- Reklama -

Seriál Služka z Netflixu: Dočkáme se někdy 2. série?

Bude mít Služka pokračování?

- Reklama -

S novinkami se v poslední době na Netflixu doslova roztrhl pytel. Mezi ty nejsledovanější patří seriál Služka. Příběh ženy, která jen těžce bojuje o živobytí s dcerkou poté, co opustila násilnického manžela, si rychle získal spoustu fanoušků. Je možné, že se dočkáme dalších dílů?

Margaret Qualleyová hraje v seriálu Služka hlavní hrdinku Alex, ambiciózní spisovatelku, která uvízla ve vztahu, v němž ji přítel zneužívá. Alex zoufale touží nabídnout dceři Maddie (Rylea Nevaeh Whittetová) lepší život. A tak nakonec uteče z domova a aby se vůbec nějak uživila, musí se dát na dráhu uklízečky.

Nyní, když jsme probrali základní narativ příběhu, pojďme k té důležitější otázce: bude mít seriál Služka 2. řadu?

Vzhledem k tomu, že je Služka přímo v Netflixu označená jako minisérie, se natáčení další řady zdá poměrně nepravděpodobné. Pokud budeme vycházet z knižní předlohy, tak končí tím, že Alex má konečně dost času a peněz, aby navštívila svou vysněnou Missoulu v Montaně. (Teď přijde seriálový spoiler, tak kdyžtak následující odstavec přeskočte)

- Reklama -

Tak nějak končí i finále seriálu. V závěrečných okamžicích se Alex loučí s matkou a chystá se do Missouly. Nastupuje na trajekt a vypráví, že její „nejšťastnější den“ právě začíná.

Může mít limitovaná série pokračování?

Na tomto místě je dobré podotknout, že konec to nemusí být úplný, jako třeba u Dámského gambitu. Některé seriály pravidlo „limitovaných sérií“ porušily a druhé řady se fanoušci dočkali. Bohužel, u seriálu Maid se nic podobného nepředpokládá, informuje bustle.com.

„Mám pocit, že v téhle sérii vyprávíme příběh Alex, takže si nejsem jistá, jak by vypadalo pokračování,“ komentovala to scénáristka pořadu Molly Smith Metzlerová. Alexin příběh jako služebné je tedy uzavřený… Ale co takhle natočit 2. sérii Služebné jiným způsobem?

Mohla by Služka 2 sledovat jinou pokojskou?

„Myslím si, že existuje spousta služebných, spousta pracovníků v domácnosti, kteří zažívají stejně špatné, ne-li horší příběhy než Stephanie Landová,“ okomentovala možné pokračování s jinou hrdinkou Metzlerová podle Decider.com. „Myslím, že by bylo velmi vzrušující mít tam někoho z úplně jiného geografického prostředí, kdo má úplně jiné životní zkušenosti a kdo je pravděpodobně taky matkou.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -