- Reklama -

Evan Peters přiznal, co musel sledovat v rámci přípravy na roli Jeffreyho Dahmera

V rámci příprav na roli masového vraha se Evan Peters na čas ponořil do velmi temných prostor lidské duše.

- Reklama -

Evan Peters prozradil, že mu dělalo velké starosti zhostit se role vraha a kanibala Jeffreyho Dahmera. Jak přiznal, v rámci přípravy na roli sériového vraha Jeffreyho Dahmera musel na žádost producenta sledovat i jedno velmi mrazivé interview.

„Tak jsem se na něj podíval. A pokračoval pak v četbě životopisů a mohl jsem si přečíst policejní zprávu a jeho přiznání,“ svěřil se Peters pro news.yahoo.com.

Koukal na rozhovor z roku 1994, ve kterém Jeffrey Dahmer vypráví o svých zločinech se zvláštní kombinací smutku a pocitem viny.

Děsivý rozhovor s vrahem-kanibalem o výchově a vraždách

Video je mimořádným rozhovorem mezi Dahmerem, jeho otcem a reportérem Stonem Phillipsem. Trojice s pozoruhodnou otevřeností probírá všechny hrůzné detaily Dahmerových činů. Jeffrey Dahmer byl nakonec dopaden v červenci 1991. Stalo se tak poté, co jedna z jeho obětí utekla a obrátila se na policii. Odsoudili ho za vraždu 17 mužů a chlapců od konce 70. do začátku 90. let.

V rozhovoru s Phillipsem Dahmer obšírně mluví o své výchově, vraždách a událostech, které vedly k jeho děsivým činům. V jedné z odpovědí Dahmer zavzpomíná na spor se svým otcem; když se tazatel zeptá, co bylo jádrem problému, Dahmer klidně odpovídá: „mumifikovaná hlava a genitálie mladého muže, kterého jsem potkal“.

Evan Peters nevěří, čeho byl Jeffrey Dahmer schopný

Evan Peters přiznává, že ho sledování zpovídání vraha nakonec fascinovalo stejně jako producenta pořadu Ryan Murphyho. „Ryan mi nejdřív jen poslal scénáře, ale pak mi zavolal a řekl: ‚Dahmer je zajímavý tím, že téměř lituje a má pocit viny a jakéhosi zmatku z toho, co se stalo,'“ prozradil Peters Netflixu thatab.com, co ho vedlo ke sledování rozhovoru.

Podle něj Dahmer „opravdu neměl okouzlující, rošťácký úsměv. Byl učenlivý, odměřený a téměř distancovaný od toho, co udělal.“

„Bylo tak dechberoucí, že se to všechno opravdu stalo,“ uzavřel Peters. „Připadalo nám důležité, abychom byli ohleduplní k obětem a jejich rodinám a pokusili se odvyprávět celý příběh co nejautentičtěji.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -