- Reklama -

Seriál Služka z Netflixu: Dočkáme se někdy 2. série?

Bude mít Služka pokračování?

- Reklama -

S novinkami se v poslední době na Netflixu doslova roztrhl pytel. Mezi ty nejsledovanější patří seriál Služka. Příběh ženy, která jen těžce bojuje o živobytí s dcerkou poté, co opustila násilnického manžela, si rychle získal spoustu fanoušků. Je možné, že se dočkáme dalších dílů?

Margaret Qualleyová hraje v seriálu Služka hlavní hrdinku Alex, ambiciózní spisovatelku, která uvízla ve vztahu, v němž ji přítel zneužívá. Alex zoufale touží nabídnout dceři Maddie (Rylea Nevaeh Whittetová) lepší život. A tak nakonec uteče z domova a aby se vůbec nějak uživila, musí se dát na dráhu uklízečky.

Nyní, když jsme probrali základní narativ příběhu, pojďme k té důležitější otázce: bude mít seriál Služka 2. řadu?

Vzhledem k tomu, že je Služka přímo v Netflixu označená jako minisérie, se natáčení další řady zdá poměrně nepravděpodobné. Pokud budeme vycházet z knižní předlohy, tak končí tím, že Alex má konečně dost času a peněz, aby navštívila svou vysněnou Missoulu v Montaně. (Teď přijde seriálový spoiler, tak kdyžtak následující odstavec přeskočte)

Tak nějak končí i finále seriálu. V závěrečných okamžicích se Alex loučí s matkou a chystá se do Missouly. Nastupuje na trajekt a vypráví, že její „nejšťastnější den“ právě začíná.

Může mít limitovaná série pokračování?

Na tomto místě je dobré podotknout, že konec to nemusí být úplný, jako třeba u Dámského gambitu. Některé seriály pravidlo „limitovaných sérií“ porušily a druhé řady se fanoušci dočkali. Bohužel, u seriálu Maid se nic podobného nepředpokládá, informuje bustle.com.

„Mám pocit, že v téhle sérii vyprávíme příběh Alex, takže si nejsem jistá, jak by vypadalo pokračování,“ komentovala to scénáristka pořadu Molly Smith Metzlerová. Alexin příběh jako služebné je tedy uzavřený… Ale co takhle natočit 2. sérii Služebné jiným způsobem?

Mohla by Služka 2 sledovat jinou pokojskou?

„Myslím si, že existuje spousta služebných, spousta pracovníků v domácnosti, kteří zažívají stejně špatné, ne-li horší příběhy než Stephanie Landová,“ okomentovala možné pokračování s jinou hrdinkou Metzlerová podle Decider.com. „Myslím, že by bylo velmi vzrušující mít tam někoho z úplně jiného geografického prostředí, kdo má úplně jiné životní zkušenosti a kdo je pravděpodobně taky matkou.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -