- Reklama -

Remake úspěšného sitcomu „Chci mluvit se svým agentem!“ míří na Amazon, láká na slavná jména

Tipů na dobré sitcomy není nikdy dost. A remake úspěšného francouzského seriálu Chci mluvit se svým agentem! je sitcomem, který slibuje velmi kvalitní podívanou plnou dobré zábavy.

- Reklama -

Málokdy se stane, že by se francouzský sitcom stal celosvětovým hitem. Seriálu Chci mluvit se svým agentem! od Netflixu se to ale povedlo. Příběh seriálu popisuje únavný život skupiny pařížských talentových agentů. A daří se to na výbornou – seriál získal nominaci na letošním udílení televizních cen BAFTA za svůj humor a styl.

Nyní se tenhle francouzský hit přesouvá za kanál La Manche, kde vznikl jeho britský remake nazvaný Ten Percent (pojmenovaný podle podílu z hereckého honoráře, který si agent obvykle bere). Chystá ho Amazon Prime Video. Britská adaptace téhle show se odehrává ve fiktivní londýnské agentuře Nightingale Hart. Tam Jonathan (Jack Davenport), Stella (Maggie Steedová), Rebecca (Lydia Leonardová) a Dan (Prasanna Puwanarajah) pracují za pomoci jakýchkoli prostředků na tom, aby své klienty udrželi na vrcholu seznamu nejžádanějších hvězd a jejich vlastní nálady.

„Věděli jsme, že musíme zachovat podstatu toho, co udělalo originál tak oblíbeným, ale také jsme věděli, že to musíme udělat jinak, abychom si vytvořili vlastní publikum,“ řekl pro Variety David Davoli z Bron Studios, které za projektem stojí. „Jinak jsme cítili, že hrozí, že budeme pouhou kopií něčeho, co tu už bylo. V umění jsou lidé, kteří kopírují, a pak lidé, kteří vytvářejí dojmy. A nám šlo spíš o dojem než o kopii.“

O čem je seriál Ten percent?

Zlomené srdce zasáhne agenturu Nightingale Hart hned v první epizodě, kdy náhle zemře Richard (Jim Broadbent), milovaný spoluzakladatel agentury – který je zároveň Jonathanovým otcem. Když tedy společnost postihne tato tragédie, tak se osobní i profesní životy agentů a jejich asistentů ocitají v chaosu. Slavní klienti ale dál neustále potřebují pomoc – ať už od manželských problémů, s přílišnou angažovaností, změnou hereckých metod nebo bojem s trémou. Jak se agenti vypořádávají s neustálými požadavky své práce, zjistí, že se potýkají s větším dramatem, než kdy čekali.

- Reklama -

Camea hvězd z Vetřelce nebo Bridgertonů

daphne bridgerton
Phoebe Dynevor jako Daphne Bridgertonová v seriálu Bridgertonovi. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

V seriálu Ten percent se navíc objeví i celebrity hrající sama sebe. Producenti zlákali jména jako Juliette Binoche, Christopher Lambert, Isabelle Huppertová, Phoebe Dynevorová a dokonce i Sigourney Weaverová.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -