- Reklama -

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

- Reklama -

První sezóna seriálu Andor Tonyho Gilroye, která se skládá z 12 epizod, zcela přepsala to, čeho jsou Hvězdné války schopny, a to jak z hlediska televize, tak vyprávění příběhů obecně. Prequel filmu Rogue One už se dokonce dočkal prodloužení. A už týden před finále první sezóny je tak jasné, že se diváci mohou těšit, že bude i Andor 2. řada.

Ve skutečnosti se natáčení seriálu začalo už v pondělí 21. listopadu. Předpokládá se, že 2. řada seriálu, který se odehrává pět let před událostmi Rogue One, bude předcházet událostem filmu. Druhou a zároveň poslední sezónu seriálu už před časem v rozhovoru pro Theplaylist.net nastínil Diego Luna, který hraje Cassiana Andora.

Pokračování Andora nás zavede až k Rogue One

„No, jdeme [do Rogue One], ano,“ vysvětlil Luna. „Jedna věc, kterou jsme řekli a kterou všichni vědí, je, že další sezóna končí těsně před Rogue One, dostaneme se až tam a stane se mnoho věcí, které myslím někteří lidé očekávají. Ale rozhodně se tomu nevyhneme.“

Luna dále zmínil, že diváci by se měli připravit na trochu jiného Andora, než byli zvyklí v první řadě. „Tempo se změní, ale nezmění se tolik, protože jsme tuto [sezónu] natáčeli v blocích po třech,“ vysvětlil Luna. „Teď to uděláme znovu, uděláme bloky po třech, které nás provedou čtyřmi roky. Další důležitá věc, a to nemůžeme popřít, je, že když jsme to začali, nikdo z nás nic v tomto formátu nedělal. Přemýšleli jsme o filmu. A teď už chápeme, co to znamená dodávat něco, co přichází každý týden, a ten rytmus, co to znamená. Je zřejmé, že se toto poznání odrazí v příští sezóně.“

- Reklama -

Andor 2. řada vyjde pravděpodobně v roce 2024

Tvůrce seriálu Tony Gilroy se pro změnu rozpovídal o tom, kdy by se diváci mohli dočkat pokračování. Jak naznačil v rozhovoru pro Collider.com, Andor 2. řada by se na Disney+ mohla objevit za dva roky.. „Pokud je minulost predikátem a budeme dělat to samé, co jsme dělali předtím, bude to podle stejného harmonogramu,“ prozradil Gilroy. „Vyjde o dva roky později.“

Premiéry nových dílů bychom se tak mohli dočkat v roce 2024. Mohlo by k tomu dojít i dřív, ale to podle Gilroye není vůbec jisté. Jak už to tak bývá, záleží především na penězích.

„Jediné místo, kde jde procesy urychlit, je postprodukce, a jediný způsob, jak můžete postprodukci urychlit, jsou peníze, a těch je málo,“ svěřil se Gilroy. „Takže opravdu nevím, musela by být nějaká vážná motivace pro příští rok v květnu nebo červnu nebo tak něco. Někdo by musel říct: „Páni, tohle opravdu potřebujeme a jsme ochotni za to zaplatit“. Rogue One dokázal, že když do toho hodíte peníze, můžete udělat vše opravdu, opravdu rychle. Jen je to velmi, velmi, velmi drahé.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -