- Reklama -

Jarní novinky na streamu: 7 seriálů, které by neměly uniknout vaší pozornosti

Zjistěte, jaké zajímavé seriálové jarní novinky se chystají na streamu v roce 2023. Většina nových věcí láká na známé tváře.

- Reklama -

S jarem přichází spousta nových i vracejících se pořadů, které slibují, že diváky připoutají k obrazovkám na několik týdnů a měsíců dopředu. Na co se těšit? Od souboje titánů v seriálu „Boj o moc“ po hvězdami nabité novinky – jarní program na streamu pro rok 2023 je přeplněný zajímavými filmy i seriály.

Zde jsou některé z nejzajímavějších jarních nabídek, na které se diváci mohou v nadcházejících týdnech těšit.

Boj

Z hlavy Janine Nabersové a Donalda Glovera přichází příběh o obsesivním fanynce a temné straně zbožňování. Dominique Fishbacková podává strhující výkon v roli Dre, houstonské superfanynky, jejíž poblouznění hvězdou R&B NiJah ji zavede na nebezpečnou cestu. Od 17. března na Prime Video.

Boj o moc

Čtvrtá a závěrečná série uznávaného rodinného dramatu stupňuje napětí, když se sourozenci Royovi postaví proti svému odcizenému otci po prodeji jeho společnosti. Díky hvězdným výkonům Jeremyho Stronga, Sarah Snookové, Kierana Culkina a Alana Rucka se jedná o bitvu na věky věků. Boj o Moc má premiéru 26. března na HBO.

Velký poprask na malém městě

Chris O’Dowd hraje v srdceryvné komedii podle románu M. O. Walshe. Když do malého městečka dorazí stroj zvaný Morpho, který má moc odhalovat osudy obyvatel, Dusty (O’Dowd) je nadšený i vyvedený z míry. Dokáže svůj osud přijmout, nebo proti němu bude bojovat? 29. března na Apple TV+.

Naměkko

Rob Lowe hraje v tomto originálním seriálu Netflixu excentrickou biotechnologickou legendu Ellise Dragona. Po smrti své ženy se Ellis snaží najít své místo ve světě. Mezitím se jeho syn Jackson (hraje ho Loweův skutečný syn John Owen Lowe) snaží prosadit mimo otcův stín. Podaří se jim najít společnou řeč? Premiéra 30. března.

Jeho poslední slova

Jennifer Garnerová vévodí obsazení této napínavé minisérie podle bestselleru Laury Daveové. Když se její manžel ztratí, Hannah (Garnerová) musí chránit svou nevlastní dceru a odhalit tajemství, které může rozdělit její rodinu. Premiéra 14. dubna na Apple TV+.

Dead Ringers

Rachel Weiszová se v předělávce klasického filmu Davida Cronenberga ujímá dvojí role. V hlavní roli dvojčat gynekologů Elliota a Beverly Mantleových, které jsou ochotny podstoupit jakoukoli revoluci v ženské zdravotní péči. Když se však jejich metody vymknou kontrole, budou schopny vzít vše do svých rukou? 21. dubna na Prime Video.

Královna Charlotte

Shonda Rhimes se jako producentk vrací do regentského světa „Bridgertonu“ se spin-offem Bridgertonových zaměřeným na královnu Charlotte (zde ji hraje India Amarteifio). Seriál se odehrává na počátku její vlády a zkoumá vztahy panovnice s lidmi z jejího okolí, včetně lady Danburyové (Arsema Thomas) a Brimsleyho (Sam Clemmett). Rhimesová působí jako hlavní scenáristka a tvůrkyně. Premiéra přijde 4. května na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -