- Reklama -

Monstrum 2. řada: Pokračování bude bez Jeffreyho Dahmera

Netflix oznámil další dvě řady seriálu Monstrum, který představil Příběh Jeffreyho Dahmera. Zřejmě se setkáme se zcela novými postavami.

- Reklama -

Od svého uvedení na konci září se seriál Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera stal jedním z nejúspěšnějších pořadů Netflixu všech dob. Od své premiéry si seriál připsal už více než 934 milionů hodin sledování, uvedl netflixlife.com. Jediným pořadem, který ho vystrčil z prvního místa nejdůležitější amerického žebříčku byl další seriál Ryana Murphyho Vidím vás. U toho kriminálního dramatu o předměstské rodině sužované zlověstnými dopisy stanice také potvrdila 2. řadu.

Jaká bude Monstrum 2. řada a kdo v ní bude?

V posledním vyprávění o vraždách proslulého sériového vraha z pohledu jeho obětí se v roli Jeffreyho Dahmera představil dlouholetý Murphyho oblíbenec Evan Peters. Jenže ten si roli vraha už v další řadě nezopakuje.

Jak prozradil autor projektu Ryan Murphy, ze seriálu Monstrum bude antologický seriál. Podle tiskového prohlášení, které tvůrci poskytli webu decider.com, pořad v následujících řadách prozkoumá příběhy dalších „zrůdných lidí, kteří zasáhli společnost“.

Pro druhou sérii Monstra zatím není známé žádné herecké obsazení. Tvůrce seriálu Ryan Murphy ale spolupracuje na většině svých projektů se stejnou skupinou herců, takže je dost dobře možné, že se někteří z nich, jako například Evan Peters, objeví i ve druhé sérii.

Monstrum 2. řada zatím nemá datum vydání

Vzhledem k obrovskému úspěchu Dahmera by nebylo překvapením, kdyby Ryan Murphy u projektu Monstrum 2. řada okamžitě zahájil produkci. V takovém případě by mohl být seriál na Netflixu začátkem roku 2024 nebo dokonce ještě koncem roku 2023. Jak upozornil digitalspy.com, závisí především na tom, zda seriál Monstrum bude následovat plán vydávání ve stylu American Horror Story.

Jenže problém je v tom, že pořady z dílny Ryana Murphyho nevycházejí podle úplně stejného schématu. Například doba vydání mezi jednotlivými sezónami jeho American Horror Story je obvykle mnohem delší než pouhý jeden rok.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -