Mighty Eywa
 12. Friends
 13. Cove of The Ancestors
 14. The Tulkun Return
 15. The Hunt
 16. Na’vi Attack
 17. Eclipse
 18. Bad Parents
 19. Knife Fight
 20. From Darkness to Light
 21. The Spirit Tree
 22. The Songcord – Performed by Zoë Saldana
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -