- Reklama -

Amazon Prime video: Kolik stojí předplatné a jaká je nabídka pro ČR?

Pokud vám není víc než padesát, asi taky nejspíš koukáte na filmy a seriály online.

- Reklama -

A protože Netflix už tady zná každý, podíváme se na podmínky a nabídku streamovací služby Amazon Prime Video.

V posledních letech se s nabídkou online sledování doslova roztrhl pytel. Začal to celé Netflix, jehož úspěchy vedly ke spuštění dalších obdobných služeb. A tak do hry vstoupilo HBO, Amazon, Disney a Apple. V českých poměrech je zatím nejdál z těchto služeb Netflix, který už má českou verzi a stále více titulů nabízí s českou podporou.

Hned za ním ale postupně „vystrkuje růžky“ Amazon Prime Video miliardáře Jeffa Bezose. Ten se může pyšnit jak zajímavou cenou, tak poměrně kvalitní nabídkou titulů. Za jakých podmínek funguje?

Co je služba Prime Video?

Prime Video je placená streamovací služba. Na Prime Video můžete sledovat tisíce titulů, včetně mnoha oceněných filmů, původních pořadů a kritikou oceňovaných původních televizních seriálů (třeba kritikou vychvalované a redakcí Světohledu milované The Boys).

- Reklama -

Streamovací služba nabízí zhruba 24 000 filmů a více než 2 100 pořadů, z nichž si můžete vybrat. Můžete si také půjčit nebo koupit další filmy a televizní epizody, které nejsou součástí předplatného, a přidat více než 100 prémiových kanálů pomocí služby Prime Video Channels.

Amazon Prime Czech republic

Aneb, jak to vypadá s českou podporou. Stručně: nic moc. V nabídce je sice pár českých titulů nebo filmů s dabingem, ale zatím se poměrně složitě hledají. Při zadání klasických vyhledávacích výrazů (jako „czech“, „cze“, „czech audio“) vyhledávač zatím najde i extrémně velké množství filmů bez české podpory. Oproti Netflixu je tak zatím Prime Video pro českého diváka o poznání méně zajímavé než jeho největší konurent.

Prime video cena

Aktuálně má Amazon Prime akci, díky níž je cena měsíčního předplatného stanovená na velmi přátelských 79 korun. To se u streamovací služby, která se může pochlubit největší knihovnou obsahu ze všech služeb VOD, rozhodně počítá.

Službu si můžete objednat zde.

Jak sledovat Amazon Prime Video

Nejdřív je nutná registrace. Teprve po registraci můžete začít sledovat tisíce filmů a televizních pořadů na počítači, telefonu, tabletu, herní konzoli nebo podporovaném televizoru.

Pokud chcete filmy a seriály sledovat na cestách, vyplatí se nejvíc stáhnout si aplikaci Prime Video. Pokud se chcete dívat na televizoru, ujistěte se, že je aplikace Prime v jeho nabídce aplikací.

Amazon Prime Video zdarma

Stejně jako konkurence i Amazon nabízí možnost vyzkoušet si jeho streamovací služby zdarma. Čas, po který můžete sledovat bez placení, je po celém světě různý, u nás Amazon vsadil na lhůtu 7 dnů. To znamená, že když do sedmého dne od spuštění služby předplatné zrušíte, tak nebudete nic platit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -