- Reklama -

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

- Reklama -

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se po odchodu ze Spojeného království do Spojených států usilovně snaží prezentovat svůj život mimo královskou rodinu. Ačkoli jsou stále na očích veřejnosti, tentokrát za vlastních podmínek. K tomu bohužel patří i nejrůznější přešlapy, jako rozhovor prince Harryho a Meghan Markleové s Oprah Winfrey, ve kterém prozradili až nečekaně mnoho detailů z královského života. Když se proto přišlo na jejich smlouvu se společností Netflix, vyvolalo to znovu velký rozruch. Jednalo se totiž o první dohodu tohoto typu uzavřenou s členem královské rodiny. V dokumentu Harry & Meghan na Netflixu by diváci už brzy měli poznat novou, zcela jinou stránku tohoto páru, informuje seventeen.com.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se premiérově objeví v prvním a druhém díle šestidílné dokumentární série už tento čtvrtek. Zbytek dílů budou diváci mít 15. prosince, jak prozrazuje nová dramatická upoutávka zveřejněná v pondělí. Podle ní bude dokument Harry & Meghan hlavně o bouřlivém začlenění Meghan Markle do britské královské rodiny po jejím sňatku s Harrym v roce 2018.

Harry & Meghan sdělí svou verzi odchodu z královské rodiny

„Je opravdu těžké se za tím teď ohlédnout a říct si: ‚Co se to proboha stalo?'“ říká Harry v upoutávce.

Poté se diváci vrátí na začátek vztahu páru, kdy byla Meghan označována za „královskou rockovou hvězdu“. „Všechno se změnilo, v rodině je hierarchie. Víte, dochází k úniku informací, ale také k vytváření příběhů,“ komentuje to pak Harry.

V dokumentu promluví mnoho odborníků

Dokument se podle Netflixu zaměří na počátky dvoření Harryho a Meghan. Projde ale jejich vztah až po rozhodnutí vzdát se královských povinností a titulů. Podle stránek elitedaily.com dojde na rozhovory s novináři, historiky a rodinnými příslušníky, kteří o vztahu Harryho a Meghan dosud veřejně nehovořili.

Celý dokumentární seriál „Harry & Meghan“ režírovala Liz Garbusová. I ta slibuje pohled na „tajné dny raných námluv a potíže, kvůli kterým se princ Harry a Meghan Markle cítili nuceni ustoupit ze svých rolí“. Seriál vznikl ve spolupráci s Harryho a Meghaninou produkční společností Archewell Productions. Právě pod její hlavičkou dvojice v roce 2020 uzavřela se streamovacím gigantem smlouvu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -