- Reklama -

Bill Gates se svěřil, které filmy a seriály sleduje, když potřebuje oddech

Každý má svůj vlastní způsob, jak se zbavit stresu - miliardář Bill Gates se uchyluje ke čtení a sledování televize a filmů, když potřebuje trochu ulevit vnitřní úzkosti, uvedl na svém blogu.

- Reklama -

Bill Gates na svém blogu rozebírá poměrně často své názory a píše o věcech, které má rád. To dělal i v průběhu pandemie, kdy se dokonce rozepsal o několika tipech, které by zhlédnout každý fanoušek filmu. Najde v nich podle Gatese úlevu nebo zajímavé informace.

Vzhledem k tomu, že Gates se poměrně dost zabýval pandemií koronaviru, jeden ze svých tipů s pandemií spojil. Gates totiž doporučuje dokument Netflixu Globální pandemie, který se právě tímto tématem zabývá. „Tento dokumentární seriál na Netflixu ukazuje čtyři lidi, kteří v různých částech světa usilovně pracují na prevenci epidemií,“ napsal Gates ve svém příspěvku z března 2020. „Vzhledem k tomu, že seriál se točil už před nějakou dobou, nejsou jednotlivé epizody zaměřené na koronavirus, ale na chřipku. Ta se všeobecně považovala za nejpravděpodobnějšího viníka velké epidemie. I tak ale Globální pandemie přiblíží inspirativní práci, kterou hrdinní lékaři, výzkumníci a humanitární pracovníci odvádějí, aby zabránili právě tomu, čím právě teď všichni procházíme.“

Bill Gates je překvapivě velký milovník seriálů

Ovšem jeden z nejbohatších mužů planety nesleduje jen dokumenty. Najde si čas i na seriálovou a filmovou tvorbu. „K několika seriálům, které s Melindou sledujeme, patří Milion malých střípků, Tohle jsme my a Ozark,“ prozradil Bill Gates.

„Já se také chystám konečně podívat na Já, Claudius – seriál BBC ze sedmdesátých let odehrávající se v době Římské říše. Láká mě od té doby, co jsem si přečetl nadšenou recenzi v The Economist. O době římské jsem toho přečetl hodně, ale tento seriál zní jako zajímavý pohled na tuto dobu,“ dodal

Co se týče filmů, má Gates jednoho jasného oblíbence. „Před několika týdny jsem si znovu pustil jeden ze svých oblíbených filmů, Spy Game, s Robertem Redfordem a Bradem Pittem v hlavních rolích. Má spoustu dobrých překvapení, takže vám nechci spoilerovat děj. O Spy Game moc lidí neslyšelo, ale já jsem ho viděl snad dvanáctkrát,“ napsal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -