- Reklama -

Nejoblíbenější filmy na Netflixu v lednu: Žebříček top 10 ovládají komedie

Nejlepší filmy na Netflixu v Čechách? V lednu to byly především komedie, ze kterých je nejoblíbenější český film Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

- Reklama -

Se začátkem nového roku je na Netflixu k dispozici spousta nových filmů. Jenže znáte: snaha dobře si vybrat film, co bude stát za to, obvykle zabere víc času než sledování samotného filmu. Což může být zatraceně skličující. Proto je osvědčeným způsobem, jak najít nějaký nový filmový tip, omrknout žebříček nejoblíbenějších filmů na Netflix v České republice.

Třetím nejlepším filmem poslední doby je na Netflixu romantická komedie Královské zacházení, tak trochu novodobá verze Popelky, ve které se kadeřnice Izzy zapojuje do příprav na svatbu prince…

Mezi překvapivě dobře přijaté filmy se zařadila nová komedie Kevina Jamese Domácí tým, ve které hraje trenéra amerického fotbalu. Jako Sean Payton vede tým New Orleans Saints. Tedy do doby, než propukne skandál – přijde se na to, že jeho tým platil hráče za to, aby úmyslně zraňovali hráče druhého týmu. Payton dostane distanc, nesmí trénovat v NFL, a tak se vrátí do Texasu, aby mohl být více se synem, který hraje fotbal v týmu, co s každým soupeřem prohrává. Je z toho nakonec tak povedený film, že to s přehledem stačilo na 2. místo v žebříčku nejoblíbenějších filmů na Netflixu.

Komedie je i na vrcholu žebříčku – jedničkou v oblíbenosti se v posledních stal film Prvok, Karel, Šampón a Tečka. Příběh, který natočil Patrik Hartl podle vlastní knihy, vypraví o čtveřici přátel, co si do jednoho ve středním věku přiznávají, že jejich život není ani zdaleka takový, jak si ho představovali.

- Reklama -

A co dalšího se ještě líbí? Čtěte dál a zjistíte to.

Top filmy na Netflixu v lednu 2022

10. Král Artuš: Legenda o meči

Akčně a temně pojatá verze legendy o králi Artušovi. Film v režii Guy Ritchieho láká na propracované akční scény i na malé cameo Davida Beckhama.

9. Tým zabijáků

8. Red Notice

Nejdražší film, jaký kdy Netflix produkoval, stále patří mezi nejlepší filmy na Netflixu. Komedie za 200 milionů dolarů láká na slavná jména (Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadotová) spojenou s krádežemi.

7. Zpátky do divočiny

Animák vyprávějící o skupince zvířat, která utečou ze Zoo. Otřepané téma uspokojí především dětské publikum, které ocení roztomilost jednotlivých zvířat, humor i hudební složku. Z pohledu dospělého lze jistě ocenit, že jde o mile nenásilný snímek.

6. Příběh kmotra

V první desítce oblíbených filmů se na Netflixu dlouhodobě drží i česká krimi Příběh kmotra. Filmová verze boje české policie se zločinem v bouřlivých devadesátkách to má ale zaslouženě, jde o jeden z nejlepších filmů posledních let.

5. K zemi hleď!

První polovinu žebříčku začíná černá komedie K zemi hleď! Fiktivní příběh vypráví o tom, jak lidstvo čelí hrozbě srážky planety s meteoritem.

4. Mnichov: Na prahu války

Britské pojetí příběhu Mnichovské dohody je pro většinu Čechů těžce stravitelným filmem. Přesto (nebo možná právě proto) se stalo v posledním týdnu 4. nejlepším filmem na Netflixu podle sledovanosti.

3. Královské zacházení

2. Domácí tým

Komedie Domácí tým je na Netflixu i s dabingem.

1. Prvok, Šampón, Tečka a Karel

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -