- Reklama -

Evan Peters přiznal, co musel sledovat v rámci přípravy na roli Jeffreyho Dahmera

V rámci příprav na roli masového vraha se Evan Peters na čas ponořil do velmi temných prostor lidské duše.

- Reklama -

Evan Peters prozradil, že mu dělalo velké starosti zhostit se role vraha a kanibala Jeffreyho Dahmera. Jak přiznal, v rámci přípravy na roli sériového vraha Jeffreyho Dahmera musel na žádost producenta sledovat i jedno velmi mrazivé interview.

„Tak jsem se na něj podíval. A pokračoval pak v četbě životopisů a mohl jsem si přečíst policejní zprávu a jeho přiznání,“ svěřil se Peters pro news.yahoo.com.

Koukal na rozhovor z roku 1994, ve kterém Jeffrey Dahmer vypráví o svých zločinech se zvláštní kombinací smutku a pocitem viny.

Děsivý rozhovor s vrahem-kanibalem o výchově a vraždách

Video je mimořádným rozhovorem mezi Dahmerem, jeho otcem a reportérem Stonem Phillipsem. Trojice s pozoruhodnou otevřeností probírá všechny hrůzné detaily Dahmerových činů. Jeffrey Dahmer byl nakonec dopaden v červenci 1991. Stalo se tak poté, co jedna z jeho obětí utekla a obrátila se na policii. Odsoudili ho za vraždu 17 mužů a chlapců od konce 70. do začátku 90. let.

- Reklama -

V rozhovoru s Phillipsem Dahmer obšírně mluví o své výchově, vraždách a událostech, které vedly k jeho děsivým činům. V jedné z odpovědí Dahmer zavzpomíná na spor se svým otcem; když se tazatel zeptá, co bylo jádrem problému, Dahmer klidně odpovídá: „mumifikovaná hlava a genitálie mladého muže, kterého jsem potkal“.

Evan Peters nevěří, čeho byl Jeffrey Dahmer schopný

Evan Peters přiznává, že ho sledování zpovídání vraha nakonec fascinovalo stejně jako producenta pořadu Ryan Murphyho. „Ryan mi nejdřív jen poslal scénáře, ale pak mi zavolal a řekl: ‚Dahmer je zajímavý tím, že téměř lituje a má pocit viny a jakéhosi zmatku z toho, co se stalo,'“ prozradil Peters Netflixu thatab.com, co ho vedlo ke sledování rozhovoru.

Podle něj Dahmer „opravdu neměl okouzlující, rošťácký úsměv. Byl učenlivý, odměřený a téměř distancovaný od toho, co udělal.“

„Bylo tak dechberoucí, že se to všechno opravdu stalo,“ uzavřel Peters. „Připadalo nám důležité, abychom byli ohleduplní k obětem a jejich rodinám a pokusili se odvyprávět celý příběh co nejautentičtěji.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -