- Reklama -

Pán prstenů: Seriál fanoušky nadchl, premiéru bude mít už v září

Zarytí fanoušci Pána prstenů se na sociálních sítích podělili o své názory na očekávaný nový televizní seriál od Amazonu.

- Reklama -

Televizní seriál Pán prstenů – jehož celý název zní: Pán prstenů: Prsteny moci – se kvapem blíží. Divákům už představil trailer, první obrázky a kromě toho i mnoho dalšího, co je přiblíží o další krok k návratu do Středozemě.

„Je to titul, který si představujeme, že by mohl žít na hřbetu knihy vedle dalších klasických děl J. R. R. Tolkiena,“ uvedli pro Esquire.com tvůrci seriálu J. D. Payne a Patrick McKay. „Prsteny moci spojují všechny hlavní příběhy Druhého věku Středozemě: ukování prstenů, vzestup Temného pána Saurona, epický příběh o Númenoru a Poslední alianci elfů a lidí. Až dosud diváci na plátně viděli pouze příběh jednoho prstenu. Ale než byl jeden, bylo jich mnoho… a my jsme nadšeni, že se můžeme podělit o epický příběh všech.“

O čem je seriál Pán prstenů?

Prequelová série se odehrává tisíce let před událostmi Hobita a původní série příběhů Pána prstenů, během Druhého věku Středozemě. Tedy ještě před vznikem Společenstva prstenů a dokonce i před tím, než byly vůbec vytvořeny prsteny moci, informuje gamesradar.com.

Na rozdíl od filmové série Pán prstenů nebo spin-off trilogie Hobit nejsou Prsteny moci inspirované konkrétní knihou. Místo toho příběh staví na některých Tolkienových Dodatcích, zhruba 150 stranách postscénáře, které se hluboce zabývají tisíciletou historií. Když Tolkienova rodina dala práva na Dodatky (a na to, co autor označoval jako „Druhý věk Středozemě“) do dražby, získala je společnost Amazon za směšnou částku 250 milionů dolarů, píše polygon.com.

Fanoušci oslavují tvůrce, prý jsou jedni z nich

A podle všeho už také konečně nadešel čas, aby se fanoušci mohli rozplývat nad tím, na co čekali. Společnost Prime Video totiž nedávno pozvala nadšence do díla JRR Tolkiena na promítání chystaného seriálu. A zatím se snad neobjevila jediná negativní reakce.

„@LOTROnPrime mě a @tolkienprof minulý týden pozval do Londýna, abychom viděli kousky #RingsofPower, Tolkienův Oxford a setkali se s tvůrci seriálu, kteří drželi krok s těmi nejlepšími z nás,“ napsala fanynka Meggie Parke na Twitteru. „Díky jejich nadšení a znalostem jsem se cítila, jako by byli jedni z nás, chápou to. Cítím se velmi optimisticky!“

„Minulý týden jsem byl pozván lidmi z @LOTRonPrime spolu s partou dalších internetových tolkienovců, abych se zúčastnil pokročilého promítání některých záběrů ze seriálu #RingsofPower a setkal se s tvůrci seriálu,“ napsal twitterový uživatel Tolkien Professor. „Musím říct, že po setkání s nimi mám pocit, že seriál je ve VELMI dobrých rukou.“

Seriál „Pán prstenů: Prsteny moci“ má premiéru 2. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -