- Reklama -

Příběh služebnice 5. řada: Kdy bude mít další série premiéru?

Příběh služebnice 5. řada už se dávno natáčí. Kdy se na ni budeme moct podívat?

- Reklama -

Oblíbený seriál Příběh služebnice vypráví o nedobrovolné konkubíně z dystopické budoucnosti. Stal se tak populárním, že zatímco probíhalo natáčení čtvrté série, společnosti Hulu si objednala pátou, informuje Digitalspy.com.

Co se stalo na konci 4. série?

V závěru zatím poslední řady Příběhu služebnice se fanoušci konečně dočkali pomsty, v níž doufali. June Osborneové a ostatním gileádským služebnicím a Marthám se totiž podařilo Waterfordovým pomstít. I když to vypadalo, že Junein násilník Fred Waterford vyvázne bez trestu, když se s federálními agenty podělí o interní informace o Gileádské republice, June a její další přítelkyně, kterých se Gileád hluboce dotýká, se postaraly o to, aby se to nestalo. V noci Freda pronásledovali v lese a zabili ho.

„Líbí se mi, že když přijde do lesa, je spoutaný řetězem na krku a v okovech,“ řekl Joseph Fiennes, herec, který Freda ztvárnil, deníku The New York Times. „Myslím, že když už nic jiného, tak Fred teď zakusil, jak se cítí a cítil strach všech lidí, kterým jeho režim připravil peklo.“

June se pak vrátila domů celá od krve ke svému manželovi Lukovi a jejich dítěti. Luke vypadal, že se June bojí. „Myslím, že June je potom k Lukově hrůze jiná žena,“ dodal Fiennes. „Obrazně i doslova má na rukou krev. Je to ten paradox pomsty. Ona je teď produktem Gileádu.“

Kdo se vrátí v Příběh služebnice 5?

Dá se předpokládat, že se znovu objeví většina hereckého ansámblu, včetně Mossové, Yvonne Strahovski jako Sereny Joy Waterfordové, Alexis Bledelové jako Emily, Madeline Brewerové jako Janine, Ann Dowdové jako tety Lydie, O. T. Fagbenleho jako Luka, Maxe Minghelly jako Nicka, Samiry Wileyové jako Moiry, Bradleyho Whitforda jako velitele Lawrence, Amandy Brugelové jako Rity a Sama Jaegera, který byl ve 4. sérii povýšen na stálého člena seriálu, jako Mark Tuell.

Kdy bude mít Příběh služebnice 5 premiéru?

Datum premiéry páté série Příběhu služebnice zatím není známé. Podle současného harmonogramu seriálu může ještě chvíli trvat, než se objeví na streamovací službě. Poté, co pandemie koronaviru zastavila natáčení, se 4. série obnovila koncem roku 2020 a premiéru měla v létě 2021. Na pátou sérii Příběhu služebnice si fanoušci možná budou muset počkat až do konce roku 2022 nebo 2023, informuje goodhousekeeping.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -