- Reklama -

Evan Peters přiznal, co musel sledovat v rámci přípravy na roli Jeffreyho Dahmera

V rámci příprav na roli masového vraha se Evan Peters na čas ponořil do velmi temných prostor lidské duše.

- Reklama -

Evan Peters prozradil, že mu dělalo velké starosti zhostit se role vraha a kanibala Jeffreyho Dahmera. Jak přiznal, v rámci přípravy na roli sériového vraha Jeffreyho Dahmera musel na žádost producenta sledovat i jedno velmi mrazivé interview.

„Tak jsem se na něj podíval. A pokračoval pak v četbě životopisů a mohl jsem si přečíst policejní zprávu a jeho přiznání,“ svěřil se Peters pro news.yahoo.com.

Koukal na rozhovor z roku 1994, ve kterém Jeffrey Dahmer vypráví o svých zločinech se zvláštní kombinací smutku a pocitem viny.

Děsivý rozhovor s vrahem-kanibalem o výchově a vraždách

Video je mimořádným rozhovorem mezi Dahmerem, jeho otcem a reportérem Stonem Phillipsem. Trojice s pozoruhodnou otevřeností probírá všechny hrůzné detaily Dahmerových činů. Jeffrey Dahmer byl nakonec dopaden v červenci 1991. Stalo se tak poté, co jedna z jeho obětí utekla a obrátila se na policii. Odsoudili ho za vraždu 17 mužů a chlapců od konce 70. do začátku 90. let.

- Reklama -

V rozhovoru s Phillipsem Dahmer obšírně mluví o své výchově, vraždách a událostech, které vedly k jeho děsivým činům. V jedné z odpovědí Dahmer zavzpomíná na spor se svým otcem; když se tazatel zeptá, co bylo jádrem problému, Dahmer klidně odpovídá: „mumifikovaná hlava a genitálie mladého muže, kterého jsem potkal“.

Evan Peters nevěří, čeho byl Jeffrey Dahmer schopný

Evan Peters přiznává, že ho sledování zpovídání vraha nakonec fascinovalo stejně jako producenta pořadu Ryan Murphyho. „Ryan mi nejdřív jen poslal scénáře, ale pak mi zavolal a řekl: ‚Dahmer je zajímavý tím, že téměř lituje a má pocit viny a jakéhosi zmatku z toho, co se stalo,'“ prozradil Peters Netflixu thatab.com, co ho vedlo ke sledování rozhovoru.

Podle něj Dahmer „opravdu neměl okouzlující, rošťácký úsměv. Byl učenlivý, odměřený a téměř distancovaný od toho, co udělal.“

„Bylo tak dechberoucí, že se to všechno opravdu stalo,“ uzavřel Peters. „Připadalo nám důležité, abychom byli ohleduplní k obětem a jejich rodinám a pokusili se odvyprávět celý příběh co nejautentičtěji.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -