- Reklama -

Seriál Služka z Netflixu: Dočkáme se někdy 2. série?

Bude mít Služka pokračování?

- Reklama -

S novinkami se v poslední době na Netflixu doslova roztrhl pytel. Mezi ty nejsledovanější patří seriál Služka. Příběh ženy, která jen těžce bojuje o živobytí s dcerkou poté, co opustila násilnického manžela, si rychle získal spoustu fanoušků. Je možné, že se dočkáme dalších dílů?

Margaret Qualleyová hraje v seriálu Služka hlavní hrdinku Alex, ambiciózní spisovatelku, která uvízla ve vztahu, v němž ji přítel zneužívá. Alex zoufale touží nabídnout dceři Maddie (Rylea Nevaeh Whittetová) lepší život. A tak nakonec uteče z domova a aby se vůbec nějak uživila, musí se dát na dráhu uklízečky.

Nyní, když jsme probrali základní narativ příběhu, pojďme k té důležitější otázce: bude mít seriál Služka 2. řadu?

Vzhledem k tomu, že je Služka přímo v Netflixu označená jako minisérie, se natáčení další řady zdá poměrně nepravděpodobné. Pokud budeme vycházet z knižní předlohy, tak končí tím, že Alex má konečně dost času a peněz, aby navštívila svou vysněnou Missoulu v Montaně. (Teď přijde seriálový spoiler, tak kdyžtak následující odstavec přeskočte)

- Reklama -

Tak nějak končí i finále seriálu. V závěrečných okamžicích se Alex loučí s matkou a chystá se do Missouly. Nastupuje na trajekt a vypráví, že její „nejšťastnější den“ právě začíná.

Může mít limitovaná série pokračování?

Na tomto místě je dobré podotknout, že konec to nemusí být úplný, jako třeba u Dámského gambitu. Některé seriály pravidlo „limitovaných sérií“ porušily a druhé řady se fanoušci dočkali. Bohužel, u seriálu Maid se nic podobného nepředpokládá, informuje bustle.com.

„Mám pocit, že v téhle sérii vyprávíme příběh Alex, takže si nejsem jistá, jak by vypadalo pokračování,“ komentovala to scénáristka pořadu Molly Smith Metzlerová. Alexin příběh jako služebné je tedy uzavřený… Ale co takhle natočit 2. sérii Služebné jiným způsobem?

Mohla by Služka 2 sledovat jinou pokojskou?

„Myslím si, že existuje spousta služebných, spousta pracovníků v domácnosti, kteří zažívají stejně špatné, ne-li horší příběhy než Stephanie Landová,“ okomentovala možné pokračování s jinou hrdinkou Metzlerová podle Decider.com. „Myslím, že by bylo velmi vzrušující mít tam někoho z úplně jiného geografického prostředí, kdo má úplně jiné životní zkušenosti a kdo je pravděpodobně taky matkou.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -