- Reklama -

Avatar 2 soundtrack: Největším hitem je novinka od The Weeknd

Zpěvák The Weeknd přispěl zbrusu novou písní na soundtrack k filmu Avatar 2.

- Reklama -

Držitel Grammy se vrátil na výsluní s písní „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)“, která je ústředním hitem celého filmu Avatar 2. Stalo se tak jen několik týdnů poté, co dokončil první část svého turné After Hours Til Dawn Tour, upozornil web vulture.com. Začátkem tohoto měsíce The Weeknd píseň teasoval na sociálních sítích zveřejněním videoklipu, v němž zazněly významné části následné skladby. Avatar 2 soundtrack ovšem obsahuje i další hity.

Za písní „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)“, což by se dalo přeložit jako Nic není ztraceno, dáváš mi sílu, stojí Jon Landau, který The Way of Water produkoval. Ten tvrdí, že píseň vznikla v létě poté, co se s Weekndem setkal na jeho celosvětovém turné.

„Když přijel, Swedish House Mafia přišli s konceptem písně a přijali spolupráci s naším skladatelem Simonem Franglenem. A společně přišli s písní, která je věrná tomu, kdo je The Weeknd, ale zároveň je organická pro náš film,“ řekl Landau pro Complex na londýnské premiéře filmu Avatar 2. „A to pro nás bylo důležité. Nechtěli jsme, aby na konci filmu zaznělo jen něco, co by bylo mimo něj, ale on tu spolupráci přijal a jeho hlas, panebože.“

Avatar 2 soundtrack obsahuje 22 songů

Jak připomínají stránky collider.com, celý filmový soundtrack tvoří 22 písní, které složil hudebník Simon Franglen, držitel ceny Grammy, který spolupracoval se zesnulým Jamem Hornerem i na prvním Avatarovi. Po Hornerově skonu v roce 2015 Franglen pokračoval tam, kde jeho přechůdce skončil. Zznačnou část předchozích tří let proto na Novém Zélandu, kde pracoval s Jamesem Cameronem, věnoval skládání tříhodinové hudby k filmu Avatar: The Way of Water.

- Reklama -

Franglen byl také zodpovědný za produkci a komponování hudby v celém filmu „Pandora – Svět Avatara“, který byl představen ve Walt Disney World na Floridě v květnu 2017. Pracuje také na dalším pokračování Avatara, které má být uvedeno do kin v roce 2023.

Avatar: The Way of Water (Original Motion Picture Soundtrack) Tracklist:

 1. Nothing is Lost (You Give Me Strength) – Performed by The Weeknd
 2. Into The Water
 3. Happiness Is Simple
 4. A New Star
 5. Converging Paths
 6. Rescue and Loss
 7. Family is Our Fortress
 8. Hometree
 9. The Way of Water
 10. Payakan
 11. Mighty Eywa
 12. Friends
 13. Cove of The Ancestors
 14. The Tulkun Return
 15. The Hunt
 16. Na’vi Attack
 17. Eclipse
 18. Bad Parents
 19. Knife Fight
 20. From Darkness to Light
 21. The Spirit Tree
 22. The Songcord – Performed by Zoë Saldana
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -