- Reklama -

Filmy online zdarma nabízí i stránka Playfilm.to: Jak funguje a co na ní najdete?

Po konci filmového serveru Freefilm hledá velké množství filmových fanoušků nový web, na kterém by mohli sledovat filmy online zdarma. Jedním z takových, co rozhodně stojí za zmínku, je filmový web playfilm.to.

- Reklama -

Server playfilm.to nabízí filmy online zdarma v podstatě stejným způsobem jako ostatní filmové weby. Videa jsou vloženy přes embed kód a některé jsou přehrávány přes torrent. Embed kód funguje tak, jako když si chcete na vašich stránkách zobrazit video z youtube. To znamená: někdo nahrál video na youtube, vám se líbí, tak do svého článku vložíte embed kód toho videa. V článku pak máte video k dispozici. Torrent se zase přehrává přímo z počítačů lidí, kteří video s filmem „živě“ sdílejí na svém PC. Kvalita přehrávání kvůli tomu záleží i na tom, kolik lidí video sdílí a také na rychlosti připojení k internetu. Torrenty jsou prostě jiné, než Freefilm.

Plafilm.to nabízí filmy s titulky i dabingem

Největším plusem stránky je, že filmy lze přehrát i s aktivovaným adblockem, což většina ostatních neplacených filmových serverů neumožňuje. Playfilm.to také těží z toho, že jsou na jeho stránkách videa jak v originále, tak i s dabingem. Ten se podle autorů stránek objevuje okamžitě, když je k dispozici. Filmy jsou aktuální, hned jak vyjde dabing nebo titulky, jsou nahrávány na server. V anglické verzi často navíc najdete na stránce některé filmy, které v české verzi nejsou z důvodu, že u nich není k dispozici dabing ani titulky.

Web nabízí procházení ve dvou jazycích – angličtině a češtině.

Snadné vyhledávání na Playfilm.to si rychle oblíbíte

Playfilm.to také nabízí filtrování jednotlivých snímků podle žánru, roku natočení, země natočení, řeči ve filmu, či podle toho, zda jsou filmy dabované nebo s titulky. Na webu samozřejmě můžete vyhledat konkrétní film, režiséra či herce apod.

Filmy lze také zobrazit podle hodnocení uživatelů IMDb, podle hodnocení uživatelů ze stránky a podle zhlédnutí. Pokud jste nenašli film, který hledáte, můžete na plafilm.to o jeho zařazení požádat a správci stránky vám požadovaný film na web nahrají.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -