- Reklama -

Pán prstenů: Seriál fanoušky nadchl, premiéru bude mít už v září

Zarytí fanoušci Pána prstenů se na sociálních sítích podělili o své názory na očekávaný nový televizní seriál od Amazonu.

- Reklama -

Televizní seriál Pán prstenů – jehož celý název zní: Pán prstenů: Prsteny moci – se kvapem blíží. Divákům už představil trailer, první obrázky a kromě toho i mnoho dalšího, co je přiblíží o další krok k návratu do Středozemě.

„Je to titul, který si představujeme, že by mohl žít na hřbetu knihy vedle dalších klasických děl J. R. R. Tolkiena,“ uvedli pro Esquire.com tvůrci seriálu J. D. Payne a Patrick McKay. „Prsteny moci spojují všechny hlavní příběhy Druhého věku Středozemě: ukování prstenů, vzestup Temného pána Saurona, epický příběh o Númenoru a Poslední alianci elfů a lidí. Až dosud diváci na plátně viděli pouze příběh jednoho prstenu. Ale než byl jeden, bylo jich mnoho… a my jsme nadšeni, že se můžeme podělit o epický příběh všech.“

O čem je seriál Pán prstenů?

Prequelová série se odehrává tisíce let před událostmi Hobita a původní série příběhů Pána prstenů, během Druhého věku Středozemě. Tedy ještě před vznikem Společenstva prstenů a dokonce i před tím, než byly vůbec vytvořeny prsteny moci, informuje gamesradar.com.

Na rozdíl od filmové série Pán prstenů nebo spin-off trilogie Hobit nejsou Prsteny moci inspirované konkrétní knihou. Místo toho příběh staví na některých Tolkienových Dodatcích, zhruba 150 stranách postscénáře, které se hluboce zabývají tisíciletou historií. Když Tolkienova rodina dala práva na Dodatky (a na to, co autor označoval jako „Druhý věk Středozemě“) do dražby, získala je společnost Amazon za směšnou částku 250 milionů dolarů, píše polygon.com.

- Reklama -

Fanoušci oslavují tvůrce, prý jsou jedni z nich

A podle všeho už také konečně nadešel čas, aby se fanoušci mohli rozplývat nad tím, na co čekali. Společnost Prime Video totiž nedávno pozvala nadšence do díla JRR Tolkiena na promítání chystaného seriálu. A zatím se snad neobjevila jediná negativní reakce.

„@LOTROnPrime mě a @tolkienprof minulý týden pozval do Londýna, abychom viděli kousky #RingsofPower, Tolkienův Oxford a setkali se s tvůrci seriálu, kteří drželi krok s těmi nejlepšími z nás,“ napsala fanynka Meggie Parke na Twitteru. „Díky jejich nadšení a znalostem jsem se cítila, jako by byli jedni z nás, chápou to. Cítím se velmi optimisticky!“

„Minulý týden jsem byl pozván lidmi z @LOTRonPrime spolu s partou dalších internetových tolkienovců, abych se zúčastnil pokročilého promítání některých záběrů ze seriálu #RingsofPower a setkal se s tvůrci seriálu,“ napsal twitterový uživatel Tolkien Professor. „Musím říct, že po setkání s nimi mám pocit, že seriál je ve VELMI dobrých rukou.“

Seriál „Pán prstenů: Prsteny moci“ má premiéru 2. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -