- Reklama -

Kolik epizod má 3. řada seriálu Mandalorian?

Fanoušci už dlouho netrpělivě čekají na zprávy o návratu Mandaloriana na Disney+. A nyní konečně nastal okamžik, po kterém toužili. Din Djarin a Grogu se 1. března vydávají na další dobrodružství. Tentokrát se jedná o vykoupení.

- Reklama -

Harmonogram vydávání epizod

Kolik epizod tedy bude ve třetí řadě Mandaloriana? Odpověď zní osm, stejně jako v prvních dvou sezónách. Bohužel fanoušci nemohou sledovat celou sezónu najednou, upozorňuje collider.com. Disney+ vydává epizody každý týden, aby diváky udržel v napětí a vyhnul se spoilerům. Zde je kompletní rozvrh:

Epizoda 1: 1. března
Epizoda 2: 8. března
Epizoda 3: 15. března
Epizoda 4: 22. března
Epizoda 5: 29. března
Epizoda 6: 5. dubna
Epizoda 7: 12. dubna
Epizoda 8: 19. dubna

Poslední rozloučení?

Druhá sezóna skončila dojemně, když Luke Skywalker (v podání Marka Hamilla) zachránil Manda a jeho posádku ze spárů Moffa Gideona. To umožnilo Mandovi (Pedro Pascal) a Groguovi sdílet spolu poslední emotivní chvíli, než druhého jmenovaného Luke odvedl pryč. Mnozí fanoušci si kladli otázku, zda je to konec příběhu. Pak ale společnost Disney+ seriál obnovila a potvrdila třetí sezónu, informuje digitalspy.com.

Nová cesta začíná

Mando a Grogu se mají ve třetí řadě Mandaloriana znovu setkat, i když okolnosti jejich shledání zůstávají záhadou. V minulé sérii mělo Mandovo rozhodnutí ukázat Groguovi svou tvář za následek jeho vyhnání z kmene, takže neměl žádné spojence a neměl kam jít. V nadcházející sérii se pokusí o nápravu, aby se mohl vrátit domů do Mandoru.

- Reklama -

Oficiální synopse společnosti Disney+ zní: „Cesty Mandaloriana galaxií Star Wars pokračují. Din Djarin, kdysi osamělý lovec odměn, se znovu spojil s Grogem. Mezitím se Nová republika snaží vyvést galaxii z její temné historie. Mandalorián zkříží své cesty se starými spojenci a získá nové nepřátele, zatímco on a Grogu pokračují ve společné cestě.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -