- Reklama -

Příběh služebnice 5. řada: Kdy bude mít další série premiéru?

Příběh služebnice 5. řada už se dávno natáčí. Kdy se na ni budeme moct podívat?

- Reklama -

Oblíbený seriál Příběh služebnice vypráví o nedobrovolné konkubíně z dystopické budoucnosti. Stal se tak populárním, že zatímco probíhalo natáčení čtvrté série, společnosti Hulu si objednala pátou, informuje Digitalspy.com.

Co se stalo na konci 4. série?

V závěru zatím poslední řady Příběhu služebnice se fanoušci konečně dočkali pomsty, v níž doufali. June Osborneové a ostatním gileádským služebnicím a Marthám se totiž podařilo Waterfordovým pomstít. I když to vypadalo, že Junein násilník Fred Waterford vyvázne bez trestu, když se s federálními agenty podělí o interní informace o Gileádské republice, June a její další přítelkyně, kterých se Gileád hluboce dotýká, se postaraly o to, aby se to nestalo. V noci Freda pronásledovali v lese a zabili ho.

„Líbí se mi, že když přijde do lesa, je spoutaný řetězem na krku a v okovech,“ řekl Joseph Fiennes, herec, který Freda ztvárnil, deníku The New York Times. „Myslím, že když už nic jiného, tak Fred teď zakusil, jak se cítí a cítil strach všech lidí, kterým jeho režim připravil peklo.“

June se pak vrátila domů celá od krve ke svému manželovi Lukovi a jejich dítěti. Luke vypadal, že se June bojí. „Myslím, že June je potom k Lukově hrůze jiná žena,“ dodal Fiennes. „Obrazně i doslova má na rukou krev. Je to ten paradox pomsty. Ona je teď produktem Gileádu.“

- Reklama -

Kdo se vrátí v Příběh služebnice 5?

Dá se předpokládat, že se znovu objeví většina hereckého ansámblu, včetně Mossové, Yvonne Strahovski jako Sereny Joy Waterfordové, Alexis Bledelové jako Emily, Madeline Brewerové jako Janine, Ann Dowdové jako tety Lydie, O. T. Fagbenleho jako Luka, Maxe Minghelly jako Nicka, Samiry Wileyové jako Moiry, Bradleyho Whitforda jako velitele Lawrence, Amandy Brugelové jako Rity a Sama Jaegera, který byl ve 4. sérii povýšen na stálého člena seriálu, jako Mark Tuell.

Kdy bude mít Příběh služebnice 5 premiéru?

Datum premiéry páté série Příběhu služebnice zatím není známé. Podle současného harmonogramu seriálu může ještě chvíli trvat, než se objeví na streamovací službě. Poté, co pandemie koronaviru zastavila natáčení, se 4. série obnovila koncem roku 2020 a premiéru měla v létě 2021. Na pátou sérii Příběhu služebnice si fanoušci možná budou muset počkat až do konce roku 2022 nebo 2023, informuje goodhousekeeping.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -