- Reklama -

Remake úspěšného sitcomu „Chci mluvit se svým agentem!“ míří na Amazon, láká na slavná jména

Tipů na dobré sitcomy není nikdy dost. A remake úspěšného francouzského seriálu Chci mluvit se svým agentem! je sitcomem, který slibuje velmi kvalitní podívanou plnou dobré zábavy.

- Reklama -

Málokdy se stane, že by se francouzský sitcom stal celosvětovým hitem. Seriálu Chci mluvit se svým agentem! od Netflixu se to ale povedlo. Příběh seriálu popisuje únavný život skupiny pařížských talentových agentů. A daří se to na výbornou – seriál získal nominaci na letošním udílení televizních cen BAFTA za svůj humor a styl.

Nyní se tenhle francouzský hit přesouvá za kanál La Manche, kde vznikl jeho britský remake nazvaný Ten Percent (pojmenovaný podle podílu z hereckého honoráře, který si agent obvykle bere). Chystá ho Amazon Prime Video. Britská adaptace téhle show se odehrává ve fiktivní londýnské agentuře Nightingale Hart. Tam Jonathan (Jack Davenport), Stella (Maggie Steedová), Rebecca (Lydia Leonardová) a Dan (Prasanna Puwanarajah) pracují za pomoci jakýchkoli prostředků na tom, aby své klienty udrželi na vrcholu seznamu nejžádanějších hvězd a jejich vlastní nálady.

„Věděli jsme, že musíme zachovat podstatu toho, co udělalo originál tak oblíbeným, ale také jsme věděli, že to musíme udělat jinak, abychom si vytvořili vlastní publikum,“ řekl pro Variety David Davoli z Bron Studios, které za projektem stojí. „Jinak jsme cítili, že hrozí, že budeme pouhou kopií něčeho, co tu už bylo. V umění jsou lidé, kteří kopírují, a pak lidé, kteří vytvářejí dojmy. A nám šlo spíš o dojem než o kopii.“

O čem je seriál Ten percent?

Zlomené srdce zasáhne agenturu Nightingale Hart hned v první epizodě, kdy náhle zemře Richard (Jim Broadbent), milovaný spoluzakladatel agentury – který je zároveň Jonathanovým otcem. Když tedy společnost postihne tato tragédie, tak se osobní i profesní životy agentů a jejich asistentů ocitají v chaosu. Slavní klienti ale dál neustále potřebují pomoc – ať už od manželských problémů, s přílišnou angažovaností, změnou hereckých metod nebo bojem s trémou. Jak se agenti vypořádávají s neustálými požadavky své práce, zjistí, že se potýkají s větším dramatem, než kdy čekali.

- Reklama -

Camea hvězd z Vetřelce nebo Bridgertonů

daphne bridgerton
Phoebe Dynevor jako Daphne Bridgertonová v seriálu Bridgertonovi. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

V seriálu Ten percent se navíc objeví i celebrity hrající sama sebe. Producenti zlákali jména jako Juliette Binoche, Christopher Lambert, Isabelle Huppertová, Phoebe Dynevorová a dokonce i Sigourney Weaverová.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -