- Reklama -

Jarní novinky na streamu: 7 seriálů, které by neměly uniknout vaší pozornosti

Zjistěte, jaké zajímavé seriálové jarní novinky se chystají na streamu v roce 2023. Většina nových věcí láká na známé tváře.

- Reklama -

S jarem přichází spousta nových i vracejících se pořadů, které slibují, že diváky připoutají k obrazovkám na několik týdnů a měsíců dopředu. Na co se těšit? Od souboje titánů v seriálu „Boj o moc“ po hvězdami nabité novinky – jarní program na streamu pro rok 2023 je přeplněný zajímavými filmy i seriály.

Zde jsou některé z nejzajímavějších jarních nabídek, na které se diváci mohou v nadcházejících týdnech těšit.

Boj

Z hlavy Janine Nabersové a Donalda Glovera přichází příběh o obsesivním fanynce a temné straně zbožňování. Dominique Fishbacková podává strhující výkon v roli Dre, houstonské superfanynky, jejíž poblouznění hvězdou R&B NiJah ji zavede na nebezpečnou cestu. Od 17. března na Prime Video.

Boj o moc

Čtvrtá a závěrečná série uznávaného rodinného dramatu stupňuje napětí, když se sourozenci Royovi postaví proti svému odcizenému otci po prodeji jeho společnosti. Díky hvězdným výkonům Jeremyho Stronga, Sarah Snookové, Kierana Culkina a Alana Rucka se jedná o bitvu na věky věků. Boj o Moc má premiéru 26. března na HBO.

- Reklama -

Velký poprask na malém městě

Chris O’Dowd hraje v srdceryvné komedii podle románu M. O. Walshe. Když do malého městečka dorazí stroj zvaný Morpho, který má moc odhalovat osudy obyvatel, Dusty (O’Dowd) je nadšený i vyvedený z míry. Dokáže svůj osud přijmout, nebo proti němu bude bojovat? 29. března na Apple TV+.

Naměkko

Rob Lowe hraje v tomto originálním seriálu Netflixu excentrickou biotechnologickou legendu Ellise Dragona. Po smrti své ženy se Ellis snaží najít své místo ve světě. Mezitím se jeho syn Jackson (hraje ho Loweův skutečný syn John Owen Lowe) snaží prosadit mimo otcův stín. Podaří se jim najít společnou řeč? Premiéra 30. března.

Jeho poslední slova

Jennifer Garnerová vévodí obsazení této napínavé minisérie podle bestselleru Laury Daveové. Když se její manžel ztratí, Hannah (Garnerová) musí chránit svou nevlastní dceru a odhalit tajemství, které může rozdělit její rodinu. Premiéra 14. dubna na Apple TV+.

Dead Ringers

Rachel Weiszová se v předělávce klasického filmu Davida Cronenberga ujímá dvojí role. V hlavní roli dvojčat gynekologů Elliota a Beverly Mantleových, které jsou ochotny podstoupit jakoukoli revoluci v ženské zdravotní péči. Když se však jejich metody vymknou kontrole, budou schopny vzít vše do svých rukou? 21. dubna na Prime Video.

Královna Charlotte

Shonda Rhimes se jako producentk vrací do regentského světa „Bridgertonu“ se spin-offem Bridgertonových zaměřeným na královnu Charlotte (zde ji hraje India Amarteifio). Seriál se odehrává na počátku její vlády a zkoumá vztahy panovnice s lidmi z jejího okolí, včetně lady Danburyové (Arsema Thomas) a Brimsleyho (Sam Clemmett). Rhimesová působí jako hlavní scenáristka a tvůrkyně. Premiéra přijde 4. května na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -