- Reklama -

Jack Reacher 2. řada: Mise naplněná pomstou. Seriál představí nové tváře

Fanoušci seriálového hitu Reacher od Amazonu netrpělivě čekají na zprávy o tom, kdy přijde Jack Reacher 2. řada. A přestože zatím neznáme oficiální datum premiéry, objevilo se několik novinek, které příznivcům seriálu spraví chuť.

- Reklama -

Trvalý úspěch seriálu Reacher na Amazon Prime Video je důkazem strhujícího výkonu Alana Ritchsona v roli drsného a neotesaného bojovníka se zločinem Jacka Reachera. Seriál se od svého uvedení drží v Top 10 nejsledovanějších pořadech této streamovací služby a posunul Ritchsonovu kariéru na hvězdnou úroveň. Fanoušci netrpělivě očekávají další Ritchsonovo vystoupení v roli této ikonické postavy. Rychlé obnovení Reachera pro druhou sezónu jen zvýšilo očekávání a nechalo fanoušky přemýšlet o mnoha otázkách. Podle jaké knihy bude Jack Recher 2. řada? Kdy bude mít premiéru? A kteří herci se vrátí?

Bude mít 2. řada Jacka Reachera premiéru už na jaře?

Předně víme, že natáčení začalo v září 2022, což by naznačovalo potenciální vydání v první polovině roku 2023. To potvrdil loni i Vernon Sanders, šéf Prime Video Television, když o nové sezóně hovořil se stránkami collider.com. Uvedl, že natáčení „jde opravdu dobře. Alan je zpátky a je ve své roli fantastický. Jsem na producenty hrdý, [že] našli pro Reachera takovou vhodnou roli. Reacherovi fanoušci a jejich reakce na seriál, to je prostě sen. Druhá série je úžasná. A stejně tak skvělá, jako byla první série. Dokonce myslím, že druhá série přináší ještě víc, a myslím, že je velká šance, že se ten seriál příští rok vrátí.“

Epická podívaná podle jedenácté knihy o Reacherovi

Představitel Jacka Reachera, Alan Ritchson, fanoušky o novinkách pravidelně informuje prostřednictvím svého účtu na Instagramu, na kterém se dělí o pohledy do zákulisí natáčení. I on naznačil, že druhá série bude ještě lepší než ta první, když prohlásil, že „bude epická“.

- Reklama -

Druhá sezóna vychází z jedenácté knihy ze série o Jacku Reacherovi od Lee Childa „Volný pád„. Bude sledovat Reachera při vyšetřování vražd jeho bývalého oddílu vojenské policie. Ačkoli tvůrce seriálu Nick Santora uvedl, že seriál nebude následovat knihy v chronologickém pořadí, fanoušci se v nové řadě rozhodně dočkají několika vzrušujících zvratů.

Kdo se objeví v 2. řadě seriálu Jack Reacher?

Žádná epizoda Reachera by samozřejmě nebyla úplná bez samotného Jacka Reachera. Na té se nic nemění, v hlavní roli se opět objeví Alan Ritchson. A zatímco některé postavy z první série se nevrátí, k hercům, co zůstávají, se připojí několik nových tváří, píše deadline.com. Vrátí se veteránka 1. série Frances Neagley, kterou hraje Maria Sten, a také Shaun Sipos, který hraje Davida O’Donnella, Reacherova kamaráda ze 110. armádní jednotky speciálních vyšetřovatelů.

Novými herci jsou Serinda Swan, Ferdinand Kingsley, Rory Cochrane, Domenick Lombardozzi, Luke Bilyk, Dean McKenzie, Edsson Morales, Andres Collantes, Shannon Kook-Chun, Ty Victor Olsson, Josh Blacker a Al Sapienza.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -