- Reklama -

Amazon Prime video: Kolik stojí předplatné a jaká je nabídka pro ČR?

Pokud vám není víc než padesát, asi taky nejspíš koukáte na filmy a seriály online.

- Reklama -

A protože Netflix už tady zná každý, podíváme se na podmínky a nabídku streamovací služby Amazon Prime Video.

V posledních letech se s nabídkou online sledování doslova roztrhl pytel. Začal to celé Netflix, jehož úspěchy vedly ke spuštění dalších obdobných služeb. A tak do hry vstoupilo HBO, Amazon, Disney a Apple. V českých poměrech je zatím nejdál z těchto služeb Netflix, který už má českou verzi a stále více titulů nabízí s českou podporou.

Hned za ním ale postupně „vystrkuje růžky“ Amazon Prime Video miliardáře Jeffa Bezose. Ten se může pyšnit jak zajímavou cenou, tak poměrně kvalitní nabídkou titulů. Za jakých podmínek funguje?

Co je služba Prime Video?

Prime Video je placená streamovací služba. Na Prime Video můžete sledovat tisíce titulů, včetně mnoha oceněných filmů, původních pořadů a kritikou oceňovaných původních televizních seriálů (třeba kritikou vychvalované a redakcí Světohledu milované The Boys).

Streamovací služba nabízí zhruba 24 000 filmů a více než 2 100 pořadů, z nichž si můžete vybrat. Můžete si také půjčit nebo koupit další filmy a televizní epizody, které nejsou součástí předplatného, a přidat více než 100 prémiových kanálů pomocí služby Prime Video Channels.

Amazon Prime Czech republic

Aneb, jak to vypadá s českou podporou. Stručně: nic moc. V nabídce je sice pár českých titulů nebo filmů s dabingem, ale zatím se poměrně složitě hledají. Při zadání klasických vyhledávacích výrazů (jako „czech“, „cze“, „czech audio“) vyhledávač zatím najde i extrémně velké množství filmů bez české podpory. Oproti Netflixu je tak zatím Prime Video pro českého diváka o poznání méně zajímavé než jeho největší konurent.

Prime video cena

Aktuálně má Amazon Prime akci, díky níž je cena měsíčního předplatného stanovená na velmi přátelských 79 korun. To se u streamovací služby, která se může pochlubit největší knihovnou obsahu ze všech služeb VOD, rozhodně počítá.

Službu si můžete objednat zde.

Jak sledovat Amazon Prime Video

Nejdřív je nutná registrace. Teprve po registraci můžete začít sledovat tisíce filmů a televizních pořadů na počítači, telefonu, tabletu, herní konzoli nebo podporovaném televizoru.

Pokud chcete filmy a seriály sledovat na cestách, vyplatí se nejvíc stáhnout si aplikaci Prime Video. Pokud se chcete dívat na televizoru, ujistěte se, že je aplikace Prime v jeho nabídce aplikací.

Amazon Prime Video zdarma

Stejně jako konkurence i Amazon nabízí možnost vyzkoušet si jeho streamovací služby zdarma. Čas, po který můžete sledovat bez placení, je po celém světě různý, u nás Amazon vsadil na lhůtu 7 dnů. To znamená, že když do sedmého dne od spuštění služby předplatné zrušíte, tak nebudete nic platit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -