- Reklama -

Bill Gates se svěřil, které filmy a seriály sleduje, když potřebuje oddech

Každý má svůj vlastní způsob, jak se zbavit stresu - miliardář Bill Gates se uchyluje ke čtení a sledování televize a filmů, když potřebuje trochu ulevit vnitřní úzkosti, uvedl na svém blogu.

- Reklama -

Bill Gates na svém blogu rozebírá poměrně často své názory a píše o věcech, které má rád. To dělal i v průběhu pandemie, kdy se dokonce rozepsal o několika tipech, které by zhlédnout každý fanoušek filmu. Najde v nich podle Gatese úlevu nebo zajímavé informace.

Vzhledem k tomu, že Gates se poměrně dost zabýval pandemií koronaviru, jeden ze svých tipů s pandemií spojil. Gates totiž doporučuje dokument Netflixu Globální pandemie, který se právě tímto tématem zabývá. „Tento dokumentární seriál na Netflixu ukazuje čtyři lidi, kteří v různých částech světa usilovně pracují na prevenci epidemií,“ napsal Gates ve svém příspěvku z března 2020. „Vzhledem k tomu, že seriál se točil už před nějakou dobou, nejsou jednotlivé epizody zaměřené na koronavirus, ale na chřipku. Ta se všeobecně považovala za nejpravděpodobnějšího viníka velké epidemie. I tak ale Globální pandemie přiblíží inspirativní práci, kterou hrdinní lékaři, výzkumníci a humanitární pracovníci odvádějí, aby zabránili právě tomu, čím právě teď všichni procházíme.“

Bill Gates je překvapivě velký milovník seriálů

Ovšem jeden z nejbohatších mužů planety nesleduje jen dokumenty. Najde si čas i na seriálovou a filmovou tvorbu. „K několika seriálům, které s Melindou sledujeme, patří Milion malých střípků, Tohle jsme my a Ozark,“ prozradil Bill Gates.

„Já se také chystám konečně podívat na Já, Claudius – seriál BBC ze sedmdesátých let odehrávající se v době Římské říše. Láká mě od té doby, co jsem si přečetl nadšenou recenzi v The Economist. O době římské jsem toho přečetl hodně, ale tento seriál zní jako zajímavý pohled na tuto dobu,“ dodal

Co se týče filmů, má Gates jednoho jasného oblíbence. „Před několika týdny jsem si znovu pustil jeden ze svých oblíbených filmů, Spy Game, s Robertem Redfordem a Bradem Pittem v hlavních rolích. Má spoustu dobrých překvapení, takže vám nechci spoilerovat děj. O Spy Game moc lidí neslyšelo, ale já jsem ho viděl snad dvanáctkrát,“ napsal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -