- Reklama -

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

- Reklama -

První sezóna seriálu Andor Tonyho Gilroye, která se skládá z 12 epizod, zcela přepsala to, čeho jsou Hvězdné války schopny, a to jak z hlediska televize, tak vyprávění příběhů obecně. Prequel filmu Rogue One už se dokonce dočkal prodloužení. A už týden před finále první sezóny je tak jasné, že se diváci mohou těšit, že bude i Andor 2. řada.

Ve skutečnosti se natáčení seriálu začalo už v pondělí 21. listopadu. Předpokládá se, že 2. řada seriálu, který se odehrává pět let před událostmi Rogue One, bude předcházet událostem filmu. Druhou a zároveň poslední sezónu seriálu už před časem v rozhovoru pro Theplaylist.net nastínil Diego Luna, který hraje Cassiana Andora.

Pokračování Andora nás zavede až k Rogue One

„No, jdeme [do Rogue One], ano,“ vysvětlil Luna. „Jedna věc, kterou jsme řekli a kterou všichni vědí, je, že další sezóna končí těsně před Rogue One, dostaneme se až tam a stane se mnoho věcí, které myslím někteří lidé očekávají. Ale rozhodně se tomu nevyhneme.“

Luna dále zmínil, že diváci by se měli připravit na trochu jiného Andora, než byli zvyklí v první řadě. „Tempo se změní, ale nezmění se tolik, protože jsme tuto [sezónu] natáčeli v blocích po třech,“ vysvětlil Luna. „Teď to uděláme znovu, uděláme bloky po třech, které nás provedou čtyřmi roky. Další důležitá věc, a to nemůžeme popřít, je, že když jsme to začali, nikdo z nás nic v tomto formátu nedělal. Přemýšleli jsme o filmu. A teď už chápeme, co to znamená dodávat něco, co přichází každý týden, a ten rytmus, co to znamená. Je zřejmé, že se toto poznání odrazí v příští sezóně.“

- Reklama -

Andor 2. řada vyjde pravděpodobně v roce 2024

Tvůrce seriálu Tony Gilroy se pro změnu rozpovídal o tom, kdy by se diváci mohli dočkat pokračování. Jak naznačil v rozhovoru pro Collider.com, Andor 2. řada by se na Disney+ mohla objevit za dva roky.. „Pokud je minulost predikátem a budeme dělat to samé, co jsme dělali předtím, bude to podle stejného harmonogramu,“ prozradil Gilroy. „Vyjde o dva roky později.“

Premiéry nových dílů bychom se tak mohli dočkat v roce 2024. Mohlo by k tomu dojít i dřív, ale to podle Gilroye není vůbec jisté. Jak už to tak bývá, záleží především na penězích.

„Jediné místo, kde jde procesy urychlit, je postprodukce, a jediný způsob, jak můžete postprodukci urychlit, jsou peníze, a těch je málo,“ svěřil se Gilroy. „Takže opravdu nevím, musela by být nějaká vážná motivace pro příští rok v květnu nebo červnu nebo tak něco. Někdo by musel říct: „Páni, tohle opravdu potřebujeme a jsme ochotni za to zaplatit“. Rogue One dokázal, že když do toho hodíte peníze, můžete udělat vše opravdu, opravdu rychle. Jen je to velmi, velmi, velmi drahé.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -