- Reklama -

Avatar 3: Datum vydání potvrdil i James Cameron. Co se ještě ví?

Po blížícím se pokračování filmu Avatar nebudou muset diváci čekat na další díl 12 let. Avatar 3 už je natočený a má i datum premiéry.

- Reklama -

Po třinácti letech se diváci konečně za pár vrátí na Pandoru. A podívají se na pokračování příběhu Jakea Sullyho (Sam Worthington). Film Avatar 2 sklidil ještě přes oficiální premiérou spoustu pochvalných kritik. A má už připravené i pokračování, protože Avatar 2 a Avatar 3 natáčel James Cameron současně.

V nejnovějším rozhovoru slavný režisér promluvil o tom, proč se na druhý Avatar muselo čekat tak dlouho. A řekl i to, že třetího dílu se fanoušci dočkají o poznání dříve. Za dlouhým čekáním totiž stála především skutečnost, že James Cameron dával dohromady scénáře i pro Avatar 4 a Avatar 5, ačkoli o budoucnosti těchto filmů teprve rozhodne úspěch dvojky v kinech.

Avatar 3 čeká už jen na speciální efekty

„Avatar 3 nebude trvat tak dlouho. Film plánujeme uvést do kin 20. prosince 2024,“ potvrdil James Cameron. „Většinu práce jsme už udělali. Na Avataru 3 musíme ještě projít celým dokončovacím procesem s Wētā FX. Ale jsem si naprosto jistý, že se za pár let vrátíme,“ řekl v prosinci 2022 v rozhovoru pro collider.com.

Vzhledem k tomu, že se Avatar 3 natáčel ve stejnou dobu jako druhý díl, máme již několik potvrzených návratů do dalšího filmu v čele se Samem Worthingtonem jako Jakem Sullym a Zoe Saldana jako Neytiri.

- Reklama -

Kdo všechno se vrátí kromě hlavní dvojice?

Mezi další očekávané členy filmového ansámblu patří Joel David Moore jako doktor Norm Spellman, Matt Gerald jako desátník Lyle Wainfleet, Giovanni Ribisi jako Parker Selfridge, Dileep Rao jako doktor Max Patel, Edie Falco jako generál Ardmore, Brendan Cowell jako Mick Scoresby, Michelle Yeoh jako doktorka Karina Mogue a Jemaine Clement jako doktor Ian Garvin.

Digitalspy.com také předpokládá, že se vrátí i rodina Sullyových. V Avataru 3 se tak objeví i Jamie Flatters jako jejich nejstarší dítě Neteyam, Britain Dalton jako jejich druhý syn Lo’ak a Trinity Jo-Li Bliss jako jejich nejmladší dítě Tuktirey.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -