- Reklama -

Kolik epizod má 3. řada seriálu Mandalorian?

Fanoušci už dlouho netrpělivě čekají na zprávy o návratu Mandaloriana na Disney+. A nyní konečně nastal okamžik, po kterém toužili. Din Djarin a Grogu se 1. března vydávají na další dobrodružství. Tentokrát se jedná o vykoupení.

- Reklama -

Harmonogram vydávání epizod

Kolik epizod tedy bude ve třetí řadě Mandaloriana? Odpověď zní osm, stejně jako v prvních dvou sezónách. Bohužel fanoušci nemohou sledovat celou sezónu najednou, upozorňuje collider.com. Disney+ vydává epizody každý týden, aby diváky udržel v napětí a vyhnul se spoilerům. Zde je kompletní rozvrh:

Epizoda 1: 1. března
Epizoda 2: 8. března
Epizoda 3: 15. března
Epizoda 4: 22. března
Epizoda 5: 29. března
Epizoda 6: 5. dubna
Epizoda 7: 12. dubna
Epizoda 8: 19. dubna

Poslední rozloučení?

Druhá sezóna skončila dojemně, když Luke Skywalker (v podání Marka Hamilla) zachránil Manda a jeho posádku ze spárů Moffa Gideona. To umožnilo Mandovi (Pedro Pascal) a Groguovi sdílet spolu poslední emotivní chvíli, než druhého jmenovaného Luke odvedl pryč. Mnozí fanoušci si kladli otázku, zda je to konec příběhu. Pak ale společnost Disney+ seriál obnovila a potvrdila třetí sezónu, informuje digitalspy.com.

Nová cesta začíná

Mando a Grogu se mají ve třetí řadě Mandaloriana znovu setkat, i když okolnosti jejich shledání zůstávají záhadou. V minulé sérii mělo Mandovo rozhodnutí ukázat Groguovi svou tvář za následek jeho vyhnání z kmene, takže neměl žádné spojence a neměl kam jít. V nadcházející sérii se pokusí o nápravu, aby se mohl vrátit domů do Mandoru.

Oficiální synopse společnosti Disney+ zní: „Cesty Mandaloriana galaxií Star Wars pokračují. Din Djarin, kdysi osamělý lovec odměn, se znovu spojil s Grogem. Mezitím se Nová republika snaží vyvést galaxii z její temné historie. Mandalorián zkříží své cesty se starými spojenci a získá nové nepřátele, zatímco on a Grogu pokračují ve společné cestě.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -