- Reklama -

Kolik epizod má 5. série Příběhu služebnice?

Pátá série Příběhu služebnice má premiéru tento týden. Abyste ji mohli sledovat na binge-watch, musíte zjistit datum vydání poslední epizody, protože nový díl vychází každý týden. Kolik epizod bude mít tato řada celkem?

- Reklama -

Očekávaná pátá série Příběhu služebnice bude mít premiéru už za pár dní. V závěru čtvrté epizody se June (Elisabeth Mossová), hlavní hrdinka dystopického seriálu společností Hulu a Channel 4, rozhodla vzít věci do vlastních rukou. Fanoušci Příběhu služebnice se po návratu seriálu stanou svědky hrůzných následků, po nichž June nebude vědět, co má dělat, informuje collider.com.

Seriál se nesleduje zrovna lehce, protože zobrazuje různé znevýhodněné společenské vrstvy, v nichž jsou ženy nuceny k tvrdému podřízení a zotročení. Přesto patří k nejpoučnějším, které jsou k dispozici. Ačkoli je v něm mnoho temných, pochmurných epizod, postavy důsledně vykazují známky naděje. I ty nejtemnější mraky mají zaručeně stříbrný lem. Jak sledovat poslední sezónu seriálu Příběh služebnice, který získal osm cen Primetime Emmy a Zlatý glóbus za nejlepší televizní seriál – drama.

Každý týden nová epizoda

14. září, tedy dnes, se odehrává premiéra dvou nových dílů na americkém streamovacím serveru Hulu (u nás na HBO Max). Až do této chvíle nebyl stanoven žádný vzorec týkající se počtu epizod dramatu v jednotlivých sezónách. Zatímco první a čtvrtá sezóna obsahovaly po deseti epizodách, druhá a třetí sezóna jich měly po třinácti. Po vzoru poslední sezóny bude mít pátá série deset epizod.

Ačkoli mnoho lidí rádo sleduje své oblíbené seriály, Příběh služebnice mezi ně nikdy nepatřil. Na HBO byly vždy každý týden zpřístupněny nové epizody a pátá série nebude výjimkou. Již 14. září se však předplatitelé dočkají první a druhé epizody a poté bude každou středu následovat jedna nová epizoda. Závěr páté řady Příběhu služebnice bude odvysílán ve středu 9. listopadu, pokud nedojde ke změnám v rozvrhu, píše hiddenremote.com.

June vyráží na cestu pomsty

Jak prozradil trailer, těžiště páté série se točí kolem toho, co se stalo poté, co June vykonala odplatu na Fredovi, svém bývalém pánovi a násilníkovi. Fredovi se dostalo zasloužené spravedlnosti, ale June chce víc. June se chce ujistit, že její protivníci, zejména Fredova manželka Serena Waterfordová (Yvonne Strahovski), dobře vědí, jak je nebezpečná. V žilách jí totiž nyní koluje příval adrenalinu.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -