- Reklama -

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

- Reklama -

První sezóna seriálu Andor Tonyho Gilroye, která se skládá z 12 epizod, zcela přepsala to, čeho jsou Hvězdné války schopny, a to jak z hlediska televize, tak vyprávění příběhů obecně. Prequel filmu Rogue One už se dokonce dočkal prodloužení. A už týden před finále první sezóny je tak jasné, že se diváci mohou těšit, že bude i Andor 2. řada.

Ve skutečnosti se natáčení seriálu začalo už v pondělí 21. listopadu. Předpokládá se, že 2. řada seriálu, který se odehrává pět let před událostmi Rogue One, bude předcházet událostem filmu. Druhou a zároveň poslední sezónu seriálu už před časem v rozhovoru pro Theplaylist.net nastínil Diego Luna, který hraje Cassiana Andora.

Pokračování Andora nás zavede až k Rogue One

„No, jdeme [do Rogue One], ano,“ vysvětlil Luna. „Jedna věc, kterou jsme řekli a kterou všichni vědí, je, že další sezóna končí těsně před Rogue One, dostaneme se až tam a stane se mnoho věcí, které myslím někteří lidé očekávají. Ale rozhodně se tomu nevyhneme.“

Luna dále zmínil, že diváci by se měli připravit na trochu jiného Andora, než byli zvyklí v první řadě. „Tempo se změní, ale nezmění se tolik, protože jsme tuto [sezónu] natáčeli v blocích po třech,“ vysvětlil Luna. „Teď to uděláme znovu, uděláme bloky po třech, které nás provedou čtyřmi roky. Další důležitá věc, a to nemůžeme popřít, je, že když jsme to začali, nikdo z nás nic v tomto formátu nedělal. Přemýšleli jsme o filmu. A teď už chápeme, co to znamená dodávat něco, co přichází každý týden, a ten rytmus, co to znamená. Je zřejmé, že se toto poznání odrazí v příští sezóně.“

Andor 2. řada vyjde pravděpodobně v roce 2024

Tvůrce seriálu Tony Gilroy se pro změnu rozpovídal o tom, kdy by se diváci mohli dočkat pokračování. Jak naznačil v rozhovoru pro Collider.com, Andor 2. řada by se na Disney+ mohla objevit za dva roky.. „Pokud je minulost predikátem a budeme dělat to samé, co jsme dělali předtím, bude to podle stejného harmonogramu,“ prozradil Gilroy. „Vyjde o dva roky později.“

Premiéry nových dílů bychom se tak mohli dočkat v roce 2024. Mohlo by k tomu dojít i dřív, ale to podle Gilroye není vůbec jisté. Jak už to tak bývá, záleží především na penězích.

„Jediné místo, kde jde procesy urychlit, je postprodukce, a jediný způsob, jak můžete postprodukci urychlit, jsou peníze, a těch je málo,“ svěřil se Gilroy. „Takže opravdu nevím, musela by být nějaká vážná motivace pro příští rok v květnu nebo červnu nebo tak něco. Někdo by musel říct: „Páni, tohle opravdu potřebujeme a jsme ochotni za to zaplatit“. Rogue One dokázal, že když do toho hodíte peníze, můžete udělat vše opravdu, opravdu rychle. Jen je to velmi, velmi, velmi drahé.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -