- Reklama -

Jarní novinky na streamu: 7 seriálů, které by neměly uniknout vaší pozornosti

Zjistěte, jaké zajímavé seriálové jarní novinky se chystají na streamu v roce 2023. Většina nových věcí láká na známé tváře.

- Reklama -

S jarem přichází spousta nových i vracejících se pořadů, které slibují, že diváky připoutají k obrazovkám na několik týdnů a měsíců dopředu. Na co se těšit? Od souboje titánů v seriálu „Boj o moc“ po hvězdami nabité novinky – jarní program na streamu pro rok 2023 je přeplněný zajímavými filmy i seriály.

Zde jsou některé z nejzajímavějších jarních nabídek, na které se diváci mohou v nadcházejících týdnech těšit.

Boj

Z hlavy Janine Nabersové a Donalda Glovera přichází příběh o obsesivním fanynce a temné straně zbožňování. Dominique Fishbacková podává strhující výkon v roli Dre, houstonské superfanynky, jejíž poblouznění hvězdou R&B NiJah ji zavede na nebezpečnou cestu. Od 17. března na Prime Video.

Boj o moc

Čtvrtá a závěrečná série uznávaného rodinného dramatu stupňuje napětí, když se sourozenci Royovi postaví proti svému odcizenému otci po prodeji jeho společnosti. Díky hvězdným výkonům Jeremyho Stronga, Sarah Snookové, Kierana Culkina a Alana Rucka se jedná o bitvu na věky věků. Boj o Moc má premiéru 26. března na HBO.

- Reklama -

Velký poprask na malém městě

Chris O’Dowd hraje v srdceryvné komedii podle románu M. O. Walshe. Když do malého městečka dorazí stroj zvaný Morpho, který má moc odhalovat osudy obyvatel, Dusty (O’Dowd) je nadšený i vyvedený z míry. Dokáže svůj osud přijmout, nebo proti němu bude bojovat? 29. března na Apple TV+.

Naměkko

Rob Lowe hraje v tomto originálním seriálu Netflixu excentrickou biotechnologickou legendu Ellise Dragona. Po smrti své ženy se Ellis snaží najít své místo ve světě. Mezitím se jeho syn Jackson (hraje ho Loweův skutečný syn John Owen Lowe) snaží prosadit mimo otcův stín. Podaří se jim najít společnou řeč? Premiéra 30. března.

Jeho poslední slova

Jennifer Garnerová vévodí obsazení této napínavé minisérie podle bestselleru Laury Daveové. Když se její manžel ztratí, Hannah (Garnerová) musí chránit svou nevlastní dceru a odhalit tajemství, které může rozdělit její rodinu. Premiéra 14. dubna na Apple TV+.

Dead Ringers

Rachel Weiszová se v předělávce klasického filmu Davida Cronenberga ujímá dvojí role. V hlavní roli dvojčat gynekologů Elliota a Beverly Mantleových, které jsou ochotny podstoupit jakoukoli revoluci v ženské zdravotní péči. Když se však jejich metody vymknou kontrole, budou schopny vzít vše do svých rukou? 21. dubna na Prime Video.

Královna Charlotte

Shonda Rhimes se jako producentk vrací do regentského světa „Bridgertonu“ se spin-offem Bridgertonových zaměřeným na královnu Charlotte (zde ji hraje India Amarteifio). Seriál se odehrává na počátku její vlády a zkoumá vztahy panovnice s lidmi z jejího okolí, včetně lady Danburyové (Arsema Thomas) a Brimsleyho (Sam Clemmett). Rhimesová působí jako hlavní scenáristka a tvůrkyně. Premiéra přijde 4. května na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -