- Reklama -

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

- Reklama -

Kontroverzní incident se odehrál v roce 2005. Tehdy si princ Harry na maškarní večírek oblékl symbol hákového kříže, což vyvolalo nespokojenou bouři veřejnosti. A královská rodina se musela jeho jménem omluvit. Nyní Harryho životní chybu oživí historický seriál Koruna společnosti Netflix, který se vrátí s očekávanou šestou sérií. Ta bude stejně jako předchozí řady sledovat další období vlády královny Alžběty II. a chování členů královské rodiny.

Netflix Harryho brání i na něj útočí

Jak prozradil zdroj webu thesun.co.uk, nadcházející řada seriálu „připomene“ incident, který před lety poprvé na oblíbeného prince Harryho vrhl stín pochybností. „Je to jeden z nejostudnějších incidentů v Harryho životě,“ uvedl informátor pro The Sun. „Starší generace si budou pamatovat příběh a fotografii ‚Harryho nacisty‘ z deníku The Sun. Pro mnoho mladších diváků Netflixu ale může být tato epizoda z Harryho života novinkou.“

Počítá se s tím, že i přes Harryho omluvy a uznání chyby se incident stane významnou součástí nadcházející řady. Sám princ se ke skandálu vyjádřil při několika příležitostech. Naposledy v doku-seriálu Harry a Meghan, kde svou volbu oblečení označil za „pravděpodobně jednu z největších chyb života“ a vyjádřil lítost nad svým tehdejším jednáním. „Strašně jsem se potom styděl. Chtěl jsem to jen napravit,“ řekl Harry během třetího dílu seriálu.

Nacistou na radu bratra?

Prozradil také, že mluvil s vrchním rabínem a přeživším holocaustu, aby se ze své chyby poučil.

Navzdory Harryho předchozím omluvám a uznáním je incident dodnes předmětem kontroverzí. Tomu přispěla Harryho nedávná tvrzení, která princ uvedl ve svých pamětech – knize s názvem „Spare“. V knize Harry tvrdí, že požádal Williama a Kate o pomoc při výběru svého maškarního kostýmu. Prý měl na výběr mezi dvěma obleky: kostýmem pilota nebo nacistickou uniformou. Na radu bratra se prý rozhodl pro kostým nacisty.

Obvinění uvedená v memoárech ale nikdo kromě Harryho nepotvrdil, Kensingtonský palác se k nim nevyjádřil. Vévodu ze Sussexu v nadcházející sezóně seriálu hraje Luther Ford.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -