- Reklama -

Filmy online zdarma nabízí i stránka Playfilm.to: Jak funguje a co na ní najdete?

Po konci filmového serveru Freefilm hledá velké množství filmových fanoušků nový web, na kterém by mohli sledovat filmy online zdarma. Jedním z takových, co rozhodně stojí za zmínku, je filmový web playfilm.to.

- Reklama -

Server playfilm.to nabízí filmy online zdarma v podstatě stejným způsobem jako ostatní filmové weby. Videa jsou vloženy přes embed kód a některé jsou přehrávány přes torrent. Embed kód funguje tak, jako když si chcete na vašich stránkách zobrazit video z youtube. To znamená: někdo nahrál video na youtube, vám se líbí, tak do svého článku vložíte embed kód toho videa. V článku pak máte video k dispozici. Torrent se zase přehrává přímo z počítačů lidí, kteří video s filmem „živě“ sdílejí na svém PC. Kvalita přehrávání kvůli tomu záleží i na tom, kolik lidí video sdílí a také na rychlosti připojení k internetu. Torrenty jsou prostě jiné, než Freefilm.

Plafilm.to nabízí filmy s titulky i dabingem

Největším plusem stránky je, že filmy lze přehrát i s aktivovaným adblockem, což většina ostatních neplacených filmových serverů neumožňuje. Playfilm.to také těží z toho, že jsou na jeho stránkách videa jak v originále, tak i s dabingem. Ten se podle autorů stránek objevuje okamžitě, když je k dispozici. Filmy jsou aktuální, hned jak vyjde dabing nebo titulky, jsou nahrávány na server. V anglické verzi často navíc najdete na stránce některé filmy, které v české verzi nejsou z důvodu, že u nich není k dispozici dabing ani titulky.

Web nabízí procházení ve dvou jazycích – angličtině a češtině.

Snadné vyhledávání na Playfilm.to si rychle oblíbíte

Playfilm.to také nabízí filtrování jednotlivých snímků podle žánru, roku natočení, země natočení, řeči ve filmu, či podle toho, zda jsou filmy dabované nebo s titulky. Na webu samozřejmě můžete vyhledat konkrétní film, režiséra či herce apod.

Filmy lze také zobrazit podle hodnocení uživatelů IMDb, podle hodnocení uživatelů ze stránky a podle zhlédnutí. Pokud jste nenašli film, který hledáte, můžete na plafilm.to o jeho zařazení požádat a správci stránky vám požadovaný film na web nahrají.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -