- Reklama -

Bill Gates se svěřil, které filmy a seriály sleduje, když potřebuje oddech

Každý má svůj vlastní způsob, jak se zbavit stresu - miliardář Bill Gates se uchyluje ke čtení a sledování televize a filmů, když potřebuje trochu ulevit vnitřní úzkosti, uvedl na svém blogu.

- Reklama -

Bill Gates na svém blogu rozebírá poměrně často své názory a píše o věcech, které má rád. To dělal i v průběhu pandemie, kdy se dokonce rozepsal o několika tipech, které by zhlédnout každý fanoušek filmu. Najde v nich podle Gatese úlevu nebo zajímavé informace.

Vzhledem k tomu, že Gates se poměrně dost zabýval pandemií koronaviru, jeden ze svých tipů s pandemií spojil. Gates totiž doporučuje dokument Netflixu Globální pandemie, který se právě tímto tématem zabývá. „Tento dokumentární seriál na Netflixu ukazuje čtyři lidi, kteří v různých částech světa usilovně pracují na prevenci epidemií,“ napsal Gates ve svém příspěvku z března 2020. „Vzhledem k tomu, že seriál se točil už před nějakou dobou, nejsou jednotlivé epizody zaměřené na koronavirus, ale na chřipku. Ta se všeobecně považovala za nejpravděpodobnějšího viníka velké epidemie. I tak ale Globální pandemie přiblíží inspirativní práci, kterou hrdinní lékaři, výzkumníci a humanitární pracovníci odvádějí, aby zabránili právě tomu, čím právě teď všichni procházíme.“

Bill Gates je překvapivě velký milovník seriálů

Ovšem jeden z nejbohatších mužů planety nesleduje jen dokumenty. Najde si čas i na seriálovou a filmovou tvorbu. „K několika seriálům, které s Melindou sledujeme, patří Milion malých střípků, Tohle jsme my a Ozark,“ prozradil Bill Gates.

„Já se také chystám konečně podívat na Já, Claudius – seriál BBC ze sedmdesátých let odehrávající se v době Římské říše. Láká mě od té doby, co jsem si přečetl nadšenou recenzi v The Economist. O době římské jsem toho přečetl hodně, ale tento seriál zní jako zajímavý pohled na tuto dobu,“ dodal

Co se týče filmů, má Gates jednoho jasného oblíbence. „Před několika týdny jsem si znovu pustil jeden ze svých oblíbených filmů, Spy Game, s Robertem Redfordem a Bradem Pittem v hlavních rolích. Má spoustu dobrých překvapení, takže vám nechci spoilerovat děj. O Spy Game moc lidí neslyšelo, ale já jsem ho viděl snad dvanáctkrát,“ napsal.

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -