- Reklama -

Princ Harry: Bratr mě zradil, bylo to srdcervoucí, řekl v dokumentu

Princ Harry prohlásil, že bylo "děsivé" slyšet svého bratra, prince Williama, jak na něj křičí během jeho ostrého rozchodu s královskou rodinou, uvedl princ v pokračování dokumentárního filmu Harry a Meghan společnosti Netflix.

- Reklama -

Princ Harry se ve čtvrté epizodě dokumentárního filmu Harry a Meghan společnosti Netflix zabýval zhoršením vztahů mezi ním, jeho bratrem Williamem a zbytkem královské rodiny. Harry vedl s palácem mimořádné rozhovory poté, co ho nesmírně rozrušilo, jak jeho manželka vykreslila média.

Z toho částečně viní i svého bratra. Harry prohlásil, že „podstrkování“ a „úniky“ příběhů mezi jeho a Williamovou kanceláří mu „zlomily srdce“, když neměl pocit, že jeho Meghan rodina dostatečně ochraňuje před tlakem médií.

Harry tvrdil, že v rodině je to obvykle tak, že královské tiskové kanceláře zveřejňují nebo vypouštějí informace o jiných členech královské rodiny. Dělají to proto, aby odvedly pozornost od těch členů královské rodiny, které mají na starosti. Harry ve čtvrtém díle tvrdil, že kvůli těmto praktikám s Williamem uzavřeli v dětství dohodu, že se něčeho podobného nikdy nezúčastní.

Komunikace s tiskem je špinavá hra, tvrdí Harry

Vysvětlil, jak tento systém fungoval. „Je to jen neustálé informování o ostatních členech rodiny… je to špinavá hra. Víte, dochází k únikům informací, ale také k podstrkování historek,“ řekl. „Takže pokud chce komunikační tým mít možnost odstranit negativní příběh o svém řediteli, vymění ho za to, že vám dá něco o jiném řediteli.“

- Reklama -

Princ Harry tvrdí, že jeho bratr, princ William, nakonec porušil dohodu, kterou dvojice uzavřela. „Oba jsme s Williamem viděli, co se stalo v kanceláři našeho otce. A uzavřeli jsme dohodu, že nikdy nedopustíme, aby se to stalo v naší kanceláři,“ řekl v nejnovějších dílech svého doku-seriálu pro Netflix. „Mnohem raději bych se nechal zničit tiskem, než abych hrál tuhle hru nebo obchod,“ řekl vévoda ze Sussexu. „A vidět, jak kancelář mého bratra dělá totéž, co jsme si slíbili, že my dva nikdy neuděláme, to bylo srdcervoucí.“

Královští mluvčí prince Williama a Kate, Buckinghamský palác a Kensingtonský palác, se k seriálu společnosti Netflix oficiálně nevyjádřili. Od rozvodu s královskou rodinou v roce 2021 mají Harry a Meghan se zbytkem klanu napjaté vztahy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -