- Reklama -

Avatar 3: Datum vydání potvrdil i James Cameron. Co se ještě ví?

Po blížícím se pokračování filmu Avatar nebudou muset diváci čekat na další díl 12 let. Avatar 3 už je natočený a má i datum premiéry.

- Reklama -

Po třinácti letech se diváci konečně za pár vrátí na Pandoru. A podívají se na pokračování příběhu Jakea Sullyho (Sam Worthington). Film Avatar 2 sklidil ještě přes oficiální premiérou spoustu pochvalných kritik. A má už připravené i pokračování, protože Avatar 2 a Avatar 3 natáčel James Cameron současně.

V nejnovějším rozhovoru slavný režisér promluvil o tom, proč se na druhý Avatar muselo čekat tak dlouho. A řekl i to, že třetího dílu se fanoušci dočkají o poznání dříve. Za dlouhým čekáním totiž stála především skutečnost, že James Cameron dával dohromady scénáře i pro Avatar 4 a Avatar 5, ačkoli o budoucnosti těchto filmů teprve rozhodne úspěch dvojky v kinech.

Avatar 3 čeká už jen na speciální efekty

„Avatar 3 nebude trvat tak dlouho. Film plánujeme uvést do kin 20. prosince 2024,“ potvrdil James Cameron. „Většinu práce jsme už udělali. Na Avataru 3 musíme ještě projít celým dokončovacím procesem s Wētā FX. Ale jsem si naprosto jistý, že se za pár let vrátíme,“ řekl v prosinci 2022 v rozhovoru pro collider.com.

Vzhledem k tomu, že se Avatar 3 natáčel ve stejnou dobu jako druhý díl, máme již několik potvrzených návratů do dalšího filmu v čele se Samem Worthingtonem jako Jakem Sullym a Zoe Saldana jako Neytiri.

Kdo všechno se vrátí kromě hlavní dvojice?

Mezi další očekávané členy filmového ansámblu patří Joel David Moore jako doktor Norm Spellman, Matt Gerald jako desátník Lyle Wainfleet, Giovanni Ribisi jako Parker Selfridge, Dileep Rao jako doktor Max Patel, Edie Falco jako generál Ardmore, Brendan Cowell jako Mick Scoresby, Michelle Yeoh jako doktorka Karina Mogue a Jemaine Clement jako doktor Ian Garvin.

Digitalspy.com také předpokládá, že se vrátí i rodina Sullyových. V Avataru 3 se tak objeví i Jamie Flatters jako jejich nejstarší dítě Neteyam, Britain Dalton jako jejich druhý syn Lo’ak a Trinity Jo-Li Bliss jako jejich nejmladší dítě Tuktirey.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -