- Reklama -

Filmy online zdarma nabízí i stránka Playfilm.to: Jak funguje a co na ní najdete?

Po konci filmového serveru Freefilm hledá velké množství filmových fanoušků nový web, na kterém by mohli sledovat filmy online zdarma. Jedním z takových, co rozhodně stojí za zmínku, je filmový web playfilm.to.

- Reklama -

Server playfilm.to nabízí filmy online zdarma v podstatě stejným způsobem jako ostatní filmové weby. Videa jsou vloženy přes embed kód a některé jsou přehrávány přes torrent. Embed kód funguje tak, jako když si chcete na vašich stránkách zobrazit video z youtube. To znamená: někdo nahrál video na youtube, vám se líbí, tak do svého článku vložíte embed kód toho videa. V článku pak máte video k dispozici. Torrent se zase přehrává přímo z počítačů lidí, kteří video s filmem „živě“ sdílejí na svém PC. Kvalita přehrávání kvůli tomu záleží i na tom, kolik lidí video sdílí a také na rychlosti připojení k internetu. Torrenty jsou prostě jiné, než Freefilm.

Plafilm.to nabízí filmy s titulky i dabingem

Největším plusem stránky je, že filmy lze přehrát i s aktivovaným adblockem, což většina ostatních neplacených filmových serverů neumožňuje. Playfilm.to také těží z toho, že jsou na jeho stránkách videa jak v originále, tak i s dabingem. Ten se podle autorů stránek objevuje okamžitě, když je k dispozici. Filmy jsou aktuální, hned jak vyjde dabing nebo titulky, jsou nahrávány na server. V anglické verzi často navíc najdete na stránce některé filmy, které v české verzi nejsou z důvodu, že u nich není k dispozici dabing ani titulky.

Web nabízí procházení ve dvou jazycích – angličtině a češtině.

Snadné vyhledávání na Playfilm.to si rychle oblíbíte

Playfilm.to také nabízí filtrování jednotlivých snímků podle žánru, roku natočení, země natočení, řeči ve filmu, či podle toho, zda jsou filmy dabované nebo s titulky. Na webu samozřejmě můžete vyhledat konkrétní film, režiséra či herce apod.

- Reklama -

Filmy lze také zobrazit podle hodnocení uživatelů IMDb, podle hodnocení uživatelů ze stránky a podle zhlédnutí. Pokud jste nenašli film, který hledáte, můžete na plafilm.to o jeho zařazení požádat a správci stránky vám požadovaný film na web nahrají.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -