- Reklama -

Princ Harry: Bratr mě zradil, bylo to srdcervoucí, řekl v dokumentu

Princ Harry prohlásil, že bylo "děsivé" slyšet svého bratra, prince Williama, jak na něj křičí během jeho ostrého rozchodu s královskou rodinou, uvedl princ v pokračování dokumentárního filmu Harry a Meghan společnosti Netflix.

- Reklama -

Princ Harry se ve čtvrté epizodě dokumentárního filmu Harry a Meghan společnosti Netflix zabýval zhoršením vztahů mezi ním, jeho bratrem Williamem a zbytkem královské rodiny. Harry vedl s palácem mimořádné rozhovory poté, co ho nesmírně rozrušilo, jak jeho manželka vykreslila média.

Z toho částečně viní i svého bratra. Harry prohlásil, že „podstrkování“ a „úniky“ příběhů mezi jeho a Williamovou kanceláří mu „zlomily srdce“, když neměl pocit, že jeho Meghan rodina dostatečně ochraňuje před tlakem médií.

Harry tvrdil, že v rodině je to obvykle tak, že královské tiskové kanceláře zveřejňují nebo vypouštějí informace o jiných členech královské rodiny. Dělají to proto, aby odvedly pozornost od těch členů královské rodiny, které mají na starosti. Harry ve čtvrtém díle tvrdil, že kvůli těmto praktikám s Williamem uzavřeli v dětství dohodu, že se něčeho podobného nikdy nezúčastní.

Komunikace s tiskem je špinavá hra, tvrdí Harry

Vysvětlil, jak tento systém fungoval. „Je to jen neustálé informování o ostatních členech rodiny… je to špinavá hra. Víte, dochází k únikům informací, ale také k podstrkování historek,“ řekl. „Takže pokud chce komunikační tým mít možnost odstranit negativní příběh o svém řediteli, vymění ho za to, že vám dá něco o jiném řediteli.“

- Reklama -

Princ Harry tvrdí, že jeho bratr, princ William, nakonec porušil dohodu, kterou dvojice uzavřela. „Oba jsme s Williamem viděli, co se stalo v kanceláři našeho otce. A uzavřeli jsme dohodu, že nikdy nedopustíme, aby se to stalo v naší kanceláři,“ řekl v nejnovějších dílech svého doku-seriálu pro Netflix. „Mnohem raději bych se nechal zničit tiskem, než abych hrál tuhle hru nebo obchod,“ řekl vévoda ze Sussexu. „A vidět, jak kancelář mého bratra dělá totéž, co jsme si slíbili, že my dva nikdy neuděláme, to bylo srdcervoucí.“

Královští mluvčí prince Williama a Kate, Buckinghamský palác a Kensingtonský palác, se k seriálu společnosti Netflix oficiálně nevyjádřili. Od rozvodu s královskou rodinou v roce 2021 mají Harry a Meghan se zbytkem klanu napjaté vztahy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -