- Reklama -

Avatar 3: Datum vydání potvrdil i James Cameron. Co se ještě ví?

Po blížícím se pokračování filmu Avatar nebudou muset diváci čekat na další díl 12 let. Avatar 3 už je natočený a má i datum premiéry.

- Reklama -

Po třinácti letech se diváci konečně za pár vrátí na Pandoru. A podívají se na pokračování příběhu Jakea Sullyho (Sam Worthington). Film Avatar 2 sklidil ještě přes oficiální premiérou spoustu pochvalných kritik. A má už připravené i pokračování, protože Avatar 2 a Avatar 3 natáčel James Cameron současně.

V nejnovějším rozhovoru slavný režisér promluvil o tom, proč se na druhý Avatar muselo čekat tak dlouho. A řekl i to, že třetího dílu se fanoušci dočkají o poznání dříve. Za dlouhým čekáním totiž stála především skutečnost, že James Cameron dával dohromady scénáře i pro Avatar 4 a Avatar 5, ačkoli o budoucnosti těchto filmů teprve rozhodne úspěch dvojky v kinech.

Avatar 3 čeká už jen na speciální efekty

„Avatar 3 nebude trvat tak dlouho. Film plánujeme uvést do kin 20. prosince 2024,“ potvrdil James Cameron. „Většinu práce jsme už udělali. Na Avataru 3 musíme ještě projít celým dokončovacím procesem s Wētā FX. Ale jsem si naprosto jistý, že se za pár let vrátíme,“ řekl v prosinci 2022 v rozhovoru pro collider.com.

Vzhledem k tomu, že se Avatar 3 natáčel ve stejnou dobu jako druhý díl, máme již několik potvrzených návratů do dalšího filmu v čele se Samem Worthingtonem jako Jakem Sullym a Zoe Saldana jako Neytiri.

- Reklama -

Kdo všechno se vrátí kromě hlavní dvojice?

Mezi další očekávané členy filmového ansámblu patří Joel David Moore jako doktor Norm Spellman, Matt Gerald jako desátník Lyle Wainfleet, Giovanni Ribisi jako Parker Selfridge, Dileep Rao jako doktor Max Patel, Edie Falco jako generál Ardmore, Brendan Cowell jako Mick Scoresby, Michelle Yeoh jako doktorka Karina Mogue a Jemaine Clement jako doktor Ian Garvin.

Digitalspy.com také předpokládá, že se vrátí i rodina Sullyových. V Avataru 3 se tak objeví i Jamie Flatters jako jejich nejstarší dítě Neteyam, Britain Dalton jako jejich druhý syn Lo’ak a Trinity Jo-Li Bliss jako jejich nejmladší dítě Tuktirey.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -