- Reklama -

Remake úspěšného sitcomu „Chci mluvit se svým agentem!“ míří na Amazon, láká na slavná jména

Tipů na dobré sitcomy není nikdy dost. A remake úspěšného francouzského seriálu Chci mluvit se svým agentem! je sitcomem, který slibuje velmi kvalitní podívanou plnou dobré zábavy.

- Reklama -

Málokdy se stane, že by se francouzský sitcom stal celosvětovým hitem. Seriálu Chci mluvit se svým agentem! od Netflixu se to ale povedlo. Příběh seriálu popisuje únavný život skupiny pařížských talentových agentů. A daří se to na výbornou – seriál získal nominaci na letošním udílení televizních cen BAFTA za svůj humor a styl.

Nyní se tenhle francouzský hit přesouvá za kanál La Manche, kde vznikl jeho britský remake nazvaný Ten Percent (pojmenovaný podle podílu z hereckého honoráře, který si agent obvykle bere). Chystá ho Amazon Prime Video. Britská adaptace téhle show se odehrává ve fiktivní londýnské agentuře Nightingale Hart. Tam Jonathan (Jack Davenport), Stella (Maggie Steedová), Rebecca (Lydia Leonardová) a Dan (Prasanna Puwanarajah) pracují za pomoci jakýchkoli prostředků na tom, aby své klienty udrželi na vrcholu seznamu nejžádanějších hvězd a jejich vlastní nálady.

„Věděli jsme, že musíme zachovat podstatu toho, co udělalo originál tak oblíbeným, ale také jsme věděli, že to musíme udělat jinak, abychom si vytvořili vlastní publikum,“ řekl pro Variety David Davoli z Bron Studios, které za projektem stojí. „Jinak jsme cítili, že hrozí, že budeme pouhou kopií něčeho, co tu už bylo. V umění jsou lidé, kteří kopírují, a pak lidé, kteří vytvářejí dojmy. A nám šlo spíš o dojem než o kopii.“

O čem je seriál Ten percent?

Zlomené srdce zasáhne agenturu Nightingale Hart hned v první epizodě, kdy náhle zemře Richard (Jim Broadbent), milovaný spoluzakladatel agentury – který je zároveň Jonathanovým otcem. Když tedy společnost postihne tato tragédie, tak se osobní i profesní životy agentů a jejich asistentů ocitají v chaosu. Slavní klienti ale dál neustále potřebují pomoc – ať už od manželských problémů, s přílišnou angažovaností, změnou hereckých metod nebo bojem s trémou. Jak se agenti vypořádávají s neustálými požadavky své práce, zjistí, že se potýkají s větším dramatem, než kdy čekali.

Camea hvězd z Vetřelce nebo Bridgertonů

daphne bridgerton
Phoebe Dynevor jako Daphne Bridgertonová v seriálu Bridgertonovi. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

V seriálu Ten percent se navíc objeví i celebrity hrající sama sebe. Producenti zlákali jména jako Juliette Binoche, Christopher Lambert, Isabelle Huppertová, Phoebe Dynevorová a dokonce i Sigourney Weaverová.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -