- Reklama -

Princ Harry: Bratr mě zradil, bylo to srdcervoucí, řekl v dokumentu

Princ Harry prohlásil, že bylo "děsivé" slyšet svého bratra, prince Williama, jak na něj křičí během jeho ostrého rozchodu s královskou rodinou, uvedl princ v pokračování dokumentárního filmu Harry a Meghan společnosti Netflix.

- Reklama -

Princ Harry se ve čtvrté epizodě dokumentárního filmu Harry a Meghan společnosti Netflix zabýval zhoršením vztahů mezi ním, jeho bratrem Williamem a zbytkem královské rodiny. Harry vedl s palácem mimořádné rozhovory poté, co ho nesmírně rozrušilo, jak jeho manželka vykreslila média.

Z toho částečně viní i svého bratra. Harry prohlásil, že „podstrkování“ a „úniky“ příběhů mezi jeho a Williamovou kanceláří mu „zlomily srdce“, když neměl pocit, že jeho Meghan rodina dostatečně ochraňuje před tlakem médií.

Harry tvrdil, že v rodině je to obvykle tak, že královské tiskové kanceláře zveřejňují nebo vypouštějí informace o jiných členech královské rodiny. Dělají to proto, aby odvedly pozornost od těch členů královské rodiny, které mají na starosti. Harry ve čtvrtém díle tvrdil, že kvůli těmto praktikám s Williamem uzavřeli v dětství dohodu, že se něčeho podobného nikdy nezúčastní.

Komunikace s tiskem je špinavá hra, tvrdí Harry

Vysvětlil, jak tento systém fungoval. „Je to jen neustálé informování o ostatních členech rodiny… je to špinavá hra. Víte, dochází k únikům informací, ale také k podstrkování historek,“ řekl. „Takže pokud chce komunikační tým mít možnost odstranit negativní příběh o svém řediteli, vymění ho za to, že vám dá něco o jiném řediteli.“

- Reklama -

Princ Harry tvrdí, že jeho bratr, princ William, nakonec porušil dohodu, kterou dvojice uzavřela. „Oba jsme s Williamem viděli, co se stalo v kanceláři našeho otce. A uzavřeli jsme dohodu, že nikdy nedopustíme, aby se to stalo v naší kanceláři,“ řekl v nejnovějších dílech svého doku-seriálu pro Netflix. „Mnohem raději bych se nechal zničit tiskem, než abych hrál tuhle hru nebo obchod,“ řekl vévoda ze Sussexu. „A vidět, jak kancelář mého bratra dělá totéž, co jsme si slíbili, že my dva nikdy neuděláme, to bylo srdcervoucí.“

Královští mluvčí prince Williama a Kate, Buckinghamský palác a Kensingtonský palác, se k seriálu společnosti Netflix oficiálně nevyjádřili. Od rozvodu s královskou rodinou v roce 2021 mají Harry a Meghan se zbytkem klanu napjaté vztahy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -