- Reklama -

Paul McCartney: Kdo může za rozpad Beatles? Zavinil to Lennon!

Hudební ikona Paul McCartney trvá na tom, že před více než 50 lety nerozdělil Beatles – podle něj to totiž udělal John Lennon!

- Reklama -

Fanoušci už léta diskutují o tom, kdo vyvolal rozpad Fab Four na vrcholu jejich popularity v roce 1970. Někteří z konce skupiny viní Paula nebo Lennonovu milenku Yoko Ono. Nyní 79letý spoluautor hitu Yesterday tvrdí, že nemohl za šokující konec Beatles, které mnozí považují za nejlepší rock’n’rollovou kapelu všech dob. McCartney a bubeník Ringo Starr jsou posledními žijícími členy superskupiny.

„Já jsem ten konec nepodnítil,“ prohlásil Paul, který tvrdí, že chtěl, aby skupina pokračovala.

Ale místo toho „John Lennon vešel do místnosti a řekl: ‚Opouštím Beatles'“.

A John, kterého o deset let později v New Yorku zavraždil Mark David Chapman, byl podle McCartneyho jediný viník konce kapely.

McCartney podle CNN tvrdí, že Ringo a George Harrison, který zemřel v roce 2001 na rakovinu, také chtěli, aby Beatles „pokračovali“.

A také připustil, že Yoko Ono opravdu „mohla být“ příčinou rozpadu kapely.

„Ve skutečnosti šlo o to, že John si s Yoko vytvářel nový život,“ vzpomíná Paul. „John se vždycky chtěl tak trochu vymanit ze společnosti, protože ho vychovávala teta Mimi, která byla dost represivní, takže se vždycky chtěl vymanit. Řekl nám: ‚Je to docela vzrušující. Je to spíš jako rozvod. A my jsme prostě byli odkázáni na to, abychom se z toho vzpamatovali.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -