- Reklama -

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

- Reklama -

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se po odchodu ze Spojeného království do Spojených států usilovně snaží prezentovat svůj život mimo královskou rodinu. Ačkoli jsou stále na očích veřejnosti, tentokrát za vlastních podmínek. K tomu bohužel patří i nejrůznější přešlapy, jako rozhovor prince Harryho a Meghan Markleové s Oprah Winfrey, ve kterém prozradili až nečekaně mnoho detailů z královského života. Když se proto přišlo na jejich smlouvu se společností Netflix, vyvolalo to znovu velký rozruch. Jednalo se totiž o první dohodu tohoto typu uzavřenou s členem královské rodiny. V dokumentu Harry & Meghan na Netflixu by diváci už brzy měli poznat novou, zcela jinou stránku tohoto páru, informuje seventeen.com.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se premiérově objeví v prvním a druhém díle šestidílné dokumentární série už tento čtvrtek. Zbytek dílů budou diváci mít 15. prosince, jak prozrazuje nová dramatická upoutávka zveřejněná v pondělí. Podle ní bude dokument Harry & Meghan hlavně o bouřlivém začlenění Meghan Markle do britské královské rodiny po jejím sňatku s Harrym v roce 2018.

Harry & Meghan sdělí svou verzi odchodu z královské rodiny

„Je opravdu těžké se za tím teď ohlédnout a říct si: ‚Co se to proboha stalo?'“ říká Harry v upoutávce.

Poté se diváci vrátí na začátek vztahu páru, kdy byla Meghan označována za „královskou rockovou hvězdu“. „Všechno se změnilo, v rodině je hierarchie. Víte, dochází k úniku informací, ale také k vytváření příběhů,“ komentuje to pak Harry.

- Reklama -

V dokumentu promluví mnoho odborníků

Dokument se podle Netflixu zaměří na počátky dvoření Harryho a Meghan. Projde ale jejich vztah až po rozhodnutí vzdát se královských povinností a titulů. Podle stránek elitedaily.com dojde na rozhovory s novináři, historiky a rodinnými příslušníky, kteří o vztahu Harryho a Meghan dosud veřejně nehovořili.

Celý dokumentární seriál „Harry & Meghan“ režírovala Liz Garbusová. I ta slibuje pohled na „tajné dny raných námluv a potíže, kvůli kterým se princ Harry a Meghan Markle cítili nuceni ustoupit ze svých rolí“. Seriál vznikl ve spolupráci s Harryho a Meghaninou produkční společností Archewell Productions. Právě pod její hlavičkou dvojice v roce 2020 uzavřela se streamovacím gigantem smlouvu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -