- Reklama -

Bill Gates se svěřil, které filmy a seriály sleduje, když potřebuje oddech

Každý má svůj vlastní způsob, jak se zbavit stresu - miliardář Bill Gates se uchyluje ke čtení a sledování televize a filmů, když potřebuje trochu ulevit vnitřní úzkosti, uvedl na svém blogu.

- Reklama -

Bill Gates na svém blogu rozebírá poměrně často své názory a píše o věcech, které má rád. To dělal i v průběhu pandemie, kdy se dokonce rozepsal o několika tipech, které by zhlédnout každý fanoušek filmu. Najde v nich podle Gatese úlevu nebo zajímavé informace.

Vzhledem k tomu, že Gates se poměrně dost zabýval pandemií koronaviru, jeden ze svých tipů s pandemií spojil. Gates totiž doporučuje dokument Netflixu Globální pandemie, který se právě tímto tématem zabývá. „Tento dokumentární seriál na Netflixu ukazuje čtyři lidi, kteří v různých částech světa usilovně pracují na prevenci epidemií,“ napsal Gates ve svém příspěvku z března 2020. „Vzhledem k tomu, že seriál se točil už před nějakou dobou, nejsou jednotlivé epizody zaměřené na koronavirus, ale na chřipku. Ta se všeobecně považovala za nejpravděpodobnějšího viníka velké epidemie. I tak ale Globální pandemie přiblíží inspirativní práci, kterou hrdinní lékaři, výzkumníci a humanitární pracovníci odvádějí, aby zabránili právě tomu, čím právě teď všichni procházíme.“

Bill Gates je překvapivě velký milovník seriálů

Ovšem jeden z nejbohatších mužů planety nesleduje jen dokumenty. Najde si čas i na seriálovou a filmovou tvorbu. „K několika seriálům, které s Melindou sledujeme, patří Milion malých střípků, Tohle jsme my a Ozark,“ prozradil Bill Gates.

„Já se také chystám konečně podívat na Já, Claudius – seriál BBC ze sedmdesátých let odehrávající se v době Římské říše. Láká mě od té doby, co jsem si přečetl nadšenou recenzi v The Economist. O době římské jsem toho přečetl hodně, ale tento seriál zní jako zajímavý pohled na tuto dobu,“ dodal

Co se týče filmů, má Gates jednoho jasného oblíbence. „Před několika týdny jsem si znovu pustil jeden ze svých oblíbených filmů, Spy Game, s Robertem Redfordem a Bradem Pittem v hlavních rolích. Má spoustu dobrých překvapení, takže vám nechci spoilerovat děj. O Spy Game moc lidí neslyšelo, ale já jsem ho viděl snad dvanáctkrát,“ napsal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -