- Reklama -

Kolik epizod má 5. série Příběhu služebnice?

Pátá série Příběhu služebnice má premiéru tento týden. Abyste ji mohli sledovat na binge-watch, musíte zjistit datum vydání poslední epizody, protože nový díl vychází každý týden. Kolik epizod bude mít tato řada celkem?

- Reklama -

Očekávaná pátá série Příběhu služebnice bude mít premiéru už za pár dní. V závěru čtvrté epizody se June (Elisabeth Mossová), hlavní hrdinka dystopického seriálu společností Hulu a Channel 4, rozhodla vzít věci do vlastních rukou. Fanoušci Příběhu služebnice se po návratu seriálu stanou svědky hrůzných následků, po nichž June nebude vědět, co má dělat, informuje collider.com.

Seriál se nesleduje zrovna lehce, protože zobrazuje různé znevýhodněné společenské vrstvy, v nichž jsou ženy nuceny k tvrdému podřízení a zotročení. Přesto patří k nejpoučnějším, které jsou k dispozici. Ačkoli je v něm mnoho temných, pochmurných epizod, postavy důsledně vykazují známky naděje. I ty nejtemnější mraky mají zaručeně stříbrný lem. Jak sledovat poslední sezónu seriálu Příběh služebnice, který získal osm cen Primetime Emmy a Zlatý glóbus za nejlepší televizní seriál – drama.

Každý týden nová epizoda

14. září, tedy dnes, se odehrává premiéra dvou nových dílů na americkém streamovacím serveru Hulu (u nás na HBO Max). Až do této chvíle nebyl stanoven žádný vzorec týkající se počtu epizod dramatu v jednotlivých sezónách. Zatímco první a čtvrtá sezóna obsahovaly po deseti epizodách, druhá a třetí sezóna jich měly po třinácti. Po vzoru poslední sezóny bude mít pátá série deset epizod.

Ačkoli mnoho lidí rádo sleduje své oblíbené seriály, Příběh služebnice mezi ně nikdy nepatřil. Na HBO byly vždy každý týden zpřístupněny nové epizody a pátá série nebude výjimkou. Již 14. září se však předplatitelé dočkají první a druhé epizody a poté bude každou středu následovat jedna nová epizoda. Závěr páté řady Příběhu služebnice bude odvysílán ve středu 9. listopadu, pokud nedojde ke změnám v rozvrhu, píše hiddenremote.com.

- Reklama -

June vyráží na cestu pomsty

Jak prozradil trailer, těžiště páté série se točí kolem toho, co se stalo poté, co June vykonala odplatu na Fredovi, svém bývalém pánovi a násilníkovi. Fredovi se dostalo zasloužené spravedlnosti, ale June chce víc. June se chce ujistit, že její protivníci, zejména Fredova manželka Serena Waterfordová (Yvonne Strahovski), dobře vědí, jak je nebezpečná. V žilách jí totiž nyní koluje příval adrenalinu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -