- Reklama -

Paul McCartney: Kdo může za rozpad Beatles? Zavinil to Lennon!

Hudební ikona Paul McCartney trvá na tom, že před více než 50 lety nerozdělil Beatles – podle něj to totiž udělal John Lennon!

- Reklama -

Fanoušci už léta diskutují o tom, kdo vyvolal rozpad Fab Four na vrcholu jejich popularity v roce 1970. Někteří z konce skupiny viní Paula nebo Lennonovu milenku Yoko Ono. Nyní 79letý spoluautor hitu Yesterday tvrdí, že nemohl za šokující konec Beatles, které mnozí považují za nejlepší rock’n’rollovou kapelu všech dob. McCartney a bubeník Ringo Starr jsou posledními žijícími členy superskupiny.

„Já jsem ten konec nepodnítil,“ prohlásil Paul, který tvrdí, že chtěl, aby skupina pokračovala.

Ale místo toho „John Lennon vešel do místnosti a řekl: ‚Opouštím Beatles'“.

A John, kterého o deset let později v New Yorku zavraždil Mark David Chapman, byl podle McCartneyho jediný viník konce kapely.

- Reklama -

McCartney podle CNN tvrdí, že Ringo a George Harrison, který zemřel v roce 2001 na rakovinu, také chtěli, aby Beatles „pokračovali“.

A také připustil, že Yoko Ono opravdu „mohla být“ příčinou rozpadu kapely.

„Ve skutečnosti šlo o to, že John si s Yoko vytvářel nový život,“ vzpomíná Paul. „John se vždycky chtěl tak trochu vymanit ze společnosti, protože ho vychovávala teta Mimi, která byla dost represivní, takže se vždycky chtěl vymanit. Řekl nám: ‚Je to docela vzrušující. Je to spíš jako rozvod. A my jsme prostě byli odkázáni na to, abychom se z toho vzpamatovali.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -