- Reklama -

Monstrum 2. řada: Pokračování bude bez Jeffreyho Dahmera

Netflix oznámil další dvě řady seriálu Monstrum, který představil Příběh Jeffreyho Dahmera. Zřejmě se setkáme se zcela novými postavami.

- Reklama -

Od svého uvedení na konci září se seriál Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera stal jedním z nejúspěšnějších pořadů Netflixu všech dob. Od své premiéry si seriál připsal už více než 934 milionů hodin sledování, uvedl netflixlife.com. Jediným pořadem, který ho vystrčil z prvního místa nejdůležitější amerického žebříčku byl další seriál Ryana Murphyho Vidím vás. U toho kriminálního dramatu o předměstské rodině sužované zlověstnými dopisy stanice také potvrdila 2. řadu.

Jaká bude Monstrum 2. řada a kdo v ní bude?

V posledním vyprávění o vraždách proslulého sériového vraha z pohledu jeho obětí se v roli Jeffreyho Dahmera představil dlouholetý Murphyho oblíbenec Evan Peters. Jenže ten si roli vraha už v další řadě nezopakuje.

Jak prozradil autor projektu Ryan Murphy, ze seriálu Monstrum bude antologický seriál. Podle tiskového prohlášení, které tvůrci poskytli webu decider.com, pořad v následujících řadách prozkoumá příběhy dalších „zrůdných lidí, kteří zasáhli společnost“.

Pro druhou sérii Monstra zatím není známé žádné herecké obsazení. Tvůrce seriálu Ryan Murphy ale spolupracuje na většině svých projektů se stejnou skupinou herců, takže je dost dobře možné, že se někteří z nich, jako například Evan Peters, objeví i ve druhé sérii.

- Reklama -

Monstrum 2. řada zatím nemá datum vydání

Vzhledem k obrovskému úspěchu Dahmera by nebylo překvapením, kdyby Ryan Murphy u projektu Monstrum 2. řada okamžitě zahájil produkci. V takovém případě by mohl být seriál na Netflixu začátkem roku 2024 nebo dokonce ještě koncem roku 2023. Jak upozornil digitalspy.com, závisí především na tom, zda seriál Monstrum bude následovat plán vydávání ve stylu American Horror Story.

Jenže problém je v tom, že pořady z dílny Ryana Murphyho nevycházejí podle úplně stejného schématu. Například doba vydání mezi jednotlivými sezónami jeho American Horror Story je obvykle mnohem delší než pouhý jeden rok.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -