- Reklama -

Příběh služebnice 6. série: Co se zatím ví o závěrečné řadě oblíbeného seriálu?

Před začátkem páté série se seriál Příběh služebnice dočkal obnovení pro šestou, závěrečnou sérii.

- Reklama -

Když se seriál Příběh služebnice objevil na obrazovkách poprvé, většina fanoušků se domnívala, že půjde spíše o krátkodobou podívanou. Čekalo se, že prostě pokryje většinu knihy, podle níž se natáčí. Ale protože se seriál stal extrémně populární, obnovili ho pro druhou řadu. Pak i pro třetí, čtvrtou a pátou sérii, čímž se seriál dostal do oblastí, které si jeho tvůrkyně Margaret Atwoodová nikdy nepředstavovala. Nyní je konečně na dohled závěr. Příběhu služebnice 6. série totiž celý příběh uzavře, informuje elle.com.

Nečekaně aktuální příběh z fiktivního světa

„Bylo nám vždy opravdovou ctí vyprávět příběh přelomového románu a mrazivě aktuálního světa Margaret Atwoodové. Jsme nadšení, že divákům přineseme šestou a závěrečnou sérii Příběhu služebnice,“ uvedl podle stránek variety.com v prohlášení k dalšímu pokračování Příběhu služebnice Bruce Miller, tvůrce a výkonný producent seriálu.

„Jsme vděční společnostem Hulu a MGM za to, že nám umožnily vyprávět příběh, který bohužel zůstal po celou dobu svého trvání stejně aktuální. Cítíme úctu k našim neuvěřitelným fanouškům za jejich neochvějnou podporu, bez níž bychom se nikdy nedostali až sem,“ dodal Miller.

Premiéra 6. série by mohla přijít na podzim 2023

Seriál Příběh služebnice (The Handmaid’s Tale) je adaptací stejnojmenného přelomového románu Margaret Atwoodové. Ten vyšel původně v roce 1985 a v roce 2017 ho na obrazovky uvedla společnost Hulu. Uprostřed hnutí #MeToo seriál se současnými tématy misogynie, patriarchátu, ženské tělesné autonomie a reprodukčních práv silně zasáhl diváky. V průběhu let získal 15 cen Emmy. Zapsal se do historie také tím, že se stal prvním streamovaným pořadem, kterému se to podařilo zvítězit v kategorii Vynikající dramatický seriál. Získal také cenu Peabodyho cenu.

- Reklama -

Příběh služebnice 6. série zatím nemá známé datum premiéry. Pokud by však vydání následovalo vzor předchozích sérií (které se vždy dočkaly odvysílání zhruba rok po odvysílání předchozí sezóny), pravděpodobně bychom se šesté a poslední série mohli dočkat na podzim roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -