- Reklama -

Monstrum 2. řada: Pokračování bude bez Jeffreyho Dahmera

Netflix oznámil další dvě řady seriálu Monstrum, který představil Příběh Jeffreyho Dahmera. Zřejmě se setkáme se zcela novými postavami.

- Reklama -

Od svého uvedení na konci září se seriál Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera stal jedním z nejúspěšnějších pořadů Netflixu všech dob. Od své premiéry si seriál připsal už více než 934 milionů hodin sledování, uvedl netflixlife.com. Jediným pořadem, který ho vystrčil z prvního místa nejdůležitější amerického žebříčku byl další seriál Ryana Murphyho Vidím vás. U toho kriminálního dramatu o předměstské rodině sužované zlověstnými dopisy stanice také potvrdila 2. řadu.

Jaká bude Monstrum 2. řada a kdo v ní bude?

V posledním vyprávění o vraždách proslulého sériového vraha z pohledu jeho obětí se v roli Jeffreyho Dahmera představil dlouholetý Murphyho oblíbenec Evan Peters. Jenže ten si roli vraha už v další řadě nezopakuje.

Jak prozradil autor projektu Ryan Murphy, ze seriálu Monstrum bude antologický seriál. Podle tiskového prohlášení, které tvůrci poskytli webu decider.com, pořad v následujících řadách prozkoumá příběhy dalších „zrůdných lidí, kteří zasáhli společnost“.

Pro druhou sérii Monstra zatím není známé žádné herecké obsazení. Tvůrce seriálu Ryan Murphy ale spolupracuje na většině svých projektů se stejnou skupinou herců, takže je dost dobře možné, že se někteří z nich, jako například Evan Peters, objeví i ve druhé sérii.

- Reklama -

Monstrum 2. řada zatím nemá datum vydání

Vzhledem k obrovskému úspěchu Dahmera by nebylo překvapením, kdyby Ryan Murphy u projektu Monstrum 2. řada okamžitě zahájil produkci. V takovém případě by mohl být seriál na Netflixu začátkem roku 2024 nebo dokonce ještě koncem roku 2023. Jak upozornil digitalspy.com, závisí především na tom, zda seriál Monstrum bude následovat plán vydávání ve stylu American Horror Story.

Jenže problém je v tom, že pořady z dílny Ryana Murphyho nevycházejí podle úplně stejného schématu. Například doba vydání mezi jednotlivými sezónami jeho American Horror Story je obvykle mnohem delší než pouhý jeden rok.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -