- Reklama -

Evan Peters přiznal, co musel sledovat v rámci přípravy na roli Jeffreyho Dahmera

V rámci příprav na roli masového vraha se Evan Peters na čas ponořil do velmi temných prostor lidské duše.

- Reklama -

Evan Peters prozradil, že mu dělalo velké starosti zhostit se role vraha a kanibala Jeffreyho Dahmera. Jak přiznal, v rámci přípravy na roli sériového vraha Jeffreyho Dahmera musel na žádost producenta sledovat i jedno velmi mrazivé interview.

„Tak jsem se na něj podíval. A pokračoval pak v četbě životopisů a mohl jsem si přečíst policejní zprávu a jeho přiznání,“ svěřil se Peters pro news.yahoo.com.

Koukal na rozhovor z roku 1994, ve kterém Jeffrey Dahmer vypráví o svých zločinech se zvláštní kombinací smutku a pocitem viny.

Děsivý rozhovor s vrahem-kanibalem o výchově a vraždách

Video je mimořádným rozhovorem mezi Dahmerem, jeho otcem a reportérem Stonem Phillipsem. Trojice s pozoruhodnou otevřeností probírá všechny hrůzné detaily Dahmerových činů. Jeffrey Dahmer byl nakonec dopaden v červenci 1991. Stalo se tak poté, co jedna z jeho obětí utekla a obrátila se na policii. Odsoudili ho za vraždu 17 mužů a chlapců od konce 70. do začátku 90. let.

V rozhovoru s Phillipsem Dahmer obšírně mluví o své výchově, vraždách a událostech, které vedly k jeho děsivým činům. V jedné z odpovědí Dahmer zavzpomíná na spor se svým otcem; když se tazatel zeptá, co bylo jádrem problému, Dahmer klidně odpovídá: „mumifikovaná hlava a genitálie mladého muže, kterého jsem potkal“.

Evan Peters nevěří, čeho byl Jeffrey Dahmer schopný

Evan Peters přiznává, že ho sledování zpovídání vraha nakonec fascinovalo stejně jako producenta pořadu Ryan Murphyho. „Ryan mi nejdřív jen poslal scénáře, ale pak mi zavolal a řekl: ‚Dahmer je zajímavý tím, že téměř lituje a má pocit viny a jakéhosi zmatku z toho, co se stalo,'“ prozradil Peters Netflixu thatab.com, co ho vedlo ke sledování rozhovoru.

Podle něj Dahmer „opravdu neměl okouzlující, rošťácký úsměv. Byl učenlivý, odměřený a téměř distancovaný od toho, co udělal.“

„Bylo tak dechberoucí, že se to všechno opravdu stalo,“ uzavřel Peters. „Připadalo nám důležité, abychom byli ohleduplní k obětem a jejich rodinám a pokusili se odvyprávět celý příběh co nejautentičtěji.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -