- Reklama -

Kolik epizod má 5. série Příběhu služebnice?

Pátá série Příběhu služebnice má premiéru tento týden. Abyste ji mohli sledovat na binge-watch, musíte zjistit datum vydání poslední epizody, protože nový díl vychází každý týden. Kolik epizod bude mít tato řada celkem?

- Reklama -

Očekávaná pátá série Příběhu služebnice bude mít premiéru už za pár dní. V závěru čtvrté epizody se June (Elisabeth Mossová), hlavní hrdinka dystopického seriálu společností Hulu a Channel 4, rozhodla vzít věci do vlastních rukou. Fanoušci Příběhu služebnice se po návratu seriálu stanou svědky hrůzných následků, po nichž June nebude vědět, co má dělat, informuje collider.com.

Seriál se nesleduje zrovna lehce, protože zobrazuje různé znevýhodněné společenské vrstvy, v nichž jsou ženy nuceny k tvrdému podřízení a zotročení. Přesto patří k nejpoučnějším, které jsou k dispozici. Ačkoli je v něm mnoho temných, pochmurných epizod, postavy důsledně vykazují známky naděje. I ty nejtemnější mraky mají zaručeně stříbrný lem. Jak sledovat poslední sezónu seriálu Příběh služebnice, který získal osm cen Primetime Emmy a Zlatý glóbus za nejlepší televizní seriál – drama.

Každý týden nová epizoda

14. září, tedy dnes, se odehrává premiéra dvou nových dílů na americkém streamovacím serveru Hulu (u nás na HBO Max). Až do této chvíle nebyl stanoven žádný vzorec týkající se počtu epizod dramatu v jednotlivých sezónách. Zatímco první a čtvrtá sezóna obsahovaly po deseti epizodách, druhá a třetí sezóna jich měly po třinácti. Po vzoru poslední sezóny bude mít pátá série deset epizod.

Ačkoli mnoho lidí rádo sleduje své oblíbené seriály, Příběh služebnice mezi ně nikdy nepatřil. Na HBO byly vždy každý týden zpřístupněny nové epizody a pátá série nebude výjimkou. Již 14. září se však předplatitelé dočkají první a druhé epizody a poté bude každou středu následovat jedna nová epizoda. Závěr páté řady Příběhu služebnice bude odvysílán ve středu 9. listopadu, pokud nedojde ke změnám v rozvrhu, píše hiddenremote.com.

- Reklama -

June vyráží na cestu pomsty

Jak prozradil trailer, těžiště páté série se točí kolem toho, co se stalo poté, co June vykonala odplatu na Fredovi, svém bývalém pánovi a násilníkovi. Fredovi se dostalo zasloužené spravedlnosti, ale June chce víc. June se chce ujistit, že její protivníci, zejména Fredova manželka Serena Waterfordová (Yvonne Strahovski), dobře vědí, jak je nebezpečná. V žilách jí totiž nyní koluje příval adrenalinu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -