- Reklama -

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

- Reklama -

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se po odchodu ze Spojeného království do Spojených států usilovně snaží prezentovat svůj život mimo královskou rodinu. Ačkoli jsou stále na očích veřejnosti, tentokrát za vlastních podmínek. K tomu bohužel patří i nejrůznější přešlapy, jako rozhovor prince Harryho a Meghan Markleové s Oprah Winfrey, ve kterém prozradili až nečekaně mnoho detailů z královského života. Když se proto přišlo na jejich smlouvu se společností Netflix, vyvolalo to znovu velký rozruch. Jednalo se totiž o první dohodu tohoto typu uzavřenou s členem královské rodiny. V dokumentu Harry & Meghan na Netflixu by diváci už brzy měli poznat novou, zcela jinou stránku tohoto páru, informuje seventeen.com.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se premiérově objeví v prvním a druhém díle šestidílné dokumentární série už tento čtvrtek. Zbytek dílů budou diváci mít 15. prosince, jak prozrazuje nová dramatická upoutávka zveřejněná v pondělí. Podle ní bude dokument Harry & Meghan hlavně o bouřlivém začlenění Meghan Markle do britské královské rodiny po jejím sňatku s Harrym v roce 2018.

Harry & Meghan sdělí svou verzi odchodu z královské rodiny

„Je opravdu těžké se za tím teď ohlédnout a říct si: ‚Co se to proboha stalo?'“ říká Harry v upoutávce.

Poté se diváci vrátí na začátek vztahu páru, kdy byla Meghan označována za „královskou rockovou hvězdu“. „Všechno se změnilo, v rodině je hierarchie. Víte, dochází k úniku informací, ale také k vytváření příběhů,“ komentuje to pak Harry.

V dokumentu promluví mnoho odborníků

Dokument se podle Netflixu zaměří na počátky dvoření Harryho a Meghan. Projde ale jejich vztah až po rozhodnutí vzdát se královských povinností a titulů. Podle stránek elitedaily.com dojde na rozhovory s novináři, historiky a rodinnými příslušníky, kteří o vztahu Harryho a Meghan dosud veřejně nehovořili.

Celý dokumentární seriál „Harry & Meghan“ režírovala Liz Garbusová. I ta slibuje pohled na „tajné dny raných námluv a potíže, kvůli kterým se princ Harry a Meghan Markle cítili nuceni ustoupit ze svých rolí“. Seriál vznikl ve spolupráci s Harryho a Meghaninou produkční společností Archewell Productions. Právě pod její hlavičkou dvojice v roce 2020 uzavřela se streamovacím gigantem smlouvu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -