- Reklama -

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

- Reklama -

První sezóna seriálu Andor Tonyho Gilroye, která se skládá z 12 epizod, zcela přepsala to, čeho jsou Hvězdné války schopny, a to jak z hlediska televize, tak vyprávění příběhů obecně. Prequel filmu Rogue One už se dokonce dočkal prodloužení. A už týden před finále první sezóny je tak jasné, že se diváci mohou těšit, že bude i Andor 2. řada.

Ve skutečnosti se natáčení seriálu začalo už v pondělí 21. listopadu. Předpokládá se, že 2. řada seriálu, který se odehrává pět let před událostmi Rogue One, bude předcházet událostem filmu. Druhou a zároveň poslední sezónu seriálu už před časem v rozhovoru pro Theplaylist.net nastínil Diego Luna, který hraje Cassiana Andora.

Pokračování Andora nás zavede až k Rogue One

„No, jdeme [do Rogue One], ano,“ vysvětlil Luna. „Jedna věc, kterou jsme řekli a kterou všichni vědí, je, že další sezóna končí těsně před Rogue One, dostaneme se až tam a stane se mnoho věcí, které myslím někteří lidé očekávají. Ale rozhodně se tomu nevyhneme.“

Luna dále zmínil, že diváci by se měli připravit na trochu jiného Andora, než byli zvyklí v první řadě. „Tempo se změní, ale nezmění se tolik, protože jsme tuto [sezónu] natáčeli v blocích po třech,“ vysvětlil Luna. „Teď to uděláme znovu, uděláme bloky po třech, které nás provedou čtyřmi roky. Další důležitá věc, a to nemůžeme popřít, je, že když jsme to začali, nikdo z nás nic v tomto formátu nedělal. Přemýšleli jsme o filmu. A teď už chápeme, co to znamená dodávat něco, co přichází každý týden, a ten rytmus, co to znamená. Je zřejmé, že se toto poznání odrazí v příští sezóně.“

Andor 2. řada vyjde pravděpodobně v roce 2024

Tvůrce seriálu Tony Gilroy se pro změnu rozpovídal o tom, kdy by se diváci mohli dočkat pokračování. Jak naznačil v rozhovoru pro Collider.com, Andor 2. řada by se na Disney+ mohla objevit za dva roky.. „Pokud je minulost predikátem a budeme dělat to samé, co jsme dělali předtím, bude to podle stejného harmonogramu,“ prozradil Gilroy. „Vyjde o dva roky později.“

Premiéry nových dílů bychom se tak mohli dočkat v roce 2024. Mohlo by k tomu dojít i dřív, ale to podle Gilroye není vůbec jisté. Jak už to tak bývá, záleží především na penězích.

„Jediné místo, kde jde procesy urychlit, je postprodukce, a jediný způsob, jak můžete postprodukci urychlit, jsou peníze, a těch je málo,“ svěřil se Gilroy. „Takže opravdu nevím, musela by být nějaká vážná motivace pro příští rok v květnu nebo červnu nebo tak něco. Někdo by musel říct: „Páni, tohle opravdu potřebujeme a jsme ochotni za to zaplatit“. Rogue One dokázal, že když do toho hodíte peníze, můžete udělat vše opravdu, opravdu rychle. Jen je to velmi, velmi, velmi drahé.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -