- Reklama -

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

- Reklama -

Kontroverzní incident se odehrál v roce 2005. Tehdy si princ Harry na maškarní večírek oblékl symbol hákového kříže, což vyvolalo nespokojenou bouři veřejnosti. A královská rodina se musela jeho jménem omluvit. Nyní Harryho životní chybu oživí historický seriál Koruna společnosti Netflix, který se vrátí s očekávanou šestou sérií. Ta bude stejně jako předchozí řady sledovat další období vlády královny Alžběty II. a chování členů královské rodiny.

Netflix Harryho brání i na něj útočí

Jak prozradil zdroj webu thesun.co.uk, nadcházející řada seriálu „připomene“ incident, který před lety poprvé na oblíbeného prince Harryho vrhl stín pochybností. „Je to jeden z nejostudnějších incidentů v Harryho životě,“ uvedl informátor pro The Sun. „Starší generace si budou pamatovat příběh a fotografii ‚Harryho nacisty‘ z deníku The Sun. Pro mnoho mladších diváků Netflixu ale může být tato epizoda z Harryho života novinkou.“

Počítá se s tím, že i přes Harryho omluvy a uznání chyby se incident stane významnou součástí nadcházející řady. Sám princ se ke skandálu vyjádřil při několika příležitostech. Naposledy v doku-seriálu Harry a Meghan, kde svou volbu oblečení označil za „pravděpodobně jednu z největších chyb života“ a vyjádřil lítost nad svým tehdejším jednáním. „Strašně jsem se potom styděl. Chtěl jsem to jen napravit,“ řekl Harry během třetího dílu seriálu.

Nacistou na radu bratra?

Prozradil také, že mluvil s vrchním rabínem a přeživším holocaustu, aby se ze své chyby poučil.

- Reklama -

Navzdory Harryho předchozím omluvám a uznáním je incident dodnes předmětem kontroverzí. Tomu přispěla Harryho nedávná tvrzení, která princ uvedl ve svých pamětech – knize s názvem „Spare“. V knize Harry tvrdí, že požádal Williama a Kate o pomoc při výběru svého maškarního kostýmu. Prý měl na výběr mezi dvěma obleky: kostýmem pilota nebo nacistickou uniformou. Na radu bratra se prý rozhodl pro kostým nacisty.

Obvinění uvedená v memoárech ale nikdo kromě Harryho nepotvrdil, Kensingtonský palác se k nim nevyjádřil. Vévodu ze Sussexu v nadcházející sezóně seriálu hraje Luther Ford.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -