- Reklama -

Nejoblíbenější filmy na Netflixu v lednu: Žebříček top 10 ovládají komedie

Nejlepší filmy na Netflixu v Čechách? V lednu to byly především komedie, ze kterých je nejoblíbenější český film Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

- Reklama -

Se začátkem nového roku je na Netflixu k dispozici spousta nových filmů. Jenže znáte: snaha dobře si vybrat film, co bude stát za to, obvykle zabere víc času než sledování samotného filmu. Což může být zatraceně skličující. Proto je osvědčeným způsobem, jak najít nějaký nový filmový tip, omrknout žebříček nejoblíbenějších filmů na Netflix v České republice.

Třetím nejlepším filmem poslední doby je na Netflixu romantická komedie Královské zacházení, tak trochu novodobá verze Popelky, ve které se kadeřnice Izzy zapojuje do příprav na svatbu prince…

Mezi překvapivě dobře přijaté filmy se zařadila nová komedie Kevina Jamese Domácí tým, ve které hraje trenéra amerického fotbalu. Jako Sean Payton vede tým New Orleans Saints. Tedy do doby, než propukne skandál – přijde se na to, že jeho tým platil hráče za to, aby úmyslně zraňovali hráče druhého týmu. Payton dostane distanc, nesmí trénovat v NFL, a tak se vrátí do Texasu, aby mohl být více se synem, který hraje fotbal v týmu, co s každým soupeřem prohrává. Je z toho nakonec tak povedený film, že to s přehledem stačilo na 2. místo v žebříčku nejoblíbenějších filmů na Netflixu.

Komedie je i na vrcholu žebříčku – jedničkou v oblíbenosti se v posledních stal film Prvok, Karel, Šampón a Tečka. Příběh, který natočil Patrik Hartl podle vlastní knihy, vypraví o čtveřici přátel, co si do jednoho ve středním věku přiznávají, že jejich život není ani zdaleka takový, jak si ho představovali.

- Reklama -

A co dalšího se ještě líbí? Čtěte dál a zjistíte to.

Top filmy na Netflixu v lednu 2022

10. Král Artuš: Legenda o meči

Akčně a temně pojatá verze legendy o králi Artušovi. Film v režii Guy Ritchieho láká na propracované akční scény i na malé cameo Davida Beckhama.

9. Tým zabijáků

8. Red Notice

Nejdražší film, jaký kdy Netflix produkoval, stále patří mezi nejlepší filmy na Netflixu. Komedie za 200 milionů dolarů láká na slavná jména (Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadotová) spojenou s krádežemi.

7. Zpátky do divočiny

Animák vyprávějící o skupince zvířat, která utečou ze Zoo. Otřepané téma uspokojí především dětské publikum, které ocení roztomilost jednotlivých zvířat, humor i hudební složku. Z pohledu dospělého lze jistě ocenit, že jde o mile nenásilný snímek.

6. Příběh kmotra

V první desítce oblíbených filmů se na Netflixu dlouhodobě drží i česká krimi Příběh kmotra. Filmová verze boje české policie se zločinem v bouřlivých devadesátkách to má ale zaslouženě, jde o jeden z nejlepších filmů posledních let.

5. K zemi hleď!

První polovinu žebříčku začíná černá komedie K zemi hleď! Fiktivní příběh vypráví o tom, jak lidstvo čelí hrozbě srážky planety s meteoritem.

4. Mnichov: Na prahu války

Britské pojetí příběhu Mnichovské dohody je pro většinu Čechů těžce stravitelným filmem. Přesto (nebo možná právě proto) se stalo v posledním týdnu 4. nejlepším filmem na Netflixu podle sledovanosti.

3. Královské zacházení

2. Domácí tým

Komedie Domácí tým je na Netflixu i s dabingem.

1. Prvok, Šampón, Tečka a Karel

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -