- Reklama -

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

- Reklama -

Kontroverzní incident se odehrál v roce 2005. Tehdy si princ Harry na maškarní večírek oblékl symbol hákového kříže, což vyvolalo nespokojenou bouři veřejnosti. A královská rodina se musela jeho jménem omluvit. Nyní Harryho životní chybu oživí historický seriál Koruna společnosti Netflix, který se vrátí s očekávanou šestou sérií. Ta bude stejně jako předchozí řady sledovat další období vlády královny Alžběty II. a chování členů královské rodiny.

Netflix Harryho brání i na něj útočí

Jak prozradil zdroj webu thesun.co.uk, nadcházející řada seriálu „připomene“ incident, který před lety poprvé na oblíbeného prince Harryho vrhl stín pochybností. „Je to jeden z nejostudnějších incidentů v Harryho životě,“ uvedl informátor pro The Sun. „Starší generace si budou pamatovat příběh a fotografii ‚Harryho nacisty‘ z deníku The Sun. Pro mnoho mladších diváků Netflixu ale může být tato epizoda z Harryho života novinkou.“

Počítá se s tím, že i přes Harryho omluvy a uznání chyby se incident stane významnou součástí nadcházející řady. Sám princ se ke skandálu vyjádřil při několika příležitostech. Naposledy v doku-seriálu Harry a Meghan, kde svou volbu oblečení označil za „pravděpodobně jednu z největších chyb života“ a vyjádřil lítost nad svým tehdejším jednáním. „Strašně jsem se potom styděl. Chtěl jsem to jen napravit,“ řekl Harry během třetího dílu seriálu.

Nacistou na radu bratra?

Prozradil také, že mluvil s vrchním rabínem a přeživším holocaustu, aby se ze své chyby poučil.

- Reklama -

Navzdory Harryho předchozím omluvám a uznáním je incident dodnes předmětem kontroverzí. Tomu přispěla Harryho nedávná tvrzení, která princ uvedl ve svých pamětech – knize s názvem „Spare“. V knize Harry tvrdí, že požádal Williama a Kate o pomoc při výběru svého maškarního kostýmu. Prý měl na výběr mezi dvěma obleky: kostýmem pilota nebo nacistickou uniformou. Na radu bratra se prý rozhodl pro kostým nacisty.

Obvinění uvedená v memoárech ale nikdo kromě Harryho nepotvrdil, Kensingtonský palác se k nim nevyjádřil. Vévodu ze Sussexu v nadcházející sezóně seriálu hraje Luther Ford.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -