- Reklama -

Princ Harry: Bratr mě zradil, bylo to srdcervoucí, řekl v dokumentu

Princ Harry prohlásil, že bylo "děsivé" slyšet svého bratra, prince Williama, jak na něj křičí během jeho ostrého rozchodu s královskou rodinou, uvedl princ v pokračování dokumentárního filmu Harry a Meghan společnosti Netflix.

- Reklama -

Princ Harry se ve čtvrté epizodě dokumentárního filmu Harry a Meghan společnosti Netflix zabýval zhoršením vztahů mezi ním, jeho bratrem Williamem a zbytkem královské rodiny. Harry vedl s palácem mimořádné rozhovory poté, co ho nesmírně rozrušilo, jak jeho manželka vykreslila média.

Z toho částečně viní i svého bratra. Harry prohlásil, že „podstrkování“ a „úniky“ příběhů mezi jeho a Williamovou kanceláří mu „zlomily srdce“, když neměl pocit, že jeho Meghan rodina dostatečně ochraňuje před tlakem médií.

Harry tvrdil, že v rodině je to obvykle tak, že královské tiskové kanceláře zveřejňují nebo vypouštějí informace o jiných členech královské rodiny. Dělají to proto, aby odvedly pozornost od těch členů královské rodiny, které mají na starosti. Harry ve čtvrtém díle tvrdil, že kvůli těmto praktikám s Williamem uzavřeli v dětství dohodu, že se něčeho podobného nikdy nezúčastní.

Komunikace s tiskem je špinavá hra, tvrdí Harry

Vysvětlil, jak tento systém fungoval. „Je to jen neustálé informování o ostatních členech rodiny… je to špinavá hra. Víte, dochází k únikům informací, ale také k podstrkování historek,“ řekl. „Takže pokud chce komunikační tým mít možnost odstranit negativní příběh o svém řediteli, vymění ho za to, že vám dá něco o jiném řediteli.“

Princ Harry tvrdí, že jeho bratr, princ William, nakonec porušil dohodu, kterou dvojice uzavřela. „Oba jsme s Williamem viděli, co se stalo v kanceláři našeho otce. A uzavřeli jsme dohodu, že nikdy nedopustíme, aby se to stalo v naší kanceláři,“ řekl v nejnovějších dílech svého doku-seriálu pro Netflix. „Mnohem raději bych se nechal zničit tiskem, než abych hrál tuhle hru nebo obchod,“ řekl vévoda ze Sussexu. „A vidět, jak kancelář mého bratra dělá totéž, co jsme si slíbili, že my dva nikdy neuděláme, to bylo srdcervoucí.“

Královští mluvčí prince Williama a Kate, Buckinghamský palác a Kensingtonský palác, se k seriálu společnosti Netflix oficiálně nevyjádřili. Od rozvodu s královskou rodinou v roce 2021 mají Harry a Meghan se zbytkem klanu napjaté vztahy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -