- Reklama -

Příběh služebnice 6. série: Co se zatím ví o závěrečné řadě oblíbeného seriálu?

Před začátkem páté série se seriál Příběh služebnice dočkal obnovení pro šestou, závěrečnou sérii.

- Reklama -

Když se seriál Příběh služebnice objevil na obrazovkách poprvé, většina fanoušků se domnívala, že půjde spíše o krátkodobou podívanou. Čekalo se, že prostě pokryje většinu knihy, podle níž se natáčí. Ale protože se seriál stal extrémně populární, obnovili ho pro druhou řadu. Pak i pro třetí, čtvrtou a pátou sérii, čímž se seriál dostal do oblastí, které si jeho tvůrkyně Margaret Atwoodová nikdy nepředstavovala. Nyní je konečně na dohled závěr. Příběhu služebnice 6. série totiž celý příběh uzavře, informuje elle.com.

Nečekaně aktuální příběh z fiktivního světa

„Bylo nám vždy opravdovou ctí vyprávět příběh přelomového románu a mrazivě aktuálního světa Margaret Atwoodové. Jsme nadšení, že divákům přineseme šestou a závěrečnou sérii Příběhu služebnice,“ uvedl podle stránek variety.com v prohlášení k dalšímu pokračování Příběhu služebnice Bruce Miller, tvůrce a výkonný producent seriálu.

„Jsme vděční společnostem Hulu a MGM za to, že nám umožnily vyprávět příběh, který bohužel zůstal po celou dobu svého trvání stejně aktuální. Cítíme úctu k našim neuvěřitelným fanouškům za jejich neochvějnou podporu, bez níž bychom se nikdy nedostali až sem,“ dodal Miller.

Premiéra 6. série by mohla přijít na podzim 2023

Seriál Příběh služebnice (The Handmaid’s Tale) je adaptací stejnojmenného přelomového románu Margaret Atwoodové. Ten vyšel původně v roce 1985 a v roce 2017 ho na obrazovky uvedla společnost Hulu. Uprostřed hnutí #MeToo seriál se současnými tématy misogynie, patriarchátu, ženské tělesné autonomie a reprodukčních práv silně zasáhl diváky. V průběhu let získal 15 cen Emmy. Zapsal se do historie také tím, že se stal prvním streamovaným pořadem, kterému se to podařilo zvítězit v kategorii Vynikající dramatický seriál. Získal také cenu Peabodyho cenu.

- Reklama -

Příběh služebnice 6. série zatím nemá známé datum premiéry. Pokud by však vydání následovalo vzor předchozích sérií (které se vždy dočkaly odvysílání zhruba rok po odvysílání předchozí sezóny), pravděpodobně bychom se šesté a poslední série mohli dočkat na podzim roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -