- Reklama -

Nejoblíbenější filmy na Netflixu v lednu: Žebříček top 10 ovládají komedie

Nejlepší filmy na Netflixu v Čechách? V lednu to byly především komedie, ze kterých je nejoblíbenější český film Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

- Reklama -

Se začátkem nového roku je na Netflixu k dispozici spousta nových filmů. Jenže znáte: snaha dobře si vybrat film, co bude stát za to, obvykle zabere víc času než sledování samotného filmu. Což může být zatraceně skličující. Proto je osvědčeným způsobem, jak najít nějaký nový filmový tip, omrknout žebříček nejoblíbenějších filmů na Netflix v České republice.

Třetím nejlepším filmem poslední doby je na Netflixu romantická komedie Královské zacházení, tak trochu novodobá verze Popelky, ve které se kadeřnice Izzy zapojuje do příprav na svatbu prince…

Mezi překvapivě dobře přijaté filmy se zařadila nová komedie Kevina Jamese Domácí tým, ve které hraje trenéra amerického fotbalu. Jako Sean Payton vede tým New Orleans Saints. Tedy do doby, než propukne skandál – přijde se na to, že jeho tým platil hráče za to, aby úmyslně zraňovali hráče druhého týmu. Payton dostane distanc, nesmí trénovat v NFL, a tak se vrátí do Texasu, aby mohl být více se synem, který hraje fotbal v týmu, co s každým soupeřem prohrává. Je z toho nakonec tak povedený film, že to s přehledem stačilo na 2. místo v žebříčku nejoblíbenějších filmů na Netflixu.

Komedie je i na vrcholu žebříčku – jedničkou v oblíbenosti se v posledních stal film Prvok, Karel, Šampón a Tečka. Příběh, který natočil Patrik Hartl podle vlastní knihy, vypraví o čtveřici přátel, co si do jednoho ve středním věku přiznávají, že jejich život není ani zdaleka takový, jak si ho představovali.

A co dalšího se ještě líbí? Čtěte dál a zjistíte to.

Top filmy na Netflixu v lednu 2022

10. Král Artuš: Legenda o meči

Akčně a temně pojatá verze legendy o králi Artušovi. Film v režii Guy Ritchieho láká na propracované akční scény i na malé cameo Davida Beckhama.

9. Tým zabijáků

8. Red Notice

Nejdražší film, jaký kdy Netflix produkoval, stále patří mezi nejlepší filmy na Netflixu. Komedie za 200 milionů dolarů láká na slavná jména (Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadotová) spojenou s krádežemi.

7. Zpátky do divočiny

Animák vyprávějící o skupince zvířat, která utečou ze Zoo. Otřepané téma uspokojí především dětské publikum, které ocení roztomilost jednotlivých zvířat, humor i hudební složku. Z pohledu dospělého lze jistě ocenit, že jde o mile nenásilný snímek.

6. Příběh kmotra

V první desítce oblíbených filmů se na Netflixu dlouhodobě drží i česká krimi Příběh kmotra. Filmová verze boje české policie se zločinem v bouřlivých devadesátkách to má ale zaslouženě, jde o jeden z nejlepších filmů posledních let.

5. K zemi hleď!

První polovinu žebříčku začíná černá komedie K zemi hleď! Fiktivní příběh vypráví o tom, jak lidstvo čelí hrozbě srážky planety s meteoritem.

4. Mnichov: Na prahu války

Britské pojetí příběhu Mnichovské dohody je pro většinu Čechů těžce stravitelným filmem. Přesto (nebo možná právě proto) se stalo v posledním týdnu 4. nejlepším filmem na Netflixu podle sledovanosti.

3. Královské zacházení

2. Domácí tým

Komedie Domácí tým je na Netflixu i s dabingem.

1. Prvok, Šampón, Tečka a Karel

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -