- Reklama -

Disney oznámil nové filmy Star Wars i Avangers. Co Avatar 2?

Hayden Christensen se vrátí jako Darth Vader v minisérii Obi-Wan Kenobi. Studio Disney se zároveň rozhodlo, že zesnulý herec Chadwick Boseman nebude nahrazen jako Black Panther.

- Reklama -

Společnost Walt Disney na akci pro investory představila obrovské množství nových projektů pro příští desetiletí. Ve čtvrtek ve svém projevu šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedyová oznámila, že nové Star Wars bude režírovat Patty Jenkinsová, která točila Wonder Woman. Je to vůbec poprvé, co se jednoho z franšízových filmů ujala ženská režisérka.

Na Twitteru Jenkinsová zveřejnila video, na kterém přiznává, že už dlouho chtěla natočit film o stíhacím pilotovi. Stejné povolání měl totiž její zesnulý otce, který zemřel, když jí bylo sedm. Film by měl být uveden na Vánoce 2023.

Obi-Wan Kenobi a jeho život

Kennedyová dodala, že oscarem oceněný režisér Taika Waititi stále píše scénář dalšího dosud nepojmenovaného filmu Star Wars franšízy. Také přiznala, že Disney+ má v blízké budoucnosti plány na 10 filmů Star Wars a 10 filmů Marvel! Hayden Christensen – který v nových Star Wars hrál Anakina Skywalkera – se vrátí jako Darth Vader i v nadcházející minisérii Obi-Wan, kterého ztvární Ewan McGregor.

- Reklama -

Donald Glover si zopakuje svoji roli pašeráka vesmíru Landa Calrissiana (Han Sola), který se poprvé objevil po boku ve filmu Solo z roku 2018.

Harrison Ford se vrátí jako Indiana Jones

Veterán hvězdných válek Harrison Ford (78) se vrátí jako Indiana Jones na páté a poslední pokračování série. Režie se chopí James Mangold, který točil film Logan.

Nenahraditelný Chadwick Boseman

Na prezentaci vzdal šéf Marvelu Kevin Feige poctu Chadwickovi Bosemanovi, zesnulé hvězdě Black Panthera. Potvrdil, že připravované pokračování superhrdinské ságy Ryana Cooglera nebude přepracovávat ústřední postavu, ale spíše zkoumat příběhy vedlejších rolí. Kvůli filmu, který má vyjít v červenci 2022, se ani studio nehodlá pokusit znovu vytvořit Bosemana digitálně. Herec v srpnu zemřel na rakovinu ve věku 43 let.

Marvel získal hvězdu Batmana

christian bale
Christian Bale Foto: Martin Kraft, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Svět DC v boji s Marvelem utrpěl další ránu. Opouští ho Christian Bale, který nezapomenutelně zahrál Batmana, aby si zahrál ve filmu Thor: Láska a hrom, který by měl vyjít v květnu 2022. Bale se představí jako hlavní záporák Gorr the God Butcher.

Fantastický čtyřka a Falcon a Winter Soldier

Jon Watts, režisér současné trilogie Spider-Man, pak bude natáčet novou verzi Fantastická čtyřky, superhrdinského týmu, který Marvel představil v 60. letech.

Nechybělo ani představení trailerů k projektům Falcon & the Winter Soldier, který vyjde na Disney+ v březnu, a na sérii Loki s Tomem Hiddlestonem, která vyjde v květnu.

Co bude s Avatarem?

avatar
Vrátí se ještě vůbec někdy oblíbený svět z Avatara? Foto: 20th Century Fox

Čtvrteční prezentace bohužel nenabídla žádné novinky o Black Widow, připravovaném filmu ze série Avengers v hlavní roli se Scarlett Johansson. Datum vydání se už několikrát posunulo a tentokrát o něm pro jistotu nepadlo ani slovo. Feige rovněž pomlčel o pokroku v natáčení dalších Avatarů Jamese Camerona. Jejich premiéra má proběhnout v letech 2022, 2024 a 2026. Tak snad se na tom nic nemění…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -