- Reklama -

Bill Gates se svěřil, které filmy a seriály sleduje, když potřebuje oddech

Každý má svůj vlastní způsob, jak se zbavit stresu - miliardář Bill Gates se uchyluje ke čtení a sledování televize a filmů, když potřebuje trochu ulevit vnitřní úzkosti, uvedl na svém blogu.

- Reklama -

Bill Gates na svém blogu rozebírá poměrně často své názory a píše o věcech, které má rád. To dělal i v průběhu pandemie, kdy se dokonce rozepsal o několika tipech, které by zhlédnout každý fanoušek filmu. Najde v nich podle Gatese úlevu nebo zajímavé informace.

Vzhledem k tomu, že Gates se poměrně dost zabýval pandemií koronaviru, jeden ze svých tipů s pandemií spojil. Gates totiž doporučuje dokument Netflixu Globální pandemie, který se právě tímto tématem zabývá. „Tento dokumentární seriál na Netflixu ukazuje čtyři lidi, kteří v různých částech světa usilovně pracují na prevenci epidemií,“ napsal Gates ve svém příspěvku z března 2020. „Vzhledem k tomu, že seriál se točil už před nějakou dobou, nejsou jednotlivé epizody zaměřené na koronavirus, ale na chřipku. Ta se všeobecně považovala za nejpravděpodobnějšího viníka velké epidemie. I tak ale Globální pandemie přiblíží inspirativní práci, kterou hrdinní lékaři, výzkumníci a humanitární pracovníci odvádějí, aby zabránili právě tomu, čím právě teď všichni procházíme.“

Bill Gates je překvapivě velký milovník seriálů

Ovšem jeden z nejbohatších mužů planety nesleduje jen dokumenty. Najde si čas i na seriálovou a filmovou tvorbu. „K několika seriálům, které s Melindou sledujeme, patří Milion malých střípků, Tohle jsme my a Ozark,“ prozradil Bill Gates.

„Já se také chystám konečně podívat na Já, Claudius – seriál BBC ze sedmdesátých let odehrávající se v době Římské říše. Láká mě od té doby, co jsem si přečetl nadšenou recenzi v The Economist. O době římské jsem toho přečetl hodně, ale tento seriál zní jako zajímavý pohled na tuto dobu,“ dodal

Co se týče filmů, má Gates jednoho jasného oblíbence. „Před několika týdny jsem si znovu pustil jeden ze svých oblíbených filmů, Spy Game, s Robertem Redfordem a Bradem Pittem v hlavních rolích. Má spoustu dobrých překvapení, takže vám nechci spoilerovat děj. O Spy Game moc lidí neslyšelo, ale já jsem ho viděl snad dvanáctkrát,“ napsal.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -