- Reklama -

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

- Reklama -

Kontroverzní incident se odehrál v roce 2005. Tehdy si princ Harry na maškarní večírek oblékl symbol hákového kříže, což vyvolalo nespokojenou bouři veřejnosti. A královská rodina se musela jeho jménem omluvit. Nyní Harryho životní chybu oživí historický seriál Koruna společnosti Netflix, který se vrátí s očekávanou šestou sérií. Ta bude stejně jako předchozí řady sledovat další období vlády královny Alžběty II. a chování členů královské rodiny.

Netflix Harryho brání i na něj útočí

Jak prozradil zdroj webu thesun.co.uk, nadcházející řada seriálu „připomene“ incident, který před lety poprvé na oblíbeného prince Harryho vrhl stín pochybností. „Je to jeden z nejostudnějších incidentů v Harryho životě,“ uvedl informátor pro The Sun. „Starší generace si budou pamatovat příběh a fotografii ‚Harryho nacisty‘ z deníku The Sun. Pro mnoho mladších diváků Netflixu ale může být tato epizoda z Harryho života novinkou.“

Počítá se s tím, že i přes Harryho omluvy a uznání chyby se incident stane významnou součástí nadcházející řady. Sám princ se ke skandálu vyjádřil při několika příležitostech. Naposledy v doku-seriálu Harry a Meghan, kde svou volbu oblečení označil za „pravděpodobně jednu z největších chyb života“ a vyjádřil lítost nad svým tehdejším jednáním. „Strašně jsem se potom styděl. Chtěl jsem to jen napravit,“ řekl Harry během třetího dílu seriálu.

Nacistou na radu bratra?

Prozradil také, že mluvil s vrchním rabínem a přeživším holocaustu, aby se ze své chyby poučil.

- Reklama -

Navzdory Harryho předchozím omluvám a uznáním je incident dodnes předmětem kontroverzí. Tomu přispěla Harryho nedávná tvrzení, která princ uvedl ve svých pamětech – knize s názvem „Spare“. V knize Harry tvrdí, že požádal Williama a Kate o pomoc při výběru svého maškarního kostýmu. Prý měl na výběr mezi dvěma obleky: kostýmem pilota nebo nacistickou uniformou. Na radu bratra se prý rozhodl pro kostým nacisty.

Obvinění uvedená v memoárech ale nikdo kromě Harryho nepotvrdil, Kensingtonský palác se k nim nevyjádřil. Vévodu ze Sussexu v nadcházející sezóně seriálu hraje Luther Ford.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -