- Reklama -

Kolik epizod má 3. řada seriálu Mandalorian?

Fanoušci už dlouho netrpělivě čekají na zprávy o návratu Mandaloriana na Disney+. A nyní konečně nastal okamžik, po kterém toužili. Din Djarin a Grogu se 1. března vydávají na další dobrodružství. Tentokrát se jedná o vykoupení.

- Reklama -

Harmonogram vydávání epizod

Kolik epizod tedy bude ve třetí řadě Mandaloriana? Odpověď zní osm, stejně jako v prvních dvou sezónách. Bohužel fanoušci nemohou sledovat celou sezónu najednou, upozorňuje collider.com. Disney+ vydává epizody každý týden, aby diváky udržel v napětí a vyhnul se spoilerům. Zde je kompletní rozvrh:

Epizoda 1: 1. března
Epizoda 2: 8. března
Epizoda 3: 15. března
Epizoda 4: 22. března
Epizoda 5: 29. března
Epizoda 6: 5. dubna
Epizoda 7: 12. dubna
Epizoda 8: 19. dubna

Poslední rozloučení?

Druhá sezóna skončila dojemně, když Luke Skywalker (v podání Marka Hamilla) zachránil Manda a jeho posádku ze spárů Moffa Gideona. To umožnilo Mandovi (Pedro Pascal) a Groguovi sdílet spolu poslední emotivní chvíli, než druhého jmenovaného Luke odvedl pryč. Mnozí fanoušci si kladli otázku, zda je to konec příběhu. Pak ale společnost Disney+ seriál obnovila a potvrdila třetí sezónu, informuje digitalspy.com.

Nová cesta začíná

Mando a Grogu se mají ve třetí řadě Mandaloriana znovu setkat, i když okolnosti jejich shledání zůstávají záhadou. V minulé sérii mělo Mandovo rozhodnutí ukázat Groguovi svou tvář za následek jeho vyhnání z kmene, takže neměl žádné spojence a neměl kam jít. V nadcházející sérii se pokusí o nápravu, aby se mohl vrátit domů do Mandoru.

- Reklama -

Oficiální synopse společnosti Disney+ zní: „Cesty Mandaloriana galaxií Star Wars pokračují. Din Djarin, kdysi osamělý lovec odměn, se znovu spojil s Grogem. Mezitím se Nová republika snaží vyvést galaxii z její temné historie. Mandalorián zkříží své cesty se starými spojenci a získá nové nepřátele, zatímco on a Grogu pokračují ve společné cestě.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -