- Reklama -

Kolik epizod má 3. řada seriálu Mandalorian?

Fanoušci už dlouho netrpělivě čekají na zprávy o návratu Mandaloriana na Disney+. A nyní konečně nastal okamžik, po kterém toužili. Din Djarin a Grogu se 1. března vydávají na další dobrodružství. Tentokrát se jedná o vykoupení.

- Reklama -

Harmonogram vydávání epizod

Kolik epizod tedy bude ve třetí řadě Mandaloriana? Odpověď zní osm, stejně jako v prvních dvou sezónách. Bohužel fanoušci nemohou sledovat celou sezónu najednou, upozorňuje collider.com. Disney+ vydává epizody každý týden, aby diváky udržel v napětí a vyhnul se spoilerům. Zde je kompletní rozvrh:

Epizoda 1: 1. března
Epizoda 2: 8. března
Epizoda 3: 15. března
Epizoda 4: 22. března
Epizoda 5: 29. března
Epizoda 6: 5. dubna
Epizoda 7: 12. dubna
Epizoda 8: 19. dubna

Poslední rozloučení?

Druhá sezóna skončila dojemně, když Luke Skywalker (v podání Marka Hamilla) zachránil Manda a jeho posádku ze spárů Moffa Gideona. To umožnilo Mandovi (Pedro Pascal) a Groguovi sdílet spolu poslední emotivní chvíli, než druhého jmenovaného Luke odvedl pryč. Mnozí fanoušci si kladli otázku, zda je to konec příběhu. Pak ale společnost Disney+ seriál obnovila a potvrdila třetí sezónu, informuje digitalspy.com.

Nová cesta začíná

Mando a Grogu se mají ve třetí řadě Mandaloriana znovu setkat, i když okolnosti jejich shledání zůstávají záhadou. V minulé sérii mělo Mandovo rozhodnutí ukázat Groguovi svou tvář za následek jeho vyhnání z kmene, takže neměl žádné spojence a neměl kam jít. V nadcházející sérii se pokusí o nápravu, aby se mohl vrátit domů do Mandoru.

- Reklama -

Oficiální synopse společnosti Disney+ zní: „Cesty Mandaloriana galaxií Star Wars pokračují. Din Djarin, kdysi osamělý lovec odměn, se znovu spojil s Grogem. Mezitím se Nová republika snaží vyvést galaxii z její temné historie. Mandalorián zkříží své cesty se starými spojenci a získá nové nepřátele, zatímco on a Grogu pokračují ve společné cestě.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -